Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Argo je teda uz odepsany??
    • Jack1947
      To byla ta frý tu plej "lepší" Arma já že už ani nevím co to bylo :D
  • No osobně jsem byl svědkem jak se testují hry v bohemce a od té doby se nedivim že arma ( jedno jestli 1,2,3 ) nebo Argo jsou tak strašně nedotažené, zabugované a v podstatě nehratelné. DayZ o tom ani nemluvim to už je spíš takový Mem než hra. A přesto všechno jsou schopný ještě udělat "nový" titul. Já teda nevím, ale ani jako fanoušek všeho vojenského a českého, se nemůžu přenést přes tu strašně ubohou technickou stránku těch her.
    • Jako vyvojar, kterej na jejich hrach nekolik let delal a par bugu hlasil, mohu jen pritakat. Jenze to by museli obmenit ty lidi, kteri se tam drzi ve vedoucich funkcich 20 let jen kvuli vyplate, nikoli kvuli schopnostem. Sam bych s nimi uz nedelal. Ale to vidis i v tom traileru na postave a jak se ji hybou zada a jinych chybach... zlozvyky z Army. Dle meho jim novej engine moc nepomuze.
    • I've been there... a muzu potvrdit. Nic nepresvedci lepe, nez vlastni zkusenost. :)
    • Arma 3, že je v podstatě nehratelná? Ale no tak. Klidně si hejtujte určité aspekty, ale mějte soudnost.
      • Pravda, mluvi z nej pravdepodobne frustrace z toho ze kdyz uz tam tester neco chce resit ze se mu jeste vysmejou, ale v podstate ma pravdu.
        Jejich pristup jeste pred par lety byval ze "as design" a nikdo neresil ze je to spis "ass design" a shnodne se na tom cele testovaci oddeleni nebo "engine limitation" a komunita si to po tejdnu fixla sama.
        A nebo jednoduse rezignace na cokoliv s tim ze komunita si chyby najde, zahlasi a nakonec opravi sama, tak co se s tim trapit. :-/
        • Tady bych poprosil toho kdo nesouhlasil aby se vyjadril s cim nesouhlasi... neb ja u toho vseho co jsem jmenoval byl (a jsem rad ze se ozval i nekdo jiny s obdobnym nazorem)... jinymi slovy muze se vam to nelibit, muzete s tim nesouhlasit, ale je to tak to jedine co s tim muzete delat.
          Pravda boli, porad tam mam kontakty a kdyz vidim jak nekteri zamestnanci mluvi a smysleji o vlastni firme (a ne radovi testeri nebo programatori, ale lidi z produkce a managementu) a ze jedina motivace co jim tam zbyla je ta ne az tak zazracna vejplata a pohodlnost tak se neni co divit ze "fungujou" jak fungujou. Howgh
          • Taky by mě zajímalo za co ten dislike :D Prostě mluvim pravdu a vím o čem mluvím. Ano dneska je běžná praxe vydávat hry s chybama a roubovat na to day one patche atd. ale to co si dovolí bohemka je až nestoudnost. Copak vám nedochází, že po vás chtěji peníze jako za AAA titul a přitom dostanete v podstatě indie hru, kterou si komunita přece dodělá?? A jsem rád že je tu někdo další co ví o čem mluvim ;)
            • Já jsem u Arem strávil asi stovky hodin. Rovnou můžete nadávat na Minecraft, nebo na Lego...
              • twicer

                Reakce na příspěvek:

                no minecraft a lego aspoň bezchybně fungují i v roce 2019 :)

          • No nevím jak v zahraničí ale v česku to bude dost podobné všude ať u her nebo u komerčního produktu :D
            • No až na to že osobně si nepamatuju že by mě třeba Mafia a Mafia 2 nebo vietcong nechal nějak ve srabu. Prostě jsem koupil, nainstaloval a hrál od začátku do konce. Kingdome come jsem nehrál tak proto bez komentáře :D Ale co si pamatuju tak podobně na mě působil H&D ale tam se to dalo ospravedlnit datumem vydání a mým PC :D
  • Měli by dokončit DayZ a dooptimalizovat Armu než dělat něco nového.
  • Rust po našem?
  • "Kritizovat, znamena obvinovat autora ze to nedela tak jako ja, kdybych to umel" —Jaroslav Foglar
    • "Jo, nikdo z nás nemá rád kritiky, ale pokud svorně říkají, že něco stojí za h0vno, mají pravdu." -- Stephen King
  • Přehlídl jsem něco , nebo to chtějí jen na Xbox ? ... V takovém případě by to bylo jasné - ignorace :D
  • frozen
    Ted jsem si koupil PS4 + modul pro klávesnici a myš abych si mohl zahrát hry ve 30 FPS, Horizon Zero Dawn a Killzone. No tak to abych koupil ještě XBOX. Stále mi uníka význam konzolí.
    • vyznam je jasnej, ohraniceni piskoviste sony, stadecko zahnany v ohrade do kouta se lip striha

      ms uz to vzdalo, respektive momentalne jedou xbox+w10
    • TheGGG
      hry se hrají na gamepadu, K+M patří do kanceláře
      • A G+G+G patří do těsného obleku s dlouhými rukávy.
      • Názor děcka (sám mám obojí + Holas + pár dalších blbostí) ale napsat, že K+M patří do kanceláře je nic, než hloupá omezenost
  • Nejdřív ať dokončí dayz, a pak dělají další survival, a v norsku nevím jestli by mě bavilo post apokaliptické skandinávské mišmaš
  • F2P česká verze Escape from Tarkov? Nemůžu si pomoci, ale přesně takhle mi to z popisu hry zní. K čertu s originalitou. F2P je důl na zlato, že?
  • Johnny
    Měli by radši předelat armu do Unreal engine... to by byla paráda
    • právě vidíš že to udělali :D jen to nazvali jinak

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit