Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • uz se tesim az tam do hry nekdo udela litci talire
  • nasa uz pripravuje prevod penazi do bohemky, takyto simulator urcite nemaju :D
  • Tak to je naprostá paráda a na tohle se strašně těším. *14* Kéž by to šlo nějak zkombinovat s Orbiterem!
  • Vedecka simulace z vesmiru? Na to se da rict snad jen aeiou, aeiou, aeiou John Madden John Madden John Madden John Madden John Madden John Madden!
  • TheGGG
    Pochybuji že dosáhnou reálnosti Mass Effectu. Díky prvnímu dílu vím že na cizí planetu jedině v růžovým oblečku
  • Mooc pěkný ale zatím jsem věrnej Kerbal Space Program zkz stavbu vlastních modulů
  • Klobouk dolu. BI nejde s mainstreamem, který je naprosto o ničem a dělá na spoustě zajímavých her. Super.
  • tak na to se tesim. Ale jeste vic by se mi libila "simulace" cesty na Mars s lidskou posadkou. Nebo klidne i fikcni simulace osidlovani cizich solarnich systemu ve first person:)
  • GlaDOS
    Heleme se, nedávno jsem na Greenlightu našel strategickou hru o letu na Mars a teď tohle. No, nebude to nic pro hráče, kteří by s vozítkem chtěli dělat Carmagedon s marťany. A dost se mi to zamlouvá.
    • Her typu Carmageddon a her s marťany je přehršel. To realistických a vědeckých simulací je žalostně málo.
    • Hardcore by bylo, kdyby udělali reálné řízení vozítka ze země přes nějaký skriptovací jazyk se a implementovali vliv rychlosti světla. Bylo by zajímavé zadat např "ujeď jeden metr" a čekat než signál dorazí na Mars, vozítko povel provede ale já obrázek o tom dostanu zase až se signál vrátí *3* Tedy žádný marťanský NFS, nebo jak už někdo psal Carmageddon *1*
  • ...a budou i zelení mužíčci? *8* *1*
    • Podle popisu by to měla být realistická hra, ale nelze vyloučit, že se objeví jako easter egg. V Armě se například objevil Santa Claus.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit