Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Bude to Online, takže se moc nebudou namáhat to promlomit ani...

  • CRYPT

    Vcera jsem po praci koukal na trailery WoW Shadowlands a bomba. Potom jsme koukal na trailer a gameplay D4 a ackoliv nejsem fanouskem Diabla, tak taky bomba. Uz abych zacal setrit, Red Dead Redemption 2 + premyslim o tom novem cod + wow datadisk + d4 a to jeste asi nebude konec... 

  • Johnny

    Mě ty cinematicy nějak vubec neberou, a co se gameplaye týče, vypadá to aspon jako path of exile, takže to třeba to bude hratelný :)

  • Jack1947

    Overwatch 2 nevypadá zle koukám že okoukali z Paladins systém abilit a levelování postav. Nojo budou ještě soupeřit.Takže se ještě uvidí co a jak🙂 i když dříve než 2020 se nedozvíme.

    Diablo4 asi bude jinej druh rpg než ty ostatní díly noo.

  • Doporucuji Diablo 3 si zahrat jen pro kampan, uzasne filmecky, celkove pribeh me moc bavil a ten jeden pruchod jsem si velmi uzil. Rozhodne nelituji tech 20€, ktere me to stalo.

  • lito

    lidi jsou pokrytci. Diablo IV se bude prodávat fenomenálně. Jelikož to půjde i na 100 milionů PS4, očekávám rekordy.

  • Sarra

    Koho zajímá nějaké diablo 4?! Všechny teď zajímají  jen protesty v Hong Kongu a jelikož probíhá velký bojkot Blizzardu, tak si to od těch korporátních komoušů skoro nikdo nekoupí a prodeje budou katastrofální!!! A já je vytrestám ještě víc! Já si to zadarmo stáhnu a celé to dohraji!!  

  • Morlang

    Tvl ten Diablo cinematic, aaaagh, slast! A gameplay videa vypadala moc slibne, ze bych si po dlouhe dobe zakrajel? Trojku jsem vynechal a misto ni jsem mastil jinaci hekensleš, ale jestli to nebude always online tak bych uvazoval o kaufu :))

  • Taronyu

    Diablo Cinematic je rozhodne jeden z najlepších, aké som za poslednú dobu videl. Ten vyzuál, tá hudba a ten Hellraiser feeling, čo z toho šiel, proste paráda. Lilith je nádherne diabolská, chcem sošku :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit