Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Původně jsem si Bloodborne koupil díky skvělým recenzím a po prvních patnácti minutách ji odložil. Grafika škaredá, nepřátelský editor postavy, smrt v prvních asi 30 sekundách... Po přečtení nějakého toho lore nakonec zvědavost převážila nad znechucením a musím řict, že jsem rád, že jsem dal hře šanci. Je to neskutečně návyková záležitost. Ten adrenalin, když poprvé procházím neznámou nezmapovanou lokací je jako droga. Je to vážně chytře vymyšlená hra a když vás zaháčkuje je těžké ji odložit, i když vás pravidelně válcuje.
  • Tak dohráno. Jedná se jednoznačně o hru roku, o tom není pochyb. Chyby se sice najdou, především jde o fakt, že prostředí a monstra po čase ztratí originalitu, protože se příliš nemění v průběhu hry. To je však dáno příběhem, takže lze odpustit. Postavy ani příběh se nevyrovná tomu z Demon's souls, jinak to ale dle mého hravě strčí do kapsy oba díl Dark souls.

    Hratelnost ale prošla malou revolucí a to je upřímně to hlavní. Boj s monstry je mnohem dynamičtější než kdy předtím a pasivní styl "blok štítem - útok - blok štítem" už neprojde. RPG prvky šli IMHO ještě více stranou než u předchůdců a tak je Bloodborne v podstatě akční rubačka typy GoW. To však neznamená, že se vytratila strategie a pomalý postup, právě naopak. Díky tomu, že ve hře je minimum obranných prvků (jeden štít a jedna kovová helma?), poslat do kytek můžou už 2 nepřátelé. Už se nedá spoléhat na velký štít, brnění a spoustu HP. Hra je tak dost tuhá a spousta nových hráčů bude mít problém.

    Pro mě je to hratelností a atmosférou zdaleka nejlepší hra od FromSoftu a až na příběh strčí hry ze "Souls" série do kapsy.
  • uher

    10/10

  • ucho
    na Mallu stojí PS4 s Bloodborne 10890,-. zájemci můžu darovat slevový kupon na 1000,-
    • Jack1947
      Proč to házíš i do bleskovek? respkt proč je to tady a ne jen v bleskovkách...
    • Draken69CZ
      Sakra lákavá nabídka *3*
  • Vojta_Ilavsky
    Závidím.
  • Jo neni problem https://www.youtube.com/watch?v=Xzg6piFSL6Q prjemnu zabavu
    • to uz tak bejva, ze kdyz delas moc casto kotouly, tak se nakonec seknes nekde v texture, to je takovej samoregulacni prvek *5*
  • No tak po asi 4 hodinach hrani jsem se na deset vteřin podíval na prvního bosse než mě rozsekal na sra*ky :D Jsem totalní looser co se týče tehle hry ale doufám že se časem zlepším :D
    • Na to si zvyknes, tazsia je vzdy len prva "souls" hra, kazda dalsia uz je ako velmi podobna a prejdes nou ako raketa ;-)
      • mně nešly souls hry nikdy ale tady se mi líbí to prostředí a stylizce, tak jsem si řek, že tentokrát se hecnu. Navíc jsem za to dal 900... :D
        • V tom pripade to asi pojde ztuha ;-)
          • Naučím se to mě na tom žene kupředu :D
  • k čemu slouží ten Insight kromě nakupování a MP? má to nějakej vliv na monstra?
    • Údajně když máš víc jak 15, tak monstra získají nové schopnosti a budou obtížnější. Ale není to nic hrozného, já jsem hru prošel skoro celou s 15 a více a v pohodě (relativně).
    • Malleth
      S vysokým insightem uvidíš malý změny v prostředí a má to vliv na některý nepřátele.
      Je to vidět na tomhle videu
      https://www.youtube.com/watch?v=-cKEM7NuyQw

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit