Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sankuri
    Pozde bycha honit sve D3 jsem uz prodal:-)
    • Tak 28.8. se změní svět a vyvolení dostanou požehnání od bohů z le ArenaNetu.

      Jen pošetilc by potřeboval Diablo 3. když se blíží onen le slavný den.
      • Nebuďte znovu a znovu blázni. GW2 bude nejspíše výborná hra, ale proboha, nedělejte znova tu samou chybu - pořídit si hru ihned po vydání. *7*
        Která hra fungovala dobře ihned po vydání? A které MMO?
        • Shoř v ohni pekelném.
        • sankuri
          Nemuzu mluvit za dobu po vydani nicmene v betach GW2 vsechno fungovalo lip nez ve vetsine ostatnich mmo rok po vydani:-)
          • Tak to je celkově taková všeobecná záhada všech MMO titulů, v betě vše funguje na výbornou a pak přijde ostrý start a člověk zjistí, že nefunguje vůbec nic *1*
        • zipp
          Svatá pravda, já tuhle chybu udělal 2x... Zádný mmo mě ted neláká, ale pokud bude mít GW dobrý ohlas pouvažuju o tom.
      • sankuri
        Vlastne vyvoleni uz 25.8. (min vyvoleni 27.), toho 28.8. se tam dostanou az ti posledni:-)
        • Shania
          No tady na forech se stejne budeme jen hadat o tom, co udelal arena net spatne, takze zadna zmena:)
          • Nic, ty rouhači!
        • Vyvolení mezi vyvolenými?

          Le ArenaNet ví jak nechat člověka cítít výjímečným! Le ArenaNet Le best!
          • sankuri
            Skoda ze D3 nevydrzelo dyl cekal jsem ze s nim zabiju cas nez TO vyjde:-)
  • Je to rozpor, uělat hru pro mainstream kterou by mohli rychle dokončit a zároveň ji udělat tak aby jim vydržela co nejdéle.
    • Tjn, tak to ale bylo zamýšlený. Aby to mohl zahrát každý a pak Inferno.
  • Je to celkom veselé, ako pred 3 týždňami boli fóra battlenetu plné fňukania aké je d3 ťažké, nehrateľné a nespravodlivé a že na inferno sa dostalo 1% hráčov (informácia priamo od blizzadu - a nie, že prešlo hru, len sa dostalo na inferno obtiažnosť). A teraz - po patchi, ktorý znížil obtiažnosť v 2.-4. akte asi o polovicu, mu zrazu chýba end game. *15*

    "Vývojáři to s velkou slávou vydají a hardcore hráči prosviští celou hrou za pár dnů."
    Za pár dní? Čo ja viem, tak to trvalo viac ako mesiac a od vtedy prešlo hardcore inferno len pár ľudí. A ani tých pár by sa ďalej nedostalo bez farmenia goblinov a podobných "šedých" praktík, ktoré blizzard "zabudol" napraviť.
    • A tady už vyplývá správné pravidlo: za hodně pokažených věcí, mechanismů a pod. na herní scéně můžou hráči, protože někteří nemají tamto a jiní toto... *10* *4* (bez urážky, necílím to na každou osobu)

      U Blizzu to platí hodně, viz WoWko... prostě demnce, ale i tak mohlo být D3 lepší. *7*
      • Za veľa vecí si môže Blizzard sám.
        Napríklad za to, že v d3 nechal obrovské množstvo neotestovaných mechanizmov a bugov, ktoré spôsobili, že niektorým hráčom sa podarilo prejsť inferno oveľa skôr, ako si v blizzarde mysleli a s oveľa horším vybavením, na aké boli classy stavané.
        Za to, že títo hrači to riadne využili a zaplavili trh vecami, ktoré skrátka ostatní museli nakupovať, aby postúpili v hre (potom ako boli niektoré mechanizmy opravené).
        Za to, že nedokážu zastaviť botovanie, a inflácia mesiac a niečo po vydaní hry je nenormálne vysoká, čo samozrejme frustruje mnohých hráčov.

        Ale to, že niektorí hráči chcú za jedno zahratie získať najlepšie veci a kosiť mobov ako nejaký demigod, lebo obtiažnosť a výzva im nevonia, to, že niektorí požadovali zachovanie gamebreaking mechanizmov, to, že mnohí sú nespokojní s balansovaním lootu či classov (aj napriek tomu, že umožnili drop najlepších predmetov aj v 1 akte inferna)... tak to je už trochu mimo.
        • Kompletní wipe by to mohl časem vyřešit, ale jak to bude s RMAH nevím. To by lidi museli dostat odškodné za itemy. Možná, že díky RMAH ani wipe nebude možný. Ledaže, by to měli osšetřené v ToU. :)
      • A pak ať mi tady někdo (co sem si všiml) zkusí trvdit, že hra se nemá hrát tak, jak to nadesignuje (resp. jak to chce) vývojář. V dobách zlaté éry her to platilo snad u každé hry.
    • Vždyť jo. Celý je to prostě o nepochopení některých lidí toho, že end-game = Inferno. Bylo to tak i původně proklamované. Inferno není pro casual hráče. Proto to bylo tak těžký a proto se to nedá dohrát za 2 dny (jak by si některé casual qqpeewpeewcrycry babies přály). Musíš farmit a farmit jak magor. O tom hra je a vždycky byla. Working as intended.

      I když teď už vlastně ne, protože Blizzard dělá vše jednodušší kvůli whinerům a ta hra dopadne pardoxně jako WoW, že vše bude easy, haha. Blizzard se opět ujal role carebeara. Opět se potvrzuje pravdilo, že se nezavděčíš nikomu.
      • A tak se všude rozmnožili Blib s Blobem! Hej-you!

        http://download.chip.eu/en/Blip-Blop_110834.html
  • Diablo III neni postavene na pribehu? Dyt se Lukas Grygar v recenzi i v podcastu rozplyval, jak je Diablo III krasne postavene na pribehu, a jak to skvele funguje. Nemelo by se to nak domluvit, jak to teda je? :)
    • Pribeh? Ja mozna daval spatne pozor, tak to neznam dopodrobna, ale proboha proc zabijeli Deckarda? A dalsi veci, nekde uz jsou tu zmineny, "nikdy neporazis moji armadu" "a sakra" "tak nikdy nerozbijes moje katapulty" "sh it, stejne jsem je nepotreboval" "ablabla"... Tohle neni pribeh ale hnuj. Nicmene mi to vubec nevadi, kvuli tomuhle se hack n slash urcite nehrajou (aspon z mojeho pohledu).
      • Shania
        No to si asi Jay přinesl z Warhammeru Dawn of War:) tam ti taky zaporaci vykecali co jim nesmis znicit:) Takže je to oficiální Blizzard opět vykrádá Warhammer:)
    • Overwatch
      Jasně, příběh je dobrý, dobře funguje, je kvalitně zpracovaný atd. Žádné Diablo ale většina hráčů nehraje kvůli příběhu. Diablo 2 se nehrálo deset let proto, že by mělo super příběh. Na Diablo 3 se hráči netěšili kvůli tomu, aby se dozvěděli, jaký osud potká jejich oblíbenou postavu. Primárně jde o herní mechaniky, budování postav, loot, znovuhratelnost. Na tom ta hra stojí. Korejci taky nehrají StarCraft 13 let kvůli příběhu. Třeba takový Mass Effect staví na příběhu mnohem víc, než cokoliv od Blizzadu.
      • "Jasně, příběh je dobrý, dobře funguje, je kvalitně zpracovaný atd." Tohle je doufam vtip. Pribeh je nesmyslny, vubec nefunguje, na mnoha mistech nedava smysl, dela ze vsech trotly (at uz z postav nebo z hracu) a v nejlepsich pripadech je to jenom sbirka tech nejnudnejsich klise. Roky jsem nevidel nic tak spatneho. Souhlas ze na tom hra nestoji, a v minulych diablech pribeh v podstate ani nebyl, ale tenhle je opravdu naprosto strasny.
    • janchor
      Pozor, rozplýval jsem se nad tím, jak mě příběh bavil. Že by na něm ta hra stála, tolik drog zase neberu.

      Na každej pád je můj názor v tomhle ohledu spíš ojedinělej, ten obecnýmu konsenzu (viz ostatně další příspěvky v tomhle vlákně) nedomluví.
    • Shania
      Pribeh te zajim a pri prvnim projiti za kaznoud postavu, sezbirani vsech lore knizek, atd, ale pro lidi v engame je nepodstatny, tam je podstatne to, ze te ve hre cutseny, rozhovory a podobny veci zdrzuji jen minimálně nebo vubec.

      V tomhle je D3 nastavene pomerne dobre, dokazalo ten pribeh docela dobre vypravet aniz by vrazne zdrzoval hc hrace, nerikam ,ze by to nemohlo jit udelat lip, ale kdyz to srovnam s hrama, kde nejsou cutsceny ani prerusit, tak je to naprosty raj.
    • Ano ono je to postavené na příběhu a ten příběh je dobrý. Ale po prvním zahrátí příběh přestane být zajímavý, protože už ho znám. Takže při opakovaném procházení lokací dialogy jednoduše přeskakuju.
      • Problem D3 je, ze ten pribeh ktory tam je, je neskutocne stupidny. Tie trapne rozhovory tomu len dodavaju "stavu". Dalsia vec je, ze ten trapas je tak neskutocne hracovi vnucovany, ze po niekolkych opakovaniach mate pocit, ako ked v telke pozerate film, ktory je neustale prerusovany reklamami (stale tymi istymi). No povedzte, nie je to zabava???
        • And you will never defeat me...
          And you will never destroy my catapults...
          And you will never never...
          • a este si zabudol dodat....TEROARRRRRRR
      • Tak to je snad ale pripad kazde hry, kde by ten pribeh nebyl nejak vylozene generovany, nebo hodne rozvetveny.
  • Bodejť by byl ideální, když na infernu padají itemy level 51 *7* Z toho se těžko poskládá end game. Mně to někdy přijde, jak kdyby tu hru snad ani nedělal Blizzard a teď, dobu po vydání, to zaměstnanci B začli hrát a postupně přicházejí na to, co se pos*alo.
    • Clovece, hral si D2? Nebylo vubec prekvapeni kdyz Ti z Baala na Hell padl treba Nagelring nebo rare !@#$ s nizkym req levelem...
  • No, dojel jsem normal s DH anulova motivace jit na nightmare, nebo zkouset jinou postavu dal, nez za prvni akt. Po tydnu sem s tim tak seknul. Ted hraju D2. Momentalne za uz nekolikateho drujda a barbara probiham nightmare a porad me to strasne bavi. Cim to je? Obe ty hry jsou si v zakladu podobne, ale NECO je jinak a to D ted lame vaz.
  • Vůbec nechápu, kdo má potřebu někomu sprostě nadávat (a nedívat se mi přitom do očí). Spousta lidí je asi zklamáno, čekali od D3 něco jiného. Stejné zklamání přišlo z SCII (nevybalancovaný multiplayer), WoW po xxx datadiscích...
    Ale princip je vždy jeden, mám tu produkt, který mě má bavit. A já si myslím, že Blizzard je jedno (možná úplně) nejkvalitnější studio. To že rejžuje na aukcích...no svět je dneska byznis...někdo je musí zaplatit, chovali byste se stejně.

    Máte s D3 problém? Proč si teda nanainstalujete třeba starší díl, nebo BGII ....?

    Taky nepíšu, jak vyblitá sra*** vzešla od Dice ve formě BF3 a hraju stále mody pro BF2, ale to neznamená, že to budu do každýho postu psát.
    • Jiste, ovce maji prece platit a drzet hubu a krok.
      • neviem ako ty, ale ja som od kupy origa 15. az dodnes nedal za diabla naviac ani cent... takze nechapem ake "musime platit"??? trolovat za kazdu cenu - nic moc ....
        • Jiste, vovce jako ty si koupi hru a pak pekne drzi hubu, co na tom ze se po nakupu nedala 3 nedele prakticky vubec hrat, co na tom, ze ji dojedes za odpoledne a pak .... NIC, co na tom, ze jedinej zpusob jak ziskat rozumne ingame predmet je vyplajzount dalsi prachy .....

          Pravda, jestli ten litr byly tvoje celorocni (zivotni) uspory, tak se nedivim, ze musis hru branit a vychvalovat - presne ve smyslu klasickyho "me chcipla koza, at sousedovi chcipne taky".

          Kdyz je neco shit, tak si to zaslouzi byt presne takto pojmenovano. Jednicka i dvojka = motivace pro hrace hrat, aby ziskal vytouzenej equip a system hry byl navrzenej tak, ze to lakalo spoustu lildi. Trojka? Dojdi do shopu, nakup a .... hmm... Pak se muzes verejne prsat jak mas uber vybavu (za par kKc) ...
          • moj barbar ma 158 hodin Mage 30 .... Ani raz som nekupoval za eura (popravde sa snazim predat nejake co padli mne) ale nic ma neprinuti kupovat za Eurace, aj keby to bol MEC Tisicich Pravd :-) a asi to nehras pretoze by si vedel ze aj na Gold AH su super kusky, ktore tak isto kaslem kupovat. Ale ano, ja tiez nenavidim nabozenstva a ked mam moznost vzdy si do nich kopnem, preto ta celkom chapem.
    • Absloutne nechapu vyznam tohoto postu ....a naoppak je nutne to neustale pripominat stadecku .
    • Souhlas. SC2 je mimochodem už dost dobře vybalancovaný, akorát to chtělo čas. Doufám a předpokládám, že to tak bude i u D3. Stačí se podívat na rozdíl mezi základním D2 a D2 LoD 1.13 po x letech. Prakticky většina věcí, co dělalo D2 dobrým/vybalancovanějším byla přidána až časem.
  • Já to říkal ... jen je zábavné jak to postupně oznamují, už oznámili cca 30% hry za "neideální" po částech :-P
  • Nechápu tohle zhnusení ať už aukčním systémem (nikdo vás přece nenutí ho používat, já osobně si věci radši craftuju), nebo tím že je hra krátká (5 postav každá s jinou herní mechanikou, 4 úrovně obtížnosti),za cenu okolo 1200 sem dostal hru která mě baví má slušně našlápnuto do dalších let (PVP systém atd, i když co se týká patchů na CD projekt nemá nikdo) a obsah se může slušně rozšířit, sice my chybí talent systém (ale kdo pamatuje jedna chyba a jedem znovu když nepoužijete char editor, což v mult nešlo), absence lepšího generování map, a víc lvlů (i když to se nebojím do 4 let se na stovku dostanem) stále investice nelituju, a klidně mi nadávejte do fanboyú.

    Hrdý vlastník originálních her Starcraft 2, Guild Wars, Zaklínač 2 a Diabla
    • Potiz je, ze v pripade I/II si za stejnej litranek dostal gamesku, kterou sis moh hrat daleko dyl, navic to nestalo ani korunu navrch. Nevim jak ostatni, ale ja proste nedam ani korunu za hru, ve ktery zjistis "hah, tenhle uber mec chci" aby dva dny po tom coz ho uspesne ziskal (nebo dokonce !koupil!) prisel jeho nerf s tim, ze je moc silnej, a ze to neni spravedlivy vuci lucisnikovi/magovi/...

      A to se netyce zdaleka jen DIII. Jesli za obsah povazujes to, ze do hry nahazou dalsich 10 stejnych potvor s jinym vizualem a dva levly poskladany ze stejnych dilku ... lol.

      BTW: Hrdy vlastnik mozna 500+ orig her - prevazne starsiho data vydani, neb kdysi se jeste delaly hry, ne jen ryzoviste na prachy.
  • Vyvojar, ktory ti prikazuje ako sa ma hrat je zly vyvojar(alebo vyvojar, ktory robi rychle hry pre masy za rychle prachy - Ok). Hra ma byt o tom, ze vyvojar ti hodi sadu nastrojov a predstavi ti zakladne herne mechaniky. Na hracovi potom zostava naucit sa tieto mechaniky a hrat podla seba, popripade zistit kde su ich limity. Predstav si, ze by si soferovala auto a vyrobca by sedel vedla teba a hovoril ti ako spravne mas drzat volant, ako velmi mas tlacit na pedal a zakazal by ti vacsiu rychlost ako 100 (lebo sa potom viac opotrebuvaju suciastky a ak mas auto v zaruke, musi to platit on). Zrejme by sa to nikomu nepacilo, ze sa starie do niecoho, na co nema pravo (dopravne predpisy su ina vec, tu som chcel poukazat hlavne na pouzivanie veci/produktu).
    Najlepsie veci padaju malo - OK. V starom Diablovi padali malo per hrac. Tu padaju malo per mozno 100 hracov(rozdel tu pravdepodobnost medzi ostatnych). Ja chcem by odmenovany za to, ze chodim a zabijam tazke prisery, elitky a pod. Nechcem aby ten, co nic nerobi mal rovnaku sancu ako ja (momentalne to tak je) alebo aby si niekto menil drop rate a drop quility podla nejakeho AH (ktory ani nepouzivam, nikdy som nepouzil a ani nechcem). Z D3 sa stal simulator farmenia, nie paradnych unikatnych predmetov, ale simulator farmenia zlata (strsna nuda, hlavny zabijak D3).
    Este by som chcel podotknut jednu vec. Nedavny patch 1.0.3 zvysil drop rate aj na nizsich aktoch. Kedze sance nikto predtym nevidel, vsetci boli spokojni. Problem nastal, ked sa hraci stazovali ze v 3. a 4. akte na inferne nepada nic. Dlho ticho a neskor Bashiok priznal, ze nerfli drop raty v 3. a 4. akte (??????PRECO?????). Nemyslim si, ze sa niekto potkol a omylom stlacil tlaciko 'nerf act 3&4 drop rate'... :)
    • Shania
      Si trochu pletes , ano pokud je to sandbox nebo editor, tak mas nastroje a hrej si a i tak ma hra urcita pravidla a tyto pravidla určuji vyvojari. Diablo sandboxova hra neni.
      • Hehe oni jima častěji padají předměty s level 61 - 63, ale drtivou většinu předmětů nechají rozbratrat kovářem! A poté craftí nový předmět, není to idální situace. Prostě jim padá jeden nepoužitelný předmět za druhým a předměty, které padali těsně po vydaní hry na softcore tuším zustaly. Bez jekékoliv změny a to je problém. Na jedné straně je velmi silný předmět na levelu 58 - 60 a na druhé předmět s levelem 61 - 63, který je výrazně slabší.
        A level hráče by se taky mohl zvednou z 60 na 63. Představuji si to tak, že level hráče skočí o celý level na konci aktu. Hlavně v obtížnosti Inferno. Další zvedaní arbitrů, life by na levelech 61 až 63 nebylo, prostě jenom na nošení předmětů.
        S pozdravem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit