Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • promitac
    *8*
    vesmir <3 + bohemka <3 = *14*
  • ...a budou i zelení mužíčci? *8* *1*
    • Podle popisu by to měla být realistická hra, ale nelze vyloučit, že se objeví jako easter egg. V Armě se například objevil Santa Claus.
  • Tak to je naprostá paráda a na tohle se strašně těším. *14* Kéž by to šlo nějak zkombinovat s Orbiterem!
  • Abiczko
    česká hra,velice odvážné téma,pro mě velice zajímavé téma,jsem zvědav jaký bude gameplay,ale pokud se hra zdrží zásadních chyb tak jednoznačně KUPUJI !
  • Těším se hodně, o podobných hrách sním.
  • Joooo! Konečně hra podle mého gusta!
  • nasa uz pripravuje prevod penazi do bohemky, takyto simulator urcite nemaju :D
  • *2* Take On 2 ? Raděj ne ..... A co pak udělá Bohemka s výtvory hráčů ? Zabalí a prodá do NASA ? Mocný nástroj na generování pokusů a omylů s přívlastkem hry ? 42play ?
    • celoush
      Stačí si uvědomit, že většina hráčů, co to tu čte, není cílovkou... tohle prostě není masovka.
  • Hmm. Tak na jednu stranu chapu ze jina planeta je idealni pro pouziti PhysX simulace. Zejmena co se jizdniho modelu tyce. *1*
    Ale kolik lidi toto asi zaujme? Potencialem teto temy je nuda. Hra jej pravdepodobne naplni. *15*
    • celoush
      BI myslím dobře chápe, že i z malých nik se dá slušně vytěžit.
      • Tak proc ne. Dejmetomu. Dle grafiky odhaduji ze to dela studio co ma za sebou Carrier Command. Tak jim drzim palce aby AI byla schopna obejit ty sutry. *15*
        • Snad se z CC:GM poučili. Aspoň doufám.
        • Jestli je to opravdu tak, potom musim rict, ze je docela stesti, ze na marsu nejsou mosty...
  • Mooc pěkný ale zatím jsem věrnej Kerbal Space Program zkz stavbu vlastních modulů

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit