Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Caincz
    Je to naprostá bomba. Fakt mám radost, že po menším zklamání v podobě DS2 je Miyazaki zase zpátky u kormidla. Ani na okamžik nelituju peněz za Nightmare Edici, po dlouhý době sběratelka, co má koule. Pokud by se chtěl někdo kouknout, tak tady moje video s unboxingem: https://www.youtube.com/watch?v=_tAmaGB06M8
    • martin.zima.98
      Máš nějak moc tlustý ruce *15*
      • Nj, klasický vepřoidní nerd..co už..:)
    • Veskoslav
      Tak tu psací sadu bych bral všude sebou:-D
  • K hardcore hře, hardcore diskuse, místní zase nezklamali *1* až budu mít náladu se vyvztekat tak se tu musím stavit znova *15*
  • Veskoslav
    Vizuálně se mi to moc líbí. Dokázal bych si představit nějakou tu hru v tomto prostředí s tématikou Cthulhu:)
    • Kozy
      Tak ono tam pár Lovecraftovskejch monster je.
      • Veskoslav
        Tak to by bylo, aby tam aspoň jedno nehodili. To prostředí si o to přímo říká.
  • Ta hra je skvela, mam ju od stredy a bavim sa velmi dobre. Nenechajte sa oodradit trapnymi komentami od ludi co ju bud nemaju alebo ju nevedia hrat. A grafika je tiez super.
    • Jop to můžu potvrdit je to pecka. A to že tu pár pitomců brečí jaká je to blbost přestože to viděli tak maximálně pět minut na youtube opravdu neni nic co by komukoliv o té hře něco řeklo a rozhodně se tim nnechte odradit. Mimochodem stejně jako u ostatních souls her vám gameplay ne yutube nic neřekne a skutečně to z něj vypdá jako nuda. Skutečnost je ale jiná a je to jednoznačněš must have titul a to i pro hráče který nikdy žádnou souls hru nehrály.
      • Přesně tak. Ono je jedna věc, když vidíte na youtube někoho, kdo to umí hrát a pak si ten ovladač vemete sami poprvé do ruky. Ta hra potřebuje se to skvěle naučit a umět číst prostředí a nepřátele a to samo o sobě trvá. Timing je alfou a omegou her od From Software. A ted do toho připočítejte spoustu skrytejch věcí, na který člověk přijde buď náhodou nebo díky komunitě. Kámoš co hraje tyhle hry už od Demon Souls tvrdí, že end game v podstatě vrcholí v pvp, ale to je jeho názor. Celou hru se člověk podle něj učí hru ovládat a je spousta novejch věcí na co člověk přichází. Navíc jsou tam vždy speciální věci, který nejdou jen tak získat.
  • Zítra by měla dojít.. těšim se, jak malej kluk a zatim nelituju, že jsem podlehl koupě. :)
  • Já vám tu hru jakožto PCčkář přeju, nejspís bude fakt dobrá... jen se optám

    říká vám něco pojem Chromatic Aberration?

    tuším že na konzolích to asi moc neresite, ale na PC je tohle povazovany prakticky za mor. Je to filtr co simuluje oldskool televize z 90let. Jedina hra, kde to IMO fungovalo, byl Alien isolation.

    Na screenech to poznate tak, ze zaostreno je pouze na stred obrazovky a okraje se zdaji byt rozmazane, resp presneji zdvojene. Je to dost neprijemne na oci :(

    Jinak grafika vypada ok, akorat neprilis rozmanite... ale samo priznavam ze o hre nic krom recenze zatim nevim, takže nemohu soudit. Snad to bude dobrá pařba, což se zdá ze jo :)
  • Je potřeba zmínit ještě jednu skutečnost. Hra je ve stylu Dark souls, čili "otevřený svět", ale tentokrát jsou jednotlivé lokace tak rozsáhlé a je v nich tolik cest a zkratek, že se v nich dá velmi lehce ztratit. Mohu zaručit, že určitě nějakou cestu přehlédnete nebo zapomenete, že tam vůbec byla. Takže se budete muset občas vracet a hledat, což může být frustrující.

    Krom toho je párkrát potřeba myslet dost nekonvenčně, jinak se k správné cestě nekopat nejde. Pokud bude mít někdo nějaký dotaz, rád poradím. Na Youtube budu teď dělat návod jak najít všechny důležité cesty a jak na bosse, tak snad to někomu pomůže.
  • Malleth
    DSII dostalo a deset a Bloodborne ne? To bych rád pochopil, protože vedle týhle hry působí Dark Souls II jako parodie na souls hry.
    • maros.goc
      pretože je to už v podstate tretíkrát to isté za sebou ...
      • Malleth
        Naopak DSII je velká recyklace jedničky. BB je hodně odlišný už jen zasazením a změnama který z něj vyplívaj
        • To, ze kazde druhe slovo kazdej vety nie je "soul" ale "blood" zase az tak velka zmena nie je ;-)
  • kennyB
    Skvělá hra. Každý, kdo má rád DS hry by si ji měl zahrát.
    • Veskoslav
      Kamarád je naštvaný v jedné věci. Prý je jenom jeden typ štítu ve hře a on je takový skrytý milovník této offhandové zbraně.
      • Dogkiller
        A zase ten tvůj (imaginární) kamarád.... *15*
        • Veskoslav
          Pokud jsi taková nula a nemáš kamarády, tak to není můj problém. Chápu, že když jsi tak sám, že to nechápeš, ale ne každý má potřebu ze sebe dělat pokaždé v diskuzi idiota jak to děláš ty. A jestli ty nemáš přátelé, tak si nějaké najdi. Otevřou se ti různé možnosti tvého společenského života....
  • Takze hra roku... Sakra, ja tajne doufal, ze to hude propadak. Ted mi nezbyva nic jineho, nez jit zi tu PS4ku koupit. :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit