Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano, to teda tvrdit chci. Atributy (ve smyslu v jakém je chápe Diablo) je jen část toho RPG systému. V Diablu 3 to je drtivá část. Však si porovnej třeba The Oculus z dvojky a trojky. Nebo jakékoliv jiné itemy, vždyť to nejhlavnější v D3 je kolik to přidá do hlavního atributu, v případě Oculusu inteligence.

    Pleteš si vztekání se s otráveností. Z lidí, jako ty. Z lidí dávajících povýšenecké rady, říkajících co musím, prohlašujících nesmyslné proroctví a tak dále. Ale je hezké, že považuješ omezování svobod bez jediné přidané hodnoty za pokrok.
  • Jistě že čím dále vyšší atributy na tomhle je postaven celý systém všech RPG žánru, aby avatár byl co možná nejvíce namakaný, anebo mi budeš tvrdit, že tomu tak není?

    Nevztekej se tolik, pořád máš možnost si zahrát offline hry, jako staroučké D2 AoE a pod. Jinak bohužel musíš z dobou a tím-pádem počítat, že již valná většina součastných a budoucích her, bude vyžadovat online stav, tomuhle se říká tech. pokrok, který nelze zastavit, ať už se ti to líbí nebo ne.
  • Ty's asi nikdy nehrál PVP v Diablu 2, viď. Nebo jsi pořád chcípal a vymlouval ses na vybavení.

    Zato já znám z mého okolí spoustu zabedněnců, kteří nechápou, že by se občas někdo třeba rád zabavil v letadle, v hotelu, když je výpadek internetu, když nefungují Blizzardí servery, když lagují Blizzardí servery nebo něco cestou (což je dost často) a konečně, že obecně vzato, lidé nestojí o stupidní rádoby-rady typu "Na chate si uzivejte prirody a toho, ze konecne vypadnete od pocitace".

    To byl příklad. PŘÍKLAD. Nebo to snad mé "a pod" nevyjádřilo dost jasně? Měl jsem napsat dalších deset nesmyslných kombinací? Pointa je v tom, že je prakticky jedno, v jaké formě se daná věc vyskytuje, jediné důležité jsou ++atributy.
  • vonTossis
    win - win case *2*
  • PvP - je o tom kdo bude mit vic cisel na vybaveni. Vem kamarada za ruku, sednete si do rohu, hodte 3x kostkou, kdo hodi vic vyhrava - vyjde to uplne nastejno a dokonce budete mit realnou grafiku

    Offline - neznam nikoho v mem okoli, kdo by nemel internet na pocitaci. Argument "a co kdyz chci hrat s kamosema na chate" neni obstojny. Na chate si uzivejte prirody a toho, ze konecne vypadnete od pocitace

    Kouzelnici s meci - co je na tom spatneho? Myslim, ze je to super "odbocka" od zabehlyho klise... Pokazde kdyz vidim mage+staff si vzpomenu na Pratcheta - "hole magu to nejsou preludy, byvaji na koncich zdobeny zaludy"... Jo, je fajn byt magič s velkou svitivou tyci na zadech, ale stacilo me to v cca 15-ti hrach, v 16-te uz je to celkem nuda

    Posledni zapor jsem asi nepochopil, ale jsem hloupej, takze stejne nic
  • LOL Niekto tu čistí príspevky pokiaľ v nich je odkaz na inú hru ? Vám vadí že som spomenul Dark Souls 2 ? Takže tento web je je teda len o reklame ? Dobre vedieť :)
  • vonTossis
    Znám ten clan, kde je moc fajn lidí? *1* Jo, myslím, že nám to funguje parádně *3*
  • Já myslím, že max paragon level je teoreticky neomezený ne? Ne všechny skilly v paragon stromech maji to 50 bodové maximum. Treba inteligenci si u wizarda můžeš teoreticky zvyšovat bez omezení.
  • First kill Bosse nedá vždy legendárku, ale je větší šance....U skeletona to byl bug a po fixu to nepujde. U nových postav to asi platit bude.

    Dal jsem dvakrát reset quest(torment 3) a padly asi 4 legendarky pouze z bossu(dvakrat skeleton) a není problém dostat z Butchera třeba jenom modré itemy :-)
  • PVP? Offline? RMAH? Konec kouzelníkům s meči a pod? A vůbec zájem jen o co nejvyšší atributy (nebo jak to D3 nazývá)?

    Tak zas nic.
  • Jo paragon teď neskutečně letí :). Na začátku 3 paragon lvl a ted si sem tam zahraju a level nahoru, je fakt ze max level je teoreticky 800. Když spočteš všechny body, které je možné v paragonu naplnit. Vcera jsem hral tak dve hodky max bych rekl a dal jsem tusim 3 paragon levely z 25 na 28.
  • a spokojenost bude na obou stranách :)
  • U těch nových postav to asi bude trošičku jinak nastavené, jinak také jsem to jel se svojí hlavní postavou i sekundární a ani na jedné nic.
  • Veskoslav
    To mě padlo asi 7 modrého balastu+1 legendárka. Ale možná jsem měl jenom štěstí, jednalo se o novou postavu, kdy hru projíždím poprvé. Je pravda, že u své "hlavní" postavy vypadl jenom modrý balast.
  • King ano, ale finální boss prvního actu ne, dokonce mi z něj padl je modrý tresh, ani nic žlutého, což již trošku zamrzí. Reset jsem provedl.
  • Tomuhle se říká správný marketingový tah a v Blizzu si jsou moc dobře vědomí, jak komunita v nelibosti přijala AH, tak to před datadiskem změnili k lepšímu, prostě správný tah, který jim vynese spoustu doláčů navíc.
  • Enclaw
    Máš 900%, počítá se to tak že vezmeš všechny bonus expy co máš mít a vynásobíš to multiplierem 1,5x. :) Mimochodem se na to můžeš podívat i ve hře, úplně dole ve statech máš bonus exp, magic find, atd....
  • Enclaw
    Takže nahráno mám od nového patche +30 hodin. Takže si myslím že můžu trošku zhodnotit změny ve hře. Dropy legendárek jsou super. Expy teď letí neuvěřitelným způsobem. Doexpil jsem si wizarda a rozjel HC postavu (která se teď hraje skvěle). Našel jsem i clan moc fajn lidí, se kterými pravidelně hraji a je to mnohem větší zábava. Pro mne se Diablo změnilo o 100% k lepšímu a určitě jdu do datadisku, kterého se nemůžu dočkat *14*
  • A jaký bys build na barrbara teď doporučil, máš něco dobrého odzkoušeno s čím killovat T6? Já to hrotím na all ressist. A možnost rychlého úniku přes lap :-)
  • Veskoslav
    Když hru po restartu zapneš, tak King dává vždy z 1. dropu legendárku. Navíc pokud si děláš novou postavu a projíždíš akty poprvé, tak všichni závěreční bossové dávají minimálně 1 legendárku:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit