Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • twicer

    no minecraft a lego aspoň bezchybně fungují i v roce 2019 :)

  • jendabek
    Den, kdy Zeman spálil trencle.
  • Jack1947
    To byla ta frý tu plej "lepší" Arma já že už ani nevím co to bylo :D
  • Argo je teda uz odepsany??
  • tak zrovna warhorse si dopisovali veci, ktery v enginu uz byli, jen s nim neumeli. Proto to dopadlo jak dopadlo.
  • Ze to unreal zvlada, o tom zadna. Ale s tim dopisovanim... To jeste jakz takz jo. Ale neco ve zdrojacich prepisovat je blbost. Epic to dost casto aktualizuje. Zadelal by sis na problem. Nicmene neni problem jim cokoli poslat, pokud to tam chybi a je potreba. Oni to zahrnou do dalsiho updatu. Takze k tomu mas pozdeji i support.
  • Jako vyvojar, kterej na jejich hrach nekolik let delal a par bugu hlasil, mohu jen pritakat. Jenze to by museli obmenit ty lidi, kteri se tam drzi ve vedoucich funkcich 20 let jen kvuli vyplate, nikoli kvuli schopnostem. Sam bych s nimi uz nedelal. Ale to vidis i v tom traileru na postave a jak se ji hybou zada a jinych chybach... zlozvyky z Army. Dle meho jim novej engine moc nepomuze.
  • Já jsem u Arem strávil asi stovky hodin. Rovnou můžete nadávat na Minecraft, nebo na Lego...
  • No až na to že osobně si nepamatuju že by mě třeba Mafia a Mafia 2 nebo vietcong nechal nějak ve srabu. Prostě jsem koupil, nainstaloval a hrál od začátku do konce. Kingdome come jsem nehrál tak proto bez komentáře :D Ale co si pamatuju tak podobně na mě působil H&D ale tam se to dalo ospravedlnit datumem vydání a mým PC :D
  • Taky by mě zajímalo za co ten dislike :D Prostě mluvim pravdu a vím o čem mluvím. Ano dneska je běžná praxe vydávat hry s chybama a roubovat na to day one patche atd. ale to co si dovolí bohemka je až nestoudnost. Copak vám nedochází, že po vás chtěji peníze jako za AAA titul a přitom dostanete v podstatě indie hru, kterou si komunita přece dodělá?? A jsem rád že je tu někdo další co ví o čem mluvim ;)
  • No nevím jak v zahraničí ale v česku to bude dost podobné všude ať u her nebo u komerčního produktu :D
  • Tady bych poprosil toho kdo nesouhlasil aby se vyjadril s cim nesouhlasi... neb ja u toho vseho co jsem jmenoval byl (a jsem rad ze se ozval i nekdo jiny s obdobnym nazorem)... jinymi slovy muze se vam to nelibit, muzete s tim nesouhlasit, ale je to tak to jedine co s tim muzete delat.
    Pravda boli, porad tam mam kontakty a kdyz vidim jak nekteri zamestnanci mluvi a smysleji o vlastni firme (a ne radovi testeri nebo programatori, ale lidi z produkce a managementu) a ze jedina motivace co jim tam zbyla je ta ne az tak zazracna vejplata a pohodlnost tak se neni co divit ze "fungujou" jak fungujou. Howgh
  • A G+G+G patří do těsného obleku s dlouhými rukávy.
  • Pravda, mluvi z nej pravdepodobne frustrace z toho ze kdyz uz tam tester neco chce resit ze se mu jeste vysmejou, ale v podstate ma pravdu.
    Jejich pristup jeste pred par lety byval ze "as design" a nikdo neresil ze je to spis "ass design" a shnodne se na tom cele testovaci oddeleni nebo "engine limitation" a komunita si to po tejdnu fixla sama.
    A nebo jednoduse rezignace na cokoliv s tim ze komunita si chyby najde, zahlasi a nakonec opravi sama, tak co se s tim trapit. :-/
  • I've been there... a muzu potvrdit. Nic nepresvedci lepe, nez vlastni zkusenost. :)
  • Tak jsem si hledal zpetne info, a mas pravdu jsou venku o 3 mesice dele coz se priznam jsem si myslel ze je mene.
    Nic mene Keeni od zacatku hlasili ze mozna nebude full release nikdy. Uz jsem to dlouho nesledoval, takze nevim jestli se neco v posledni dobe zmenilo.
    Bohemka zacala stavet komercni hru na zaklade free modu, meli Rocketa,tedy puvodniho autora a tvarili se ze zejtra bude hotovo. Navic si Bohemka jako slibotechna a generator bugu vyslouzila svoji reputaci uz davno pred Dayz, nejvetsi pr*ser tady je proste jako obvykle (tim nemyslim u Bohemky ale u vsech problemovych projektu) spatna komunikace.
  • Arma 3, že je v podstatě nehratelná? Ale no tak. Klidně si hejtujte určité aspekty, ale mějte soudnost.
  • No osobně jsem byl svědkem jak se testují hry v bohemce a od té doby se nedivim že arma ( jedno jestli 1,2,3 ) nebo Argo jsou tak strašně nedotažené, zabugované a v podstatě nehratelné. DayZ o tom ani nemluvim to už je spíš takový Mem než hra. A přesto všechno jsou schopný ještě udělat "nový" titul. Já teda nevím, ale ani jako fanoušek všeho vojenského a českého, se nemůžu přenést přes tu strašně ubohou technickou stránku těch her.
  • Lukass
    Grim Dawn, velka pecka.
  • vyznam je jasnej, ohraniceni piskoviste sony, stadecko zahnany v ohrade do kouta se lip striha

    ms uz to vzdalo, respektive momentalne jedou xbox+w10

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit