Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak se mi to libi, to je pravy pristup Activisionu - nelibi se to velke skupine (ci vetsine?) fanousku? Nam je to ale uplne u zadele, kdyz nam z toho potecout penize, tak je to udelane dobre! K tomu oficialni podpora botu? Kurna, po CoD nam tu tato firma nici dalsi znacku...
  • Bola o tom jedna dobra pesnicka ... pockat ... Money ta ra ta ta ta, cink tara tatata cink ... :D
  • Mě osobně to trochu zklamalo, přijde mi to jak WoW s tim, že do toho cpou mikrotransakce... Nevim asi to není špatný nápad, jen mě mrzí, že odpadávají probdělé noci s kamarády při hraní po LAN ;) fakt škoda... ale co už, tak si to holt koupíme a budem hrát online a ještě k tomu vydělávat :D:D:)
  • Odulin
    Chci si hlavně zahrát sám singl. Doufám, že nějaká akuce mi může bejt ukradená.
  • Cajk
    To je docela čuňárna a ještě to takhle říct na plnou hubu.
  • Blizzard si musi Cinani chranit bo by padlo cele WoW. na druhej strane, najtazsia obtiaznost aukciu za realne peniaze nema tak nechapem co placete, to si vravite hardcore hraci D2 pcheee!
    • Mno já nevím, ale v Číně se nedávno teprve rozjel datadisk WotLK, takže i když existují továrny na farmení tak to využívají jen Číňani.
  • Blizzard jde tesce po prachach a tohle je dalsi priklad toho, jak moc. Humus!
    • remm
      a myslis ze preco vznikaju dlc balicky, donate system atd? kazdy chce peniaze, len kazdy ide nato inac :)
      • Že těch DLC Blizzard už vydal, co?
      • ale dlc balicek je nieco ine, na tom musí vyvojar aspon zapracovat a vytvorit nejaku hodnotu. Tu budes platit poplatok za aukciu, co nema ziadne opodstatnenie.
        • remm
          hm ja nechapem celemu tomu spamu, o com vam vlastne ide? ty aukciu vyuzivat nikdy nemusis. ak by si si cital cely clanok, tak vies ze na najtazsej obtiaznosti aukcia za real money fungovat nebude, takze hned sa ukaze kto je donator a kto hardcore hrac. ved sa zobudte, diablo nebude fungovat na principe ze hrate single a pritom vam tam beha tisic inych ludi. proste bude to klasicka singleplayer hra, kde hrate bud vy sami alebo v coop (to znamena ze hraje niekto s vami ale vy ho MUSITE potvrdit, resp. pridat do vasej hry). a farmarcenie tu bolo/je a bude, no narozdiel od mmo tu nemas presne stanoveny drop a hardcore hraci si aj tak itemy nekupia lebo budu chciet hrat na najtazsej obtiaznosti a aspon sa uvidi kto su ti hardcore hraci. ludia co maju radi vyzvy alebo ludia, ktori radsej budu hrat o uroven dole len aby nieco zarobili.

          mna hlavne trapi grafika a atmosfera ktora sa mi velmi nepozdava :( ja aukciu vnimam len ako prevetivny krok z ostrany blizzardu. asi citia ze hra atmosferou, grafikou nas milovnikov D1 a D2 nenadchne, tak aukcia za vidinou zisku pre hraca zabezpeci predaje. tento posledny odstavec je len moj osobny nazor a dufam, ze sa nenaplni :(
          • Né na nejtěžší obtížnosti, ale na Hardcore, což se nedá zrovna moc nazvat nejtěžší obtížností .. zkrátka .. harcore ..
            Grafika a atmosféra je parádní, nevim, co byste chtěli. :) Když to porovnám s jakymkoliv jinym action RPG tak mě nenapadá jakýkoliv líp vypadající a srovnávat grafiku D2 a D3 .. prosim vás .. :D
            • MrSanta
              Já nechci nijak flamovat, ale taky mě ta grafika krapet zaskočila. Nemyslím tím stylizaci, ale to, že to na mě celé působí tak nějak neostře. Postavy vypadají dobře, ale veškeré okolí mi přijde takové mázlé. Cihly v dungeonech, dlažky na cestách apod. Beru to podle screenů na oficiálních stránkách.
              Jinak mi ta grafika přijde dobrá, ani se mi to nezdá nějak přebarvičkované. Jenom to máznutí...
              Aukci neřeším, nehodlám to používat, nutnost být on-line mi vadí víc. U Diabla to asi překousnu...
              Stejně asi s nákupem počkám, až do hry dají paladina. Ať už jako DLC nebo jako součást datadisku. Rád hraju za plechovky *1*
            • remm
              :) hehe, nepisem ze to zbabrali (len niektore ich cini tomu nasvedcuju), len proste si viem predstavit grafiku daleko temnejsiu, co satyka atmosfery uvidime, u mna je to jasna volba, blizz ma zatial nesklamal aj S2 je paradne a pri tom je to len jedna z dalsich rts.
  • podivejte se, ve vsem co rikate je samozrejme pravda, "neco spatne pro neco dobre", akorat to nebude tak dobre pro vas jako pro Blizzard. Blizzard ma 1 miliardu $ obrat rocne, a jak se rika: "cert na hromadu sere". V podstate vy musite zaplatit za hru samotnou, coz uz tak je dost penez, a pak z vas budou tahat jeste dalsi penize za ruzne mesicni poplatky nebo mikrotransakce. Timhle zpusobem se jenom herni business zhorsuje a rozdeluje se na bohate a chude. Vim, ze ty mikrotransakce delat nemusite, ale zrejme budete, je to jako med na medveda. Ja osobne hry s mesicnimi poplatky ani s jinymi dalsimi nehraju, ja se ridim pravidlem, ze hru si koupim a ta je moje, a ostatni aktualizace by meli byt zadarmo. Pokud chteji ziskavat penize na zdimani penezenek hracu diky nepretrzitym poplatkum, je to vec hracu, ale podle me zlodejna a hloupost to delat. To radeji podporim Indie her vyrobce, ze si koupim jejich hru za 10$, aby jejich studio skvetalo, nez monopolni firmy, ktery vsechny tyhle male vyvojare likviduji.
    • Jaký prachy? Jaký ždímání? Nic z tebe už tahat nebudou.

      Jo ty myslíš to usmolený, mrňavý procento, ktery si vezmou pro sebe z tý aukce, what a tragedy .. A vůbec, tu akci nikdo nemusí používat, když nechce. Tvůj "příspěvek" je kompletně zcestnej.
    • remm
      hehe celkom pekne, ale toto sa deje vo filmovom, hudobnom priemysle uz roky. bolo otazkou casu kedy sa to dotkne aj herneho priemyslu. toto je sila kapitalizmu. preco ludia platia velke sumy za kazdy hollywoodsky nepodarok, ked je tiez plno dobrych nezavislych filmov, preco pocuvaju kazdy komercny odpad (vid ta s friday atd), ked existuje plno skvelych malych spevakov a kapiel? opdovedz si sam. u mna su to peniaze a slava.
    • neviem koho by bavil sp, ked pve tak potom v parte. A uz vidim ze to bude ako vo wowku kde budu ludia vyzadovat nejaky "itemlevel" a merat dps inak vas vykopnu alebo nezoberu. No a ludia co si nemozu dovolit alebo nechcu platit za itemy budu dost znevyhodneni.
      • remm
        d3 nie je mmo, hru prejdes v pohode sam, a aj na to je prioritne stavana, dalej tam bude coop to znamena ze ak mas kamaratov tak si mozete ten cely pribeh prebehnut spolu. podla mna len d*ment bude hrat kampan s nejakymi cudzimi ludmi a to sa tyka hocijakej inej hre podporujucej koop.
        • ucho
          D3 je prioritně stavěn na kooperaci 4 hráčů... ale ano, lze to projít i samostatně...
          • remm
            ano mas pravdu, ale ak sa rozhodnes hrat sam, nik iny ti do toho kecat nebude :) volba je len na tebe ci single alebo coop (a to radsej zahram single ako hrat s d*ementami z lfg)
            • ucho
              to jsem nezpochybňoval *5*
        • Naopak. Je to MP hra, kde SP probiha proste tak, ze MP hraje jen jeden.
          • remm
            ach prosim precitaj si na com som reagoval. narozdiel od MMO hier sa ti v Diablu 3 nemoze stat ze robis misie a vedla teba behaju ini ludia. Perma pripojenie na battlenet sluzi za 1. ako prevencia proti botom, 2. prevencia proti modom 3. coop 4. pvp.
            cize ak sa rozohodnes hrat SAM nik ti tvoju hru neovplyvni cize SINGLEplayer, len na hranie musis byt online (aby ta blizz kontroloval ci nepodvadzas, nie aby ti do tvojej vlastnej kampane chodili ini ludia)
  • myslite ze vetsina lidi bude hrat SP nebo MP prevazne ?
  • Přístup Blizzardu je typickým příkladem arogance velkých firem oslepených úspěchem na trhu, které ztrácí kontakt s realitou a přestávají se zajímat o to, co jejich zákazníci skutečně chtějí. Namísto toho jim "pro jejich dobro" vnucují to, co by uživatelé podle nich měli chtít.
    • Blizzard ti něco vnucuje? Drželi ti revolver u hlavy, aby tě přinutili předobjednat si jejich novej D3?
    • Podle čeho soudíš?
      Ty opravdu víš co jejich zakaznici chtějí? Nebo soudíš podle toho co chceš ty?

      Nedávno jsem viděl zajimavou prezentaci o Battlefield heroes a miktrotransakcích a prodeje věcí ktere ti davají výhodu o proti free hračům (s aukci asi žádná spojitost, ale co). Na jejich foru se začali bouřit, začali se zvedat bouře nevole. A tak udělali lidi z EA průzkum. Na foru nadavalo akorat 2% z cele te populace hráčů a tito hráči ještě v průměru nakupovali více.

      Krom toho, teďka je to trend prodavat a obchodovat s in-game itemy. Jsou prakticky všude.
    • nezijes v komunizme ze si to pod tlakom mas kupit. uz davno hry nie su tym ci byvali, niekedy sa vytvarali v ramci volneho casu, v garazi, doma, alebo v praci ked sa zvysil cas. dnes je to biznis a kazde vyvojarske studio ide vytvorit hru aby mal zisk a je len nanom do akej miery ho ma komunita ovplyvnit. Blizzard je prikladom cisteho kapitalizmu, za ktory sme pred 22rokmi bojovali. takze ak bude pre vas D3 prepadak staci sa popozerat po inej hre.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit