Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pry nedavno EU Court of Justice rozhodlu o tom ze vydavatel MUSI umoznit prodej digitalnich kopii her tak to jsem zvedav jak se k tomu postavi rejzaci Activision-Blizzard *1*
  • D3 = je ultra-mega-total-prehypovany sh*t, vyvijen pro deti z WoW. :-)))

    Ne ted vazne, s timto kouskem vyvojari prestrelili, opravdu ale opravdu hodne vedle, az by se dalo rici, ze pomalu a jiste zazdili celou predeslou serii.
  • Bodejť by byl ideální, když na infernu padají itemy level 51 *7* Z toho se těžko poskládá end game. Mně to někdy přijde, jak kdyby tu hru snad ani nedělal Blizzard a teď, dobu po vydání, to zaměstnanci B začli hrát a postupně přicházejí na to, co se pos*alo.
    • Clovece, hral si D2? Nebylo vubec prekvapeni kdyz Ti z Baala na Hell padl treba Nagelring nebo rare !@#$ s nizkym req levelem...
  • Diablo I - hmmm nice game
    Diablo II - Perfect action (bravo Blizzard)
    Diablo III - omg WTF ??? LoL game for kids or ... WoW PPL ???
  • no a co třeba já, kterej tu hru prostě chce akorát dohrát? sice na čtyři obtížnosti, ale dohrát... to prostě aukci používat MUSÍM, protože jinak bych s tou hrou strávil tisíckrát víc hodin, než kolik jí věnovat chci... v D2 to šlo, tady to nejde. proč? protože "tu hru přece lidi musí hrát aspoň několik let, stejně jako D2!" průšvih je v tom, že D2 takhle nefungovalo, to se prostě akorát dobře hrálo, ať už pár měsíců nebo pár let...
    • Inferno není navrženo pro casual hráče. Ostatní obtížnosti se dají projít bez AH. /thread
      • Skoro bych řekl, že ani pro Hardcore hráče ... zatím je spíš navrženo pouze pro "nolifery" :). Zatím je to bohužel jak někdo psal, že bez aukce se na inferno člověk dál nehne a kupovat předražený itemy za miliony goldů aby se pohnul v A2 Inferna to aby u toho člověk "strávil mládí" grinděním goldů, jak se lidově říká :D. Zásadní problém je že dropy jsou po celou hru "underleveled", dycky dostáváte předměty které jsou tak 5-10 lvl pod vaším aktuálním levelem, to je systém o ničem který časem hráče akorát otráví, protože se v podstatě nemají na co těšit. Těšení se na novou výbavu byl vždy základní hnací motor diabla, aneb proč bych teď měl mít chuť procházet stejné lokace po osmé dokola, když vím, že mi stejně nic hezkého nevypadne. S barbarem lvl 60 mám nahráno cca 160 hodin, s demon hunterem lvl 56 se budu blížit ke stovce a doteď mi nepadl ani jeden jediný setový předmět a za celou dobu 2 legendary s absolutně trapnýma statama vhodný pouze na "rupnutí" u kováře. Sice oproti D2 z elitních skupinek vypadne daleko víc "žlutých" předmětů, ale většinou ani jeden z nich za nic nestojí, oproti tomu v D2 sice vypadl jeden "žlutý" jednou za čas, ale téměř vždy to byla opravdu dobrá věc, kterou si člověk běžel okamžitě navlíct. *16*
  • Nechápu tohle zhnusení ať už aukčním systémem (nikdo vás přece nenutí ho používat, já osobně si věci radši craftuju), nebo tím že je hra krátká (5 postav každá s jinou herní mechanikou, 4 úrovně obtížnosti),za cenu okolo 1200 sem dostal hru která mě baví má slušně našlápnuto do dalších let (PVP systém atd, i když co se týká patchů na CD projekt nemá nikdo) a obsah se může slušně rozšířit, sice my chybí talent systém (ale kdo pamatuje jedna chyba a jedem znovu když nepoužijete char editor, což v mult nešlo), absence lepšího generování map, a víc lvlů (i když to se nebojím do 4 let se na stovku dostanem) stále investice nelituju, a klidně mi nadávejte do fanboyú.

    Hrdý vlastník originálních her Starcraft 2, Guild Wars, Zaklínač 2 a Diabla
    • Potiz je, ze v pripade I/II si za stejnej litranek dostal gamesku, kterou sis moh hrat daleko dyl, navic to nestalo ani korunu navrch. Nevim jak ostatni, ale ja proste nedam ani korunu za hru, ve ktery zjistis "hah, tenhle uber mec chci" aby dva dny po tom coz ho uspesne ziskal (nebo dokonce !koupil!) prisel jeho nerf s tim, ze je moc silnej, a ze to neni spravedlivy vuci lucisnikovi/magovi/...

      A to se netyce zdaleka jen DIII. Jesli za obsah povazujes to, ze do hry nahazou dalsich 10 stejnych potvor s jinym vizualem a dva levly poskladany ze stejnych dilku ... lol.

      BTW: Hrdy vlastnik mozna 500+ orig her - prevazne starsiho data vydani, neb kdysi se jeste delaly hry, ne jen ryzoviste na prachy.
  • Diablo 3 je pro mě jedno velké zklamání. Jediný důvod proč tuto hru mám stále na PC je, že botuji a vydělávám přes RMAH :).
    • A proč to hraješ? To máš tolik volnýho času, že ho můžeš plýtvat na kraviny jako je D3?
      Já to po 4 dnech prodal, protože spíš než další díl série mi to připomínalo parodii.
      • Nehraju, jen občas zkontroluju, jak se daří botíkovi :>
        • Zasloužil bys report a ban chlapče.
          • Pročpak myslíš?
            • "To říká nějaký diskuzní fakánek, který neumí sesmolit jediný kloudný argument a jen kopiruje /thread a 0/10 ?"
            • Uplakaný smrad? To říká nějaký diskuzní fakánek, který neumí sesmolit jediný kloudný argument a jen troluluje/nadává? Přál bych si, abys mi tohle řekl v reálu. Bys ve stoje douho nevydržel chcípáčku... *7*
            • Protoze je to uplakany smrad, kazdy kdo mu nevoni je troll a nikdo nema pravdu jenom jeho nazory jsou dokonaly a diskuze dycky vyhraje necim jako "0/10". A nemuze prenest pres srdce kdyz nekdo kritizuje jeho oblibeny cil fanboyismu. *5*
          • Cry moar *6*
            • Troll moar. Ufunny.
      • Neumíš číst nebo co?
  • "You have killed the Diablo, you earn 3500 gold coins." *závěrečné titulky* *2*
  • Na D3 se da rict jenom jedno, koncem srpna GW2 *2*
  • Holt jim ta RMAH nevydelava tolik penez kolik si Blizz predstavoval. Patchem pridaj dalsi obtiznost "IMPOSSIBLE" s nesmrtelnyma mobama :)) at mame co progresovat....
    • A pridaji sanci na drop kladiva na ty nesmrtelny moby, kill Diabla na najvissi obtiznost 0,0000001% *1* , nebo si ji budete moct koupit v aukci za realne penize tak za 1000€ *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit