Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • U Oculusu nikdy nezalezelo na hlavnim statu (int) lol... Hlavni je dmg potom CC a taky magic properties. btw magove vzdycky pouzivali mece i v jinych MMO a RPG hrach. Dokonce i 2 rucni sekera pro nektery buildy neni spatna hlavne ted kdyz je x dalsich buildu a umrel CM wiz. Kazdej si ted jede kouzla ktery se mu libi a na ktery ma gear. 1000% zmena k lepsimu a datadisk je vyhra na obouch stranach...
  • Pravdepodobne se bude muset jeste neco maliho dotahnout plus musime pocitat s nejakymi hotfixy po vydani. Ale datadisk je pre downloaded pres battle net klient takze v tom nejspis je. v Klientu to nazyvaji jako obsah a ne jako datadisk takze na 100% to neni ale je to pravdepodobny ;)
  • uplne to nejlepsi v D3 nikdy mit nebudes.. vzdycky muzes rollnout o neco vyssi staty a jeste tady mohli zminit, ze legendary itemy jsou prepracovane a uz ted pridane nove. Reaper of Souls bude proste mazec :) nejlepsi hra a vydani patche bylo skvele nacasovany..
  • wousatec
    Může být někdo tak hodný a osvětlit mi, co pan Poláček myslel tou grafikou, kterou zmiňuje v článku? Díky moc... *3*
  • vonTossis
    Náš klan :) Přidej si mě, až budeš online a domluvíme se :)

    http://eu.battle.net/d3/en/profile/vonTossis-2132/
  • Ja osobně proti meči u kouzelníka nic nemám, ale musím se smat, když u něj vidím dva meče a nedej bože těžkou obouruční zbraň. *1*
  • Pravě datadisk k tomu dodá další štávu v podobe adventure a dalších levelu / equipu. Takže opět bude, co shánět.
  • O jakej klan de? Nějak sem zatim moc nezkoumal možnosti, ale někam bych taky zapad;)
  • Ty garantovaný legendary dropy by měly bejt jenom level 1-59 jestli si pamatuju dobře. Byl si tam s postavou na 60 nebo s nižšim levelem?
  • No jistě, já jsem smutný a nevyrovnaný, protože si nenechám kálet na hlavu, jako někteří. To's mi to teda nandal, hlavně tím věštěním věku, bravo :)
  • Koukám, že ty budeš hodně smutný a nevyrovnaný jedinec ... no každému bylo 14 jako teď tobě, tak až dospěješ, možná pochopíš co jsem ti psal.
  • Za 200hodin farmeni jsem tabulkove mohl hrat mp6. Ale hraju hc, takze sem farmil mp3 max. Tzn. ze po 200hodinach sem na sc daval 60% max obtiznosti. A to je vlastne na diablo dost kratka doba. Takze s tebou nesouhlasim. Jinak jesi na to nemas cas a chut, tak to chapu. Ale diablo byla dycky hra na stovky hodin, aspon pro me :)
  • Torment1 je pro mě u některých elitek dost o hubu, takže na T2 to radši nehrotit nebudu.. Probnul jsem ještě wizarda který si onehdá louskal inferno pětku bez nějakých problémů, a následně zjistil že je vlastně nehratelný, protože nerfli (zrušili) Critical Mass proc. Jelikož jsem jel do critu a LOH, tak má okolo 35k Dps a je teoreticky odstaven do doby než mu DH (na stejným účtě) nadropuje rare equip.. no :D .. Takže v mým případě Shrnuto a zhodnoceno, diablo 3 nadále odloženo *7*
  • Rinkimen
    Tleskám marketingové strategii Blizzardu, měsíc před vydáním datáče nahodí patch, který změní hru k lepšímu aby si lidi hned předobjednali. A já jim to žeru. V původním D3 jsem později vůbec nekontroloval dropnuté vybavení. Veděl jsem, že lepší než to co mám na sobě prostě nepadne, a jediné co šlo dělat, bylo farmit goldy a kupovat v aukci. Ted projíždím i rare itemy, protože sem tam padne lepší věc než co mám momentálně oblečené. Akorát s tou předobjednávkou bych počkal do 20. března, podle toho, jestli mě hra bude ještě bavit. Ale já věřím, že ano :)
  • Veskoslav
    To vím, jenom mi to přijde jako šílené číslo:)
  • Veskoslav
    Pokud je to jako u Sc II, tak ano, datadisk je v tom "zakuklený" a následná instalace je pak jednodušší. Přeci jenom máš vlastně všechno, co je v datadisku. Od adventur až po zvolení nové postavy Crusader. Navíc ti i padají věci na Crusadera:)
  • Enclaw
    Jj znáš ho *1* Jediné co je teď špatné je to, že Diablo je teď strašný žrout času a člověk by u toho nejraději seděl pořád, kdyby mohl *1*
  • Ahoj, řešil tady už někdo, proč má ten patch přes 6 GB? Říkal jsem si, že je tam možná zakuklen celý datadisk, aby při launchi nebyly přetížené servery. Nebo máte jinou teorii / informaci? *1*
  • @Tes:

    Jo? No ne, Loot 2.0 dopadl teda lépe, než jsem čekal. Dík za info. Třeba to za dva roky bude pro mě přijatelná hra :)
  • To uz neni pravda.To platilo ve starem lootu.
    Ted pridaaji legendarky/setovky bonusy do skillu a nekdy je prekopavaji.
    Moznost mit 2 turety,zpomalovani mobu o 80% locusem,apod,...
    Zrovna u occulusu nezalezi na primarnim statu , ten ma v lootu 2.0 redukovan damage,
    me pad z 15% redukci damage.
    Porovnavat itemy taklhe nemuzes,to co mas na netu je stary loot,musis porovnavat to co ti padne.Novy loot je uplne jiny jak stary.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit