Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No Endgame je problém ve většině moderních her. Přiznám se že nevím čím to je. U singlu mě asi vadí, že konec nastane často tak rychle, že čekám další bonusy, obsahy a módy. A když nic nepřijde tak jsem zklamaný. Diablo 3 jsem sice vyzkoušel ale nějak mě nechytlo, asi to farmaření předmětů není pro mě ale co jsem slyšel a četl tak poměrně chápu lidi co jsou rozhořčení. Ať už to je nad obtížností nebo herním systémem.
  • Nejrychleji prodávaná hra? No má poklona tedy... Mimochodem... co asi tvůrci přiznají příště?
    Když jsem psal do minulého tématu, bylo mi kýmsi taktně naznačeno, že jsem hlupák. Jo to možná jsem ale já své peníze které jsem do této hry neinvestoval pořád ještě mám *1*
    Vždyť já se pořád někde dočítám nějaké stížnosti na něco co buď nefunguje jak by mělo, nebo je nedotažené, nebo je nedomyšlené... prostě klasika současnosti tak jak jsem ji popsal v diskusi k minulému tématu. No ale jinak je hra evidentně výborná a já jsem blbec když za svoje peníze očekávám něco pořádného. Sakra Diablo 2 bylo kdysi a je zřejmě mnohými ještě dnes uznáváno jako král RPG. A tohle má být důstojný nástupce? Podle toho co se dnes a denně na téma D3 dočítám má podle mně tento díl všechny předpoklady renomé herní série Diablo pohřbít.
    • Chlapi, já už jsem to vyřešil. Rozjel jsem si nazpátek Diablo II, protože jsem kdysi dávno skončil u Mephista na 3. obtížnost za necromancera, protože jsem ho měl špatně postaveného a aspoň si zkrátím čekání na levné diablo III a až ho taky pořádně pospravujou. Ale 450,- mě stálo u JRC i s lord of destruction. Je to předražená mrcha !!!! Ale aspoň další legenda do sbírky.
    • Pravda !!!! Diablo 3 ano, ale ne v takovéto podobě a už vůbec ne za 1300,- nebo za kolik se to prodává. A já osobně taky počkám až přejde všechen ten humbuk kolem toho.
      • Veskoslav
        1199 stojí Diablo III, když hledáš a ne není to žádná šedivka.
        • Průměrná cena je 1300,- tak nevím o čem mluvíš, + dobírka/dovoz máš za 1400,- +-, a v kamenném je to něco přes 1400,-... you argument is... spam :)

          //a digital verze je za 1200,- předražená *7*
          • Ty jsi si tu hru pořád ještě nekoupil?

            A to ji tak srdnatě bráníš?
            • No to je jedno jestli si on nebo jeho bratr... prostě vynech větu o ztrátě rozumu a za první běž si přidej -te, tvoje změň za vaše, a výsledek si přečti jako plnohodnoutnou odpověď. *12*
            • Tak naposled.

              Nejsem Trol.Diskuzní. Vy jste jím jak posedlí... *7*
            • Hele teď vážně... běž už do pr.ele. Nemám už zájem číst ty tvoje stupidní příspěvky. Za poslední půlrok si úplně ztratil rozum.
              A ne, nekoupil, protože furt není na skladě, a asi si nakonec počkám, až bude cena pod ~800,- Kč nebo až si zahraji první dva díly.
              Bráním tu jen rozum a čistou hlavu... někdy se překecnu, ale ne nijak razantně. Tak si hleď svýho a nekomentuj to pitomými kravinami.
              Dík.
  • Vyvojar, ktory ti prikazuje ako sa ma hrat je zly vyvojar(alebo vyvojar, ktory robi rychle hry pre masy za rychle prachy - Ok). Hra ma byt o tom, ze vyvojar ti hodi sadu nastrojov a predstavi ti zakladne herne mechaniky. Na hracovi potom zostava naucit sa tieto mechaniky a hrat podla seba, popripade zistit kde su ich limity. Predstav si, ze by si soferovala auto a vyrobca by sedel vedla teba a hovoril ti ako spravne mas drzat volant, ako velmi mas tlacit na pedal a zakazal by ti vacsiu rychlost ako 100 (lebo sa potom viac opotrebuvaju suciastky a ak mas auto v zaruke, musi to platit on). Zrejme by sa to nikomu nepacilo, ze sa starie do niecoho, na co nema pravo (dopravne predpisy su ina vec, tu som chcel poukazat hlavne na pouzivanie veci/produktu).
    Najlepsie veci padaju malo - OK. V starom Diablovi padali malo per hrac. Tu padaju malo per mozno 100 hracov(rozdel tu pravdepodobnost medzi ostatnych). Ja chcem by odmenovany za to, ze chodim a zabijam tazke prisery, elitky a pod. Nechcem aby ten, co nic nerobi mal rovnaku sancu ako ja (momentalne to tak je) alebo aby si niekto menil drop rate a drop quility podla nejakeho AH (ktory ani nepouzivam, nikdy som nepouzil a ani nechcem). Z D3 sa stal simulator farmenia, nie paradnych unikatnych predmetov, ale simulator farmenia zlata (strsna nuda, hlavny zabijak D3).
    Este by som chcel podotknut jednu vec. Nedavny patch 1.0.3 zvysil drop rate aj na nizsich aktoch. Kedze sance nikto predtym nevidel, vsetci boli spokojni. Problem nastal, ked sa hraci stazovali ze v 3. a 4. akte na inferne nepada nic. Dlho ticho a neskor Bashiok priznal, ze nerfli drop raty v 3. a 4. akte (??????PRECO?????). Nemyslim si, ze sa niekto potkol a omylom stlacil tlaciko 'nerf act 3&4 drop rate'... :)
    • Shania
      Si trochu pletes , ano pokud je to sandbox nebo editor, tak mas nastroje a hrej si a i tak ma hra urcita pravidla a tyto pravidla určuji vyvojari. Diablo sandboxova hra neni.
      • Hehe oni jima častěji padají předměty s level 61 - 63, ale drtivou většinu předmětů nechají rozbratrat kovářem! A poté craftí nový předmět, není to idální situace. Prostě jim padá jeden nepoužitelný předmět za druhým a předměty, které padali těsně po vydaní hry na softcore tuším zustaly. Bez jekékoliv změny a to je problém. Na jedné straně je velmi silný předmět na levelu 58 - 60 a na druhé předmět s levelem 61 - 63, který je výrazně slabší.
        A level hráče by se taky mohl zvednou z 60 na 63. Představuji si to tak, že level hráče skočí o celý level na konci aktu. Hlavně v obtížnosti Inferno. Další zvedaní arbitrů, life by na levelech 61 až 63 nebylo, prostě jenom na nošení předmětů.
        S pozdravem
  • Já to říkal ... jen je zábavné jak to postupně oznamují, už oznámili cca 30% hry za "neideální" po částech :-P
  • To mohli rovnů přiznat, že to je celé fail. Takhle to budů dělat po kůskách, launch fail, end game fail, aukce fail,... *15*
    • zipp
      Celé zas ne. Prvních 50h to byla zábava. Pak už človek musí farmit a začnou se projevovat ty chyby. Ale 50h neni zas tak spatný na "singl" :-)
  • sankuri
    Pozde bycha honit sve D3 jsem uz prodal:-)
    • Tak 28.8. se změní svět a vyvolení dostanou požehnání od bohů z le ArenaNetu.

      Jen pošetilc by potřeboval Diablo 3. když se blíží onen le slavný den.
      • Nebuďte znovu a znovu blázni. GW2 bude nejspíše výborná hra, ale proboha, nedělejte znova tu samou chybu - pořídit si hru ihned po vydání. *7*
        Která hra fungovala dobře ihned po vydání? A které MMO?
        • Shoř v ohni pekelném.
        • sankuri
          Nemuzu mluvit za dobu po vydani nicmene v betach GW2 vsechno fungovalo lip nez ve vetsine ostatnich mmo rok po vydani:-)
          • Tak to je celkově taková všeobecná záhada všech MMO titulů, v betě vše funguje na výbornou a pak přijde ostrý start a člověk zjistí, že nefunguje vůbec nic *1*
        • zipp
          Svatá pravda, já tuhle chybu udělal 2x... Zádný mmo mě ted neláká, ale pokud bude mít GW dobrý ohlas pouvažuju o tom.
      • sankuri
        Vlastne vyvoleni uz 25.8. (min vyvoleni 27.), toho 28.8. se tam dostanou az ti posledni:-)
        • Shania
          No tady na forech se stejne budeme jen hadat o tom, co udelal arena net spatne, takze zadna zmena:)
          • Nic, ty rouhači!
        • Vyvolení mezi vyvolenými?

          Le ArenaNet ví jak nechat člověka cítít výjímečným! Le ArenaNet Le best!
          • sankuri
            Skoda ze D3 nevydrzelo dyl cekal jsem ze s nim zabiju cas nez TO vyjde:-)
  • Až na to že si jen pár recenzentu všimlo že ikdyž diablo nebylo nikdy až tak o příběhu tak ve trojce byl na příběh kladen velký důraz. Viz. eventy a hlavně množství bossu:)

    Jinak po dohraní dvojky bylo snad co dělat?:) Zasa ale plno lidí se ani na inferno nedostane :)
    • Ve dvojce mam taky nekonecnej cil poskladat vsechny sety :D

      navic tam je prece jen i Uber Tristram, ktery uz je opravdu jen pro vyvolene :D
    • No ve dvojce jsi pak dal levelil, zdokonaloval ten build ktery te zrovna bavil, nebo rozjizdel jinou postavu a zkousel jiny styl hrani. Casto i kvuli tomu, ze jsi nasel nejaky fajn predmet, ktery se pro tvoji postavu nehodil, ale do jineho buildu by byl dokonaly. Nic z toho v D3 nema smysl (max level mas za 1 - 2 dny, novy build za par sekund a predmety si koupis na aukci, protoze je to rychlejsi nez farmit nejaky konkretni predmet, coz by mohlo trvat mesice).
  • No, dojel jsem normal s DH anulova motivace jit na nightmare, nebo zkouset jinou postavu dal, nez za prvni akt. Po tydnu sem s tim tak seknul. Ted hraju D2. Momentalne za uz nekolikateho drujda a barbara probiham nightmare a porad me to strasne bavi. Cim to je? Obe ty hry jsou si v zakladu podobne, ale NECO je jinak a to D ted lame vaz.
  • schazi tady v podstate nekonecny level 99 jako v d2 :) jinak d3 vydrzi docela dlouho, kdyz projdete vsech 5 postav a to ani nemluvim o HC kde pak to ma uplne jiny rozmer. z meho pohledu neni ani nejvetsi problem aukce, ale spise nutnost jejiho pouzivani, protoze sance, ze vam spadne dobry item je hodne mala....a ja bych byl teda opravdu radeji, kdyz me item spadne, jak kdyz nasetrim x milionu goldu a pak si ten item koupim
    • No dojet v D2 na lvl 99 moc zabavne nebylo, posledni levely se tak neuveritelne tahly, ze sem to daval vylozene jenom abych to aspon s jednou postavou mel.

      Co se tyce D3, nejake kecani o endgame je uplne vytrzene z kontextu, protoze ta hra byla primarne navrzena na vydelavani penez. I kdyz budete farmit, prodavat na aukci a za utrzene zlataky nakupovat lepsi vybavu, stejne ten kdo bude kupovat za penize bude mit lepsi veci. I pvp bude typicky pay to win, nemyslim ze by zmenili cokoli tak, abych se k te nudne hre nekdy jeste vratil (mozna nejaky fajn datadisk, ale jinak fakt ne).
    • Tenhle napad uz jsem nekde zahlidl a myslim ze vubec neni spatny. 39 dalsich levelu v infernu by byla dobra motivace, i kdyby za ne bylo "jen" treba 5 main statu a 5 vit za kazdej lvl.
  • Pozeram ze ten trtko trolovaci tu teraz vystupuje pod inymi menami. *15*
    • Pod nickem "omg"?
      • trafena hus zagagala...
        presne si sa nasiel ty ruzovy robertko, co ti zmazali to konto konecne, si myslis ze ked kazdy tyzden zmenis meno tak ludia nespoznaju ze si ten isty dement?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit