Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • K MP jsem se ve wings of liberty nedostal, ale singl byl úchvatnej. Snad to zopakujou.
  • I kdyz SC je asi jeste jedina hra z ceho Blizzard neudelal uplny srot, tak presto vsechno si tohle opravdu jiz nekoupim. Po vydani a hlavne stavu jakem si dovolil Blizzard vypustit zmetek zvany DIII se ze me opravdu stal hater proti Blizzu a uz tem nenazranym pras*tum nedam ani dolar.
    • Tady uz fakt ke kazdemu clanku (pokud to neni nejaka nizkorozpoctova neziskova hra, piplana na kolene upoceneho studenta) clovek cte jenom olajkovne hatery .. Uz se konecne proberte lidi, nezijeme v dobe kamenne ale v 21 stoleti.. penize jsou na prvnim miste, takze musite pocitat s tim, ze kdyz uz hrajeme tu "spicku" v zanru a nic lepsiho tu i pres ty negativa bohuzel neni, tak nas budou vyvojari vzdycky ojebavat a natahovat co nejvic to pujde....
      • Takže žijeme v moderní době, tak musime počítat s tim že nas budou ojebávat. Tak si ku.va piš že všichni takoví deb.lové nejsou...
      • A to je přesně ten přístup, který si znepřátelil tolik lidí. Komunita hráčů si troufnu tvrdit patří mezi undegroundovou skupinu, sympatizující spíše s anarchisty, než s kapitalisty a proto by nás tady tímto superagresivním marketingem měli trochu šetřit. Nikdo na to není zvědavý a obzvlášť v době, kdy je tak hluboko do kapsy. Nízkorozpočtové projekty jsou kouzelné tím, že můžou být 100x zábavnější, než tito dinosauři za zlomek ceny a není kolem nich žádná davová hysterie a to z nich podle mě děla opravdové klenoty. A ještě konkrétně v případě starcraftu to hodí na 3 díly za plnou cenu. To je opravdu jen pro hardcore jádro, nebo pro piráty.
        • Nojo, ale tenhle pristup si oni mohou v dnesni dobe dovolit... staci kdyz ryzujou na milionech rodicu, co ty hry kupujou detem, a na nejakou strizlivou komunitu hracu muzou z vysoka sr*t..
          A jakmilese stane nizkorozpoctovy projekt kouzelnym trochu vice, tak se z toho najednou stava tovarna na penize s mnohamilionovym obratem, a je to v zajetych kolejich slavy a ignorace..
          Napriklad posledni tydny (mesice) v DayZ modu, kde se po nekterym z novejsich updatu podarilo do hry zakomponovat neskutecny graficky bug, kdy je hra prakticky nehratelna ( http://www.youtube.com/watch?v=alS80tpIvcI ), se vyvojari vymlouvaji na neustalou praci na opavach, pritom potichu pracuji na samostatnem DayZ, a na ArmaII mod uz kaslou, pac jim to uz asi nema moc co financne nabidnout. Pritom si komunita sama protlacila svuj "fix", ktery ale autori modu nejsou ochotni povolit v battleeye, ani sami zakompovat do sveho updatu. Takze co se tyce pristupu, nejodflaknutejsi mi zatim prijde prave od tech "nizkorozpoctovych" moderu, kteri si okusili jak chutna uspech .....
          Neco jineho muzou byt indie vyvojari, ale to je z jineho soudku..
          • Cena hry je relativní podle toho kde žiješ. Víš o tom?
        • Nevím kde jsi přišel na to že to jsou 3 díly za plnou cenu. Za prvé WoL je plnohodnotný titul to že má kampaň jen za terrany neznamená že není. Pokud jsi dobře pamatuju tak Starcraft 1 original měl 3 * 10 misí za každou rasu a Starcraft 2 WoL má 27 misí za terrana. A za druhé blizzard psal že datadisky ke Starcraftu 2 za plnou cenu prodávat nebude. *3*
    • kostejnesmrtelny
      Asi zkrachujou... *8*
    • Nechteli (jestli to tam uz neni) do SC2 nacpat aukci modu (od hracu nebo i od blizzu, netusim) za real money? *15*
      • Veskoslav
        Co takhle si o tom něco zjistit než opět zase psát pejčoviny?
        • Ja se ptam, ty pejčovino. Jestli vis co to znamena.
      • Arcade :) Jen zas všichni rozumujte, jak je to špatné a jak si z toho blizz strhne 15 nebo kolik % a jen chce oj..... zákazníky *7* *1*
        *kdo chce, může svoje mody/mapy prodávat
    • Shaker
      ja nevim, lidi to hrajou, sice D3 neni hra pro me, takze ji taky nemam, ale chapu, ze to nektery lidi bavi... EA/DICE a jejich pristup k battlefieldu je podle me daleko horsi
      • Mohl bych souhlasit. D3 i BF3 jsem si koupil, oboje mě bavilo, ale brzy omrzelo. Spíše však v případě DICE jsem byl zklamán politikou, kde se snaží na můj vkus moc třískat dolary na úkor kvality. Hru zavalí datáči, pak přidají premium služby na další dolary, ač se toho zříkali před vydáním a místo zážitku z masivních bitev je to tak trochu větší a lepší COD. Sigle je úplný COD koridor, ačkoli má rozhodně své kvality (líbí se mi, ale brzo mě omrzí jen klikat klávesy co na mě bliknou a sledovat automatické animace a pak jen běžet vyznačeným koridorem neustále ..., ale to by mi nevadilo, BF je o multiplayeru hlavně.
    • rami.cz
      Moje slova.
  • super, ve wings of liberty jsem byl první v titanove lize a to jsem skoro ani nepoužíval cheaty.
    • Shaker
      Ja byl velitel vesmiru, prevzal sem to po Zappovi Braniganovi...
  • Nesnáším vipery. *4*
    • No mě hlavně štve, že jsou to letecké jednotky... ikdyž chápu, že tam chtěli dát něco jako ravena pro obě rasy. Ale vem si teď, že to bude zas OP zerg - viper přitáhne, inf přetáhne (na svou stranu) třeba siege tank, a pak micruj mariňáky... oh god -.-
      • Jo. Jako toho vipera musej nerfnout, to nejde takhle. *4*
    • Overwatch
      Na ty se já zase hrozně těším, to bude parádní jednotka :)
      • To věřím, že se těšíš. Na kolosy a siege jako dělaná. :P

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit