Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Editor + moderské možnosti => offline.
    • yuri.sidius
      Ano, přesně tohle tomu teď chybí, ale obávám se, že se toho u D3 nedočkáme *9*
  • Potvrzení toho,že ta hra nemá singleplayer.End game se řeší u MMORPG.U singleplayeru člověk dohraje a hotovo.Maximálně hraje znova,anebo využije multiplayer kde je pvp anebo kooperace.Jestli jde pvp v diablu 3 tak není co řešit.Prostě se rasí na score atd,jako jinde.
    • I když hraju sám, tak je to vlastně jako kdybych si v MMO vygeneroval privátní instanci. Během hraní si můžu kdykoliv pozvat hráče, můžu s nima komunikovat i když hrají někde jinde, posílat/přijímat nabídky itemů atd. Mě teda tohle všechno přišlo vhod i při hraní sám. Jde o to, že pořád tam jsou ty online služby okolo. I když sem sám, tak vlastně nejsem sám.
      • Az na to, ze tohle vsechno ti muzu nabidnout jako nadstavu bez toho, abych te omezoval v rozletu => modifikace ... . Jenze samo v takovym pripade za to nemuzu chtit prachy, protoze 90% hracu proste podobny blbiny nezajimaj a kdyz to zpoplatnim, tak to nebude pouzivat nikdo. Znam celkem slusnou radku her, kde si muzes do hry pozvat koho chces a nepotrebujes se kvuli tomu nekam prihlasovat, natoz byt trvale online. Stejne dobre si snim pri ty prilezitosti muzes vymenit equip ... a kupodivu, to funguje.
    • pry rikali ze nebudou balancovat hru pro pvp tak to jsem zvedavej:))
      • QQ apocalypse? :)
  • tohle je muj posledni prispevek do diskuze k diablu, tahle hra nestoji ani za to o ni diskutovat, natož hrát. *4*
    • Naopak! Diablo 3 nehraju, ani to neplanuju, ale diskuse me docela bavi cist. Kolikrat sice nemam tuseni, o cem se mluvi, jakesi grindovani a jine terminy, o kterych nemam tuseni, o co go, ale jinak mi prijde lepsi se o ty hre takhle dozvedet, nez ji hrat (aspon pro me:)
      • lolwut
  • Je to rozpor, uělat hru pro mainstream kterou by mohli rychle dokončit a zároveň ji udělat tak aby jim vydržela co nejdéle.
    • Tjn, tak to ale bylo zamýšlený. Aby to mohl zahrát každý a pak Inferno.
  • Vůbec nechápu, kdo má potřebu někomu sprostě nadávat (a nedívat se mi přitom do očí). Spousta lidí je asi zklamáno, čekali od D3 něco jiného. Stejné zklamání přišlo z SCII (nevybalancovaný multiplayer), WoW po xxx datadiscích...
    Ale princip je vždy jeden, mám tu produkt, který mě má bavit. A já si myslím, že Blizzard je jedno (možná úplně) nejkvalitnější studio. To že rejžuje na aukcích...no svět je dneska byznis...někdo je musí zaplatit, chovali byste se stejně.

    Máte s D3 problém? Proč si teda nanainstalujete třeba starší díl, nebo BGII ....?

    Taky nepíšu, jak vyblitá sra*** vzešla od Dice ve formě BF3 a hraju stále mody pro BF2, ale to neznamená, že to budu do každýho postu psát.
    • Jiste, ovce maji prece platit a drzet hubu a krok.
      • neviem ako ty, ale ja som od kupy origa 15. az dodnes nedal za diabla naviac ani cent... takze nechapem ake "musime platit"??? trolovat za kazdu cenu - nic moc ....
        • Jiste, vovce jako ty si koupi hru a pak pekne drzi hubu, co na tom ze se po nakupu nedala 3 nedele prakticky vubec hrat, co na tom, ze ji dojedes za odpoledne a pak .... NIC, co na tom, ze jedinej zpusob jak ziskat rozumne ingame predmet je vyplajzount dalsi prachy .....

          Pravda, jestli ten litr byly tvoje celorocni (zivotni) uspory, tak se nedivim, ze musis hru branit a vychvalovat - presne ve smyslu klasickyho "me chcipla koza, at sousedovi chcipne taky".

          Kdyz je neco shit, tak si to zaslouzi byt presne takto pojmenovano. Jednicka i dvojka = motivace pro hrace hrat, aby ziskal vytouzenej equip a system hry byl navrzenej tak, ze to lakalo spoustu lildi. Trojka? Dojdi do shopu, nakup a .... hmm... Pak se muzes verejne prsat jak mas uber vybavu (za par kKc) ...
          • moj barbar ma 158 hodin Mage 30 .... Ani raz som nekupoval za eura (popravde sa snazim predat nejake co padli mne) ale nic ma neprinuti kupovat za Eurace, aj keby to bol MEC Tisicich Pravd :-) a asi to nehras pretoze by si vedel ze aj na Gold AH su super kusky, ktore tak isto kaslem kupovat. Ale ano, ja tiez nenavidim nabozenstva a ked mam moznost vzdy si do nich kopnem, preto ta celkom chapem.
    • Absloutne nechapu vyznam tohoto postu ....a naoppak je nutne to neustale pripominat stadecku .
    • Souhlas. SC2 je mimochodem už dost dobře vybalancovaný, akorát to chtělo čas. Doufám a předpokládám, že to tak bude i u D3. Stačí se podívat na rozdíl mezi základním D2 a D2 LoD 1.13 po x letech. Prakticky většina věcí, co dělalo D2 dobrým/vybalancovanějším byla přidána až časem.
  • Je to celkom veselé, ako pred 3 týždňami boli fóra battlenetu plné fňukania aké je d3 ťažké, nehrateľné a nespravodlivé a že na inferno sa dostalo 1% hráčov (informácia priamo od blizzadu - a nie, že prešlo hru, len sa dostalo na inferno obtiažnosť). A teraz - po patchi, ktorý znížil obtiažnosť v 2.-4. akte asi o polovicu, mu zrazu chýba end game. *15*

    "Vývojáři to s velkou slávou vydají a hardcore hráči prosviští celou hrou za pár dnů."
    Za pár dní? Čo ja viem, tak to trvalo viac ako mesiac a od vtedy prešlo hardcore inferno len pár ľudí. A ani tých pár by sa ďalej nedostalo bez farmenia goblinov a podobných "šedých" praktík, ktoré blizzard "zabudol" napraviť.
    • A tady už vyplývá správné pravidlo: za hodně pokažených věcí, mechanismů a pod. na herní scéně můžou hráči, protože někteří nemají tamto a jiní toto... *10* *4* (bez urážky, necílím to na každou osobu)

      U Blizzu to platí hodně, viz WoWko... prostě demnce, ale i tak mohlo být D3 lepší. *7*
      • Za veľa vecí si môže Blizzard sám.
        Napríklad za to, že v d3 nechal obrovské množstvo neotestovaných mechanizmov a bugov, ktoré spôsobili, že niektorým hráčom sa podarilo prejsť inferno oveľa skôr, ako si v blizzarde mysleli a s oveľa horším vybavením, na aké boli classy stavané.
        Za to, že títo hrači to riadne využili a zaplavili trh vecami, ktoré skrátka ostatní museli nakupovať, aby postúpili v hre (potom ako boli niektoré mechanizmy opravené).
        Za to, že nedokážu zastaviť botovanie, a inflácia mesiac a niečo po vydaní hry je nenormálne vysoká, čo samozrejme frustruje mnohých hráčov.

        Ale to, že niektorí hráči chcú za jedno zahratie získať najlepšie veci a kosiť mobov ako nejaký demigod, lebo obtiažnosť a výzva im nevonia, to, že niektorí požadovali zachovanie gamebreaking mechanizmov, to, že mnohí sú nespokojní s balansovaním lootu či classov (aj napriek tomu, že umožnili drop najlepších predmetov aj v 1 akte inferna)... tak to je už trochu mimo.
        • Kompletní wipe by to mohl časem vyřešit, ale jak to bude s RMAH nevím. To by lidi museli dostat odškodné za itemy. Možná, že díky RMAH ani wipe nebude možný. Ledaže, by to měli osšetřené v ToU. :)
      • A pak ať mi tady někdo (co sem si všiml) zkusí trvdit, že hra se nemá hrát tak, jak to nadesignuje (resp. jak to chce) vývojář. V dobách zlaté éry her to platilo snad u každé hry.
    • Vždyť jo. Celý je to prostě o nepochopení některých lidí toho, že end-game = Inferno. Bylo to tak i původně proklamované. Inferno není pro casual hráče. Proto to bylo tak těžký a proto se to nedá dohrát za 2 dny (jak by si některé casual qqpeewpeewcrycry babies přály). Musíš farmit a farmit jak magor. O tom hra je a vždycky byla. Working as intended.

      I když teď už vlastně ne, protože Blizzard dělá vše jednodušší kvůli whinerům a ta hra dopadne pardoxně jako WoW, že vše bude easy, haha. Blizzard se opět ujal role carebeara. Opět se potvrzuje pravdilo, že se nezavděčíš nikomu.
      • A tak se všude rozmnožili Blib s Blobem! Hej-you!

        http://download.chip.eu/en/Blip-Blop_110834.html
  • Ještě před pár týdny byla hra moc těžká a inferno nehratelná. Nyní je zase moc lehká... Je mi líto lidí z Blizzardu, že po vytvoření tak jedinečné hry musejí číst toto. Pro všechny ty, co tyhle skvosty píší bych měl 2 rady:
    1) Pořiďte si skutečný život - přítelkyni, práci, brigádu, sport, prostě cokoliv navíc, ať berete hru jako zábavu, ne jako full-time job.
    2) Začněte hrát hardcore mód. Fascinovala mě všechna ta videa po vydání hry: "první pokoření diabla na hell", "první zabití SK na inferno", "první zabití butchera na inferno" a vše s věcma, ve kterých by člověk zaručeně nepřežil ani 1. act na hell. Není divu, že vše bylo tak "rychle" dohrané, když lidé jen běželi, 20x umřeli na jednom místě, které nakonec zdolali a pak zase běželi dál...
    • Pokud nesdílím názor, že hra nebyla levná, pak si žiji nepochybně lépe.
      Je fakt, že některé dny není čas ani na hodinku, jindy je času víc.
      Odehráno mam 99 h za barbara, 75 za DH (z toho 20 na SC, vše ostatní je na HC), 15 za WD a 156 za wizarda + cca 7 let na D2, takže alespoň vím, co mělo D3 být. Většina z těch plků, co jsou zde ke čtení, vychází z prosté mýlky: "ale takhle přeci Diablo 3 nemělo vypadat, tam mělo být to a tohle a mělo tam jít ještě tam to...." Mějte se tu krásně děti a užívejte prázdnin ;)
      • A teď mě zas něco nutí tu hru prostě koupit... nejradši bych tě kopnul do pr... *8* *15*
        • Kúp si to, neoľutuješ - mám nahratých asi 200h odkedy hra vyšla - to je asi toľko čo všetky ostatné hry dokopy za minulý rok (času už nie je toľko čo bývalo).

          Jednoducho povedané - 10-20x viac ako bežný aaa titul dnešnej doby. A ak to bude podobne ako u d2 + lod (ako poznám blizzard, tak áno), tak sa to ešte pekne navýši o pár sto hodín hry.
    • No HC uz taky par lidi dohralo, takze posledni argument moc nesedi. Jenom chudaci museli par tydnu farmit gear protoze o nicem jinem ta hra neni.
      • "No HC uz taky par lidi dohralo"

        "par lidi"

        "par"

        Z kolika? Lolík. Tady to je fakt samé kiddo...
        • Zato ty ses drnej HC pro gamer, jak vidno.
        • obleč si ten anti oblek na ruby
    • Zdar "skutečný život-veskoslave".

      Jak žiješ?
    • +1. A teď si oblékni anti-troll oblek. Budeš ho potřebovat.
      • Ahahaha, vážně?

        Diablo 3 jedinečná hra? Ten týpek spadl z višně.

        Pořiďte si skutečný život? Co je to za výblitek? To se dá odpovědět na všechno. Argument nula, nula, nic. Prostě jenom veskoslavuje.
        • to jo ty debilko ruzovy, si padnuty na hlavu ked si myslis ze ta dakto zacne brat vazne ked zmenis nick
        • learn2read

          Mimochodem, ja už oblek mám, takže máš smůlu.
          • Takže kdokoliv, kdo má jinej názor než ty je troll?

            No, to máš jedno, ty už jsi prokázanej BlizzDrone, takže s tebou nemá cenu mluvit. A už prosím nic nepiš, když kažého máš za trolla, ty nádivo.

            Jsi ***.
            • Btw, to, že je někdo troll jen pro jiný názor mi tu celou dobu cpeš ty. Nikde sem to netvrdil. Já sem tady za trolla označil jen tebe po tvém výblitku. Sám si se chytil. A ještě tvrdíš OP, že kecy o životě atd., že je to výblitek, argument nula, že se to dá říct na všechno. Ne nedá. To se dá říct přesně jen na takové chudáky jako ty. Tvoje blesková reakce byla příhodná. Tak se nerozčiluj, protože pravda bolí...
            • Hmm, Hmmm, já bych řekl, že žádná diskuze už stejně na netu není možná.

              Každej prostě vychrlí svůj názor a ostatní označí za trolly.

              Užij si léto. *4*
            • Pitomeček? Takže tvůj názor = útok na mojí osobu? Ok. Porušuješ pravdidla diskuze a jen si potvrdil, že si troll. Nyní se jdi se odstřelit pls...
            • Hmm, Hmmm, můj názor je, že jsi pitomeček, kterej nedokáže pochopit, že někdo není z D3 udělanej a nevyhovujemu jak hra funguje a jak je designovaná.

              Omg, omg, ty si další ťulpas. Trol.Diskuzní je fakt nesmrtelnej a jeho vystupování tedy smysl mělo, když je každej s odlišným názorem automaticky považovanej za něho. Já jsem Evelýn, po otci dráteník, příjmením Gáčan, k tvým službám.
            • ty debilko trolik, vypadni z tohoto fora a uz sa neukazuj, si myslis ze ked zmenis meno tak ludia nespoznaju ze si ten isty dement? *8*
            • Ty máš nějaký názor? Nikde ho tu nevidím, jen troll posty. Jen se dál střílej do nohy...
    • sankuri
      My si ale poridili Diablo 3 (a ne zrovna levne) a to pro to abychom ho hrali a ne si ho vystavili na policku kde ho vzdycky po praci pred sexem s pritelkyni oprasime. Vzdycky me bavi lidi kteri narozdil od hracske vetsiny vychvalujou jak je ta ci ona hra super a jak se ji nemuzou nabazit a pak z nich vyleze ze hrajou hodinu denne. Na hodinu nema smysl to pc ani zapinat a vymluva ze bych mel delat neco jineho aby mi ta hra "dyl vydrzela" je dost uboha.
      • Hodinu denně 2 měsíce po vydání? Tak je fakt prů*er v dnešní době párhodinových aaa titulů. Co se týče ceny hry, tak předpokládám, že mluvíš za sebe, popř. za určitou část (nevýdělečně činnou) české populace. Tohle ovšem neplatí pro majoritu. Lolík.
        • sankuri
          Praci mam, penize taky, dekuji za optani, narozdil od majority se dobre rozmyslim za co penize utratim a za co ne.
          • Na nic sem se tě neptal, tak mi tady nic nevkládej do úst prosím. Ano, majorita se rozmýšlet nepotřebuje, protože na to prostě má. Hádám, že se opakuju a můj předchozí post se minul účinkem. Nebo si chtěl nazačit, že ty kulišák > majorita slepých? To snad ne. Tyhle vtipy už neberou.
      • tych 50€ si myslim ze stalo za tu stovku hodin zabavky, viac od toho zase cakat nemozme.
  • Tam je endgame?
  • To opravdu není. Hodně se divím, že si to blizzard v této podobě dovolil vydat.
  • Veskoslav
    Po pravdě mám od data vydání a koupě nahraných 50 hodin a baví mě to. Do hry na hodinku se odreagovat a vypnout. Mě hra baví, ale chápu, že někdo čekal, že tam bude trávit týden v kuse jako u Dabla II (kdy levely 90-99 byly naprosté utrpení pro mě osobně)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit