Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    PS3 a Xbox 360 patřily v době vydání ke špičce. PS4 a Xbox One byly průměr už když se oznamovaly.
  • Gordar
    Bez her to bude těžko považováno za dobrou platformu. To už si firmy co konzole vyráběly bolestivě v minulosti vyzkoušely.
  • MickeyMutant
    Co třeba skvělá platforma sama o sobě.
  • Jack1947
    Díky *4*
  • Naprosto s tebou souhlasím, nechápu jak se vůbec Bloodborne mohlo k těmto hrám přiblížit.
  • Jack je v pohodě, ale GGG to je jiná liga, docela by mě zajímalo, jak vypadá ten oltář, u kterého se modlí, aby exkluzivity nevyšly na PC *1* už se nemůžu dočkat až sem přikvačí a zas to tu celý zablije svýma rádobycool hláškama, kokot, nemůžu se rozhodnout, jestli je horší on nebo hnisavec
  • Gordar
    Ptákovina.. co jiného než skvělé hry by měly prodávat platformu ? Neexistuje lepší věc pro hráče.
  • u počítače.... kéž by
  • Meznia
    Dalo se to čekat. Věřim, že mě bude bavit. Moje víra ovšem není tak silná co se týče budoucnosti konzolovýho hraní a vývoje na planetě vůbec, když (nejen) tady čtu ty příspěvky pologramotných fanboyů.

    Je vážně tak těžký pochopit, že dokud jsou exkluzivní tituly to, co má rozhodovat o koupi/volbě herních platforem, budou se to firmy snažit uhrát primárně na ně a ne na vylepšování služeb, který nám můžou oproti konkurenčnímu produktu nabídnout?

    Vždyť je naprosto očividný, že tahle zabržděná sebeidentifikace s herní platformou z řad uctívačů značky jen udržuje marketingový oddělení v klamnym domnění, že sázka na jistotu je to nejlepší, co můžou udělat. Z historie samozřejmě víme, že nejen v herním, ale ve všech odvětvích je opak pravdou. Tím spíš v dnešní zrychlený době. Kdyby se na věc ti, co se jich to týká, podívali nezaujatě, museli by se zákonitě plácnout do čela a pokorně jít rozjímat nad vlastní zabedněností a tím, jak z ní ven.
  • maros.goc
    pretože je to už v podstate tretíkrát to isté za sebou ...
  • Naučím se to mě na tom žene kupředu :D
  • Pro lidi, kteří nemají život a mohou sedět 12 hodin denně u počítače je tato hra zajisté dobrá volba.
  • V tom pripade to asi pojde ztuha ;-)
  • Veskoslav
    Zabte to už někdo. A vemte sebou Hnisavce a toho falešného GGG....Než se objevili ti dva, tak pár pomatenců tady něco mlelo a snažilo se vytvořit hádku.


    Já chci ksakru vědět dojmy zdejších hráčů, protože osobně si PS4 asi nepořídím, tak mě zajímá jaké to je. Zatím je tu Hnisavec a jeho socka styl a "vtip"....
  • mně nešly souls hry nikdy ale tady se mi líbí to prostředí a stylizce, tak jsem si řek, že tentokrát se hecnu. Navíc jsem za to dal 900... :D
  • Jack1947
    105příspěvků? pche, to si tahle hra nezaslouží... autor recenze jakbysmet, tak šup šup... kamna jsou nažhavené, kotel horký... dolíjte olej, nasekejte polena, dneska bude posezení (nebo i ne). *7*

    Přečti si recenzi, nebo recenze zkoukni gameplaye atp... k čemu ti jsou dpjmy když si zarytý antikonzolista...
  • Na to si zvyknes, tazsia je vzdy len prva "souls" hra, kazda dalsia uz je ako velmi podobna a prejdes nou ako raketa ;-)
  • Připomíná mi to Nightmare creatures na PS1. Tyhle porvrchni rubanice nic pro mě a vypadá to pěkně plasticky.
  • No tak po asi 4 hodinach hrani jsem se na deset vteřin podíval na prvního bosse než mě rozsekal na sra*ky :D Jsem totalní looser co se týče tehle hry ale doufám že se časem zlepším :D
  • Malleth
    DSII dostalo a deset a Bloodborne ne? To bych rád pochopil, protože vedle týhle hry působí Dark Souls II jako parodie na souls hry.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit