Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mno uprimne pro me to byl az sok, kdyz jsem videl jak ty itemy padaji. Na druhou stranu je to porad nahodne tak i kdyz vam neco dropne neznamena to, ze je to dobry item. Spousta veci je uz v teto chvili trash, a clovek zacina pak resit uz i delikatnosti sveho buildu.
    Z hlediska odehranych hodin na tom nejsem tak daleko jako nekteri jini :). Paragon 26 a to az po patchi 2.0.1 je toho prikladem :D. Pred patchem jsem mel pouze paragon lvl 3. *1*
  • Mno diky equipu je to lehci, kdyz nepocitas aukci. Vim, ze jsem osobne zacal mit problemy jak jsem se blizil k 60ce s barbarem a mel jsem problemy sehnat equip (nepocitam aukci .)). Je fakt, ze to bylo i v dobe, kdy melee chary nemeli 30% redukci na DMG a barbar snadno chcipal :)
  • Naopak tu hru podstatne vylepsili.
    Uz se nehraje jen 1 nesmrtelny build , ale podle dropu s bonusem skillu.
    KOnecne pada poradny drop a ne ty crap legendarky a set pred patchem.
    Korme bot mam same legendarky a 2 kompletni setovky a to za 15hodin.
    Pred patchem jsem za 500hodin dropnul 1 pouzitelnou legendarku *1* .
  • Prave proto ze WW barb kombajny davali MP10 jak nic tohle udelali, ja ho mam taky a nestěžuju si, aspoň je co delat..předtím to byla hrozna nuda. Za tu cenu zlepseni dropu nejakej nerf babrbara preziju:)
  • Veskoslav
    No jelikož na TII s bonusem 300% do expů to trvá cca 2 hodiny než Tě vytáhnou na 60 a to neodpovídá úrovni Inferno ani náhodou. Jinak to bude omezeno ze strany Blizzardu, kdy nebude moci toto dělat, aby sis usnadnil cestu. Navíc pro ty, co si koupí novou hru, tak stejně musí projít celou kampaň, aby se jim otevřeli lokace.
  • A kedy to bol problem?? Ked ta dakto tahal na vysokom lvl.tak si to dal za hodinu a pol i predtym na 60tku
  • Super rozdrbali mi WW barbara co si daval MP10 ako zakusok, 500 mil.goldov v zadku spolu s markiz gemami!! :( debkovci z blizzardu nech nemenia zakladne staty a ludom nenicia hru a hrdinov!!!!
  • Veskoslav
    Děkuji. No jednu věc vidím ale tragicky:-D Dneska mi padla setovka ke "staré" setovce, ale vyměnit ji nemůžu, protože ačkoliv je to samá série i typ, tak nová setovka má jiné, mnohem lepší staty. Ale padá to fakt slušně. A vyexpit postavu na 60 také není už takový problém.
  • Jakekoliv expy, ktere jsi dostal vynasob 1,5. Zkusil jsem to ve hre a napriklad drive 2,1M na Torment II, jsem dostaval pred touto zmenou a nyni dostavam neco pres 3,6M exp.

    Osobne si myslim, ze o expy tam tolik nejde :). Dulezitejsi je equip a hlavne zmeny jsou od vyjiti patche 2.0.1 opravdu vyrazne a to k lepsimu.
  • Veskoslav
    Počkat. Takže když hraji TIII, tak mám 900% bonus na XP nebo 600+50%?:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit