Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bez jakýhokoli hateu, tahle hra mě obrovským způsobem neláká. Vždyť kromě grafiky nemá vůbec co nabídnout (možná příběh, ale z ukázek mi to zatím nepřišlo). Co na ní kdo může vidět? Copak si někdo koupí hru opravdu jen kvůli grafice?
    • lol, co nekdo muže videt na strilečce? proste tam jde o to strilení, pribeh je naprosto druhorady. taky bude zaležet na arzenalu zbrani, AI, zajimavosti lokaci, druhu nepratel atd.
      dobrych cistokrevnych strilecek mnoho neni
    • Magister_Peditum
      Tak upřímně ani z té grafiky jsem si nesednul na zadek. Jediné pozitivum vidím v tom zasazení do viktoriánské steampunk Británie. Bohužel ani po herní stránce to také zatím nijak nepřekvapilo - jen kontroverzním výrokem vývojářů, že 24fps je lepší pro "filmovost" než jakékoliv vyšší fps.
    • Kozy
      Mě se to líbí kvůli zasazení, ten svět vypadá zajímavě. Od herní stránky si nic neslibuju.
    • A to tě vážně překvapuje?

      Podívej kolik lidí si koupilo Crysis...
      • Tenhle hate na Crysis už je fakt trapný. Crysis byla super hra s dobrou hratelností a velkými otevřenými levely, která dovolovala experimentaci a hru s fyzikou. Ukaž mi jinou FPS z té doby, která ti dávala takovou svobodu, nebo měla vychytávky jako nanosuit nebo okamžitou úpravu zbraní dovolující rychlou změnu herního stylu.
        • Crysis 7 let stara hra ktera i dnes vypada lip nez destiny a rozhodne ma lepsi hratelnost .......... skvela reklama pro ty super nove nabusene konzole.
          • XorxoxTalarius
            No jako puvodni Crysis na nejvyssi detaily porad zere tolik ze ho nedam vic jak na 20 FPS *1*
  • nevim, jestli to prijde jen me, ale drívejsi zabery z hraní mi prisli graficky o generaci dal. tohle vypada docela prumerne. nakolik to bude spatny/dobry v jinejch ohledech samozrejme zatim nehodnotim
    • Mě příjde, že to je v poslední době standard viz watch dogs, AC:U atd. Nemluvě o tom, že Sony má s tímto nemalé zkušenosti viz killzone a motorsport (PS3) na E3 a skutečnost.
      Člověk asi musí počítat s tím, že hry málokdy vypadají tak, jak jsou z počátku prezentovány.
  • C-BEAM
    tak už je vraj v príprave 60fps verzia. Cinematický efekt bude zachovaný.
    • Ale prosímtě.
  • Sakra a já ymslel že je to víc jak obyčejná střílečka :D *9*
  • Grafika hezká, animace slabší.
  • Nejsem si uplne jisty, ze to technicky prekona Uncharted 4, ale kazdopadne je ten vizual uchvatny.Pokud bude pocit ze strelby dobre zvladnut, tak budu konzolim zavidet dalsi hru, moc rad bych to pomastil na svem PC.
  • nemám rád tyhle TPS ve stylu Mass Effect, strašně mě to nudí. Ten vizuál, atmosféra, stylizace a zasazení se mi líbí, ale ta hratelnost je prostě nula stejně jako v Mass Effect....
  • Tohle že vypadá lépe po vizuální stránce, než uncharted 4? Asi jsem viděl jiné video. Order vypadá hezky, ale uncharted mě teda přijde graficky hezčí.
    A nemá ty přihlouplé černé pruhy.
  • Kdo vymyslel ty cerny pruhy ve hrach by zaslouzil proplesknout.
    • Je to kvuli vykonu, aby hra jela v max rozliseni a FPS, nextgen krabicky by to jinak rozjeli tak na 15FPS.
    • Nejspíš někdo, kdo s láskou vzpomíná na časy, kdy jsme sledovali širokoúhlý filmy bez ořezu (za ten bych ale pracky sekal mnohem víc než za pruhy) na 4:3 televizích/monitorech.

      Konspirátoři by mohli eventuálně tvrdit, že jde o celkem neskrývaný tlak na hráče, aby víc kupovali 21:9 monitory ;)
    • ucho
      patrně tím získávají další výpočetní výkon. takový ořez dokáže udělat celkem rozdíl.
      • Draken69CZ
        To ale pak vypadá že tahle grafika je maximum a i když už zvládnou technologie akorát odstraní pruhy a tím končí.
        • Vzhledem k HW se není čemu divit, 1080p a 60 fps budou vrchol možností této generace konzolí. Bonus ve formě destrukčních modelů, fyziky nebo AI chytřejší než strašák v zelí by mohla přinést další generace. Pokud ovšem veškeré svoje PR nenasměřují k 4K a filmovým 30 fps, *6*
        • ucho
          Záleží na efektech a optimalizaci. Mně osobně bohatě stačí grafika The Last of Us, víc od her nepotřebuju...
          • Draken69CZ
            No ještě že nejsi u kormidla :D Trochu zpátečnický ne?
      • Jo jo, to me taky napadlo, ale stejne je to zhovadilost a lacina vymluva. Co prijde priste? Malej obdelnicek uprostred obrazovky s tim, ze to bude jeste filmovejsi?
        • C-BEAM
          http://imageshack.com/a/img901/4687/xShtxb.png *1*
          • Jo jo, presne tohle. *1*
          • MrSanta
            Šikula, aspoň to nemusím hledat *1*
  • Kozy
    Už aby byl únor.
    • jn taky se tesim na zaklinace

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit