Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za jak dlouho se ta hra da projit pokud by clovek furt nechcipal?
    Nenatahuje obtiznost umele herni dobu?
  • to bude psychologická věc, že jsou tyto grindovací hry tak návykové, asi jako když jsi 100x za sebou dělal boss raid v Diablu nebo nějaké mmo, kdovíjaká zábava to nebylo, měl jsi lepší věci na práci a stejně jsi tam běžel po 101.
  • Delo ty si ale delo
  • Kup si ju a uvidis z pismen to nepochopis
  • Jop to můžu potvrdit je to pecka. A to že tu pár pitomců brečí jaká je to blbost přestože to viděli tak maximálně pět minut na youtube opravdu neni nic co by komukoliv o té hře něco řeklo a rozhodně se tim nnechte odradit. Mimochodem stejně jako u ostatních souls her vám gameplay ne yutube nic neřekne a skutečně to z něj vypdá jako nuda. Skutečnost je ale jiná a je to jednoznačněš must have titul a to i pro hráče který nikdy žádnou souls hru nehrály.
  • Majkl
    zrovna minulý týden jsem potkal kamaráda, říkal mi "tak jsem si koupil PS4, ale vůbec na to neni co hrát :(" *7*
  • Viem mi prosím niekto vysvetliť o čom je táto hra ? Aký má príbeh a čo je cieľom ? Lebo pripadá mi to dosť primitívne. Z videí môžem len posúdiť, že postava sa pohybuje smiešne a vlastne celé to na mňa pôsobí tak, že by som to nechcel ani zadarmo, ani keby mi zato platili. Prečo a kvôli čomu je táto hra posudzovaná a hodnotená tak vysoko ? Fakt by ma to zaujímalo, možno potom na ňu zmením názor. Souls som nehral, tiež z videí som o to záujem nemal.
  • Ta hra je skvela, mam ju od stredy a bavim sa velmi dobre. Nenechajte sa oodradit trapnymi komentami od ludi co ju bud nemaju alebo ju nevedia hrat. A grafika je tiez super.
  • Fakt lituju lidi, kteri si z kapesneho neusetri na Ps4 a o tento klenot tak prijdou
  • Jo, mělo asi dvacet čísel :D
  • Asi problémy v rodině. Možná taky nějaký trauma z dětství.
  • jo, vypadá to celkem hezky. ale hrát to asi nebudu. naposled co jsem hrál dark souls, tak jsem se málem zbláznil a utopil v tý hře desítky a desítky a desítky hodin. dneska už tolika času nemám. jo a taky nemám ps4 .. *3*
  • del0
    Jistě. Na PS4 už vyšlo takovejch pecek, že se BB ztrácí. Každopádně, nebudu se hádat s někým, kdo vidí lidem do hlavy.
  • Tohle už je snad diagnóza.
  • Hlupáci to nejsou (aspoň ne všichni), protože určitě vědí, že na PS4 to není jediná hra, která by je zajímala...
  • del0
    Tjn. Psát petice, když si můžou jít koupit PS4 kvůli jedné hře. Kam se poděl zdravý rozum. Jsou to hlupáci.
  • del0
    Hrací doba 50 hodin, z toho je 10 hodin loading. *15* The power of PS4. Prostě kouzlo sdílené paměťi a japonské optimalizace (že jo, flashíku). *15* Ale přeju vám to. Já být fanboy téhle hry, tak už mám několikrát vyleštěno. Ta radost, že si na krabici za 10K po roce+ můžu něco slušnýho zahrát musí být záviděníhodná. Napsal bych možná i děkovný dopis do SONY.
  • To, ze kazde druhe slovo kazdej vety nie je "soul" ale "blood" zase az tak velka zmena nie je ;-)
  • No pamatuju si jak jsem tu byl u jiného článku k této hře brutálně umínusován, když jsem napsal: "kdy asi tak PC master race udělá petici za vydání na PC" a hle! Hned v den launche už měla tisíce podpisů :D

    Nechci tu zakládat nějakou flame debatu. Jen mě to prostě pobavilo :) Navíc jedna reakce na internetu mě vyloženě rozsekala :D https://www.youtube.com/watch?v=JB7ehZ6nM5E
  • I konzole je počítač :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší