Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Snad je nenapadne ject na mars na dovolenou a fotit z blizka vojenske objekty, aby je pak zas pro zmenu amici nedrzeli na guantanamu...
    • no, v budove NASA fotit muzes (i kontrolni mistnost) kdyz vysolis $$$, Amici holt nejsou hloupi Rekove :)
      • Ano, Amíci nejsou hloupí Řekové. Jsou to hloupí Amíci.
  • MidnighT91
    Anooooo konečně výzkumná hra z vesmíru!!! Na něco takového moc dlouho čekám... Ale ještě to chce pořešit dopravu, kolonizaci a teraformaci...
    • Tak jestli na neco takoveho cekas fakt dlouho a chce resit dopravu tak doporucuju Kerbal Space Program
      • MidnighT91
        Ten už hraju dlouho a můj solární systém je opravdu plnej ale chybí mi tam ta věda. Celé je to jen o tom postavit modul a někam doletět popř. přistát a projet se po povrchu a tím to hasne, já chci simulátor prvních opravdových letů vesmírem, starat se o první stálou posádku na marsu, zkoumat mimozemské rostliny, vyvíjet nové technologie atd...
        • Počítám, že Orbiter znáš... je to jen o létání, ale nic lepšího v oblasti simulace asi není. Možná Space Shuttle Mission Simulator, ale to je zas jen o raketoplánech.
          • MidnighT91
            Jo znám obě, na těhle vesmírnejch simulacích dost ulítávám...
    • To by se mohli domluvit s tím německým studiem, které vyvýjí simulátory traktorů *15*. Nicméně je milé vidět, že lze vydávat i "jiné hry", než jsou obecně v kurzu.
  • To jsem zvedavy kolik televiznich stanic ( popripadne samotna NASA ) bude vydavat videa/obrazky z teto hry za autenticky obsah skutecnych sond a roveru na Marsu :-)
  • Mě to teda rozhodně zaujalo, nicméně bych byl radši, kdyby kromě samotného průzkumu se hráč musel starat i o to, jak se na Mars dostat...něco jako Kerbal space program...
  • Snad to nebude tak nudné jako pravé vědecké mise.

    Hodinu někam posouvat vozítku které jede pomalu a pak další hodinu vrtat 1cm do skály. Následně den analyzovat zláštní kousek které vozítko našlo a pak zjisti, že to byl kus vozítka.
    • janchor
      (pravé vědecké mise pro laika, sluší se podotknout.. bejt geologem, vrtat do skály na CIZÍ PLANETĚ by mě jen tak neomrzelo)
  • Klobouk dolu. BI nejde s mainstreamem, který je naprosto o ničem a dělá na spoustě zajímavých her. Super.
  • Magister_Peditum
    Kdyby raději udělali nějaký simulátor rané kolonizace Marsu.
  • pekne, uz jen pridat space zombiky a bitva o Mars muze zacit :)
  • tak na to se tesim. Ale jeste vic by se mi libila "simulace" cesty na Mars s lidskou posadkou. Nebo klidne i fikcni simulace osidlovani cizich solarnich systemu ve first person:)
  • Take On Helicopters šlo po jisté době spojit s Armou II, takže šlo ze Seattlu udělat bojiště...nabízí se tedy otázka - půjde to i tady (třeba s Armou III)? *1*
    • celoush
      modeři to jistě zvládnou *3*
      • Nezvládnou, jak potvrdil Morický na twitteru, tak nový TakeOn nepoběží na Virtual Reality Enginu, ale na základě Gaia.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit