Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já od toho ani víc než klasickou cover akci nečekám, to jen autoři měli plnou hubu keců že to bude něco výjimečného a po prvních chladnějších názorech jim to evidentně došlo (viz oddálení vydání).

    Ale pořád mě ta hra dost zajímá, líbí se mi prostředí ve kterém se odehrává, takže pokud bude aspoň dobrý pocit ze střelby, tak kupuju. Navíc ve které hře si budete moct pokecat s Teslou :)
  • Kdo vymyslel ty cerny pruhy ve hrach by zaslouzil proplesknout.
    • Je to kvuli vykonu, aby hra jela v max rozliseni a FPS, nextgen krabicky by to jinak rozjeli tak na 15FPS.
    • Nejspíš někdo, kdo s láskou vzpomíná na časy, kdy jsme sledovali širokoúhlý filmy bez ořezu (za ten bych ale pracky sekal mnohem víc než za pruhy) na 4:3 televizích/monitorech.

      Konspirátoři by mohli eventuálně tvrdit, že jde o celkem neskrývaný tlak na hráče, aby víc kupovali 21:9 monitory ;)
    • ucho
      patrně tím získávají další výpočetní výkon. takový ořez dokáže udělat celkem rozdíl.
      • Draken69CZ
        To ale pak vypadá že tahle grafika je maximum a i když už zvládnou technologie akorát odstraní pruhy a tím končí.
        • Vzhledem k HW se není čemu divit, 1080p a 60 fps budou vrchol možností této generace konzolí. Bonus ve formě destrukčních modelů, fyziky nebo AI chytřejší než strašák v zelí by mohla přinést další generace. Pokud ovšem veškeré svoje PR nenasměřují k 4K a filmovým 30 fps, *6*
        • ucho
          Záleží na efektech a optimalizaci. Mně osobně bohatě stačí grafika The Last of Us, víc od her nepotřebuju...
          • Draken69CZ
            No ještě že nejsi u kormidla :D Trochu zpátečnický ne?
      • Jo jo, to me taky napadlo, ale stejne je to zhovadilost a lacina vymluva. Co prijde priste? Malej obdelnicek uprostred obrazovky s tim, ze to bude jeste filmovejsi?
        • C-BEAM
          http://imageshack.com/a/img901/4687/xShtxb.png *1*
          • Jo jo, presne tohle. *1*
          • MrSanta
            Šikula, aspoň to nemusím hledat *1*
  • nevim, jestli to prijde jen me, ale drívejsi zabery z hraní mi prisli graficky o generaci dal. tohle vypada docela prumerne. nakolik to bude spatny/dobry v jinejch ohledech samozrejme zatim nehodnotim
    • Mě příjde, že to je v poslední době standard viz watch dogs, AC:U atd. Nemluvě o tom, že Sony má s tímto nemalé zkušenosti viz killzone a motorsport (PS3) na E3 a skutečnost.
      Člověk asi musí počítat s tím, že hry málokdy vypadají tak, jak jsou z počátku prezentovány.
  • Kua tam je zas vic cernych pruhu nez hry! Ktery id*ot toto vymyslel.
    • kdyz uz to jede 20 fps tak musej dohodit jeste cerny pruhy pro vetsi cinematic feeling
      • hral sem to a jede to v pohodě 30 fps nevím proc tu kecas neco o 20 fps tohle neni xbox

        pruhy sou napicu, ale na plne full hd by to neutahlo, je to krabicka za 9000 tis co cekate lidi, ani pc za 40 by to nerozjelo, jeste stim jak se dneska sere na optimalizaci
        • God-of-War
          Že na toho trolla vůbec reaguješ:).
          • Troll je Sony, protoze se hodne ovci jako ty nechalo oskubat uplne bez prace. *5*
            • Draken69CZ
              jede na 30 fps v 2.4:1
            • Jo a tvoje hlava je packovac, protoze ja o fps nenapsal ani pismeno, ale chapu. Oholena ovce si vzdycky musi neco vymyslet.
            • God-of-War
              Co to tu zase meleš? O tý hře víš prd, tak tu nemel kraviny. 20 fps jede tak možná tvoje hlava.
      • Jak rika UBI(a ten sa nemyli :-D) Cim mene FPS, tim lepsi filmovy zazitek!!
    • BoB.2
      Je to asi lepčí.
  • BoB.2
    Proč toho borca z blízka nezabil tou obrovskou kudlou co má na zádech,proč tou dírou normálně neprolezly je velká jak kr*va.
    • Díra byla naprogramovaná ještě před postavama, kdy nevěděli, jak budou velký. Původní zasazení bylo v USA. Po změně se postavy zmenšili, ale díra zůstala. Díra byla první. Díra je základ. Jak se říká v bibli: "Budiž díra a byla díra."
      • BoB.2
        *1* *2* *15*
    • s tou dírou má ale pravdu byla velka že by se tama protáhla tlustá bába ze stehnama jako hroch
    • Jestli si takové proč pokládáš u každé hry a filmu, tak si asi nikdy nic neužiješ :)
  • del0
    Hmm. Tak tu po U4 máme další downgrade grafiky. Koukám, že chlapci přidali i pruhy pro lepší movie feeling. *15* Doporučuju videa z E3 a hlavně ty dobové komenty, kdy si fanboys nechali kálet od SONY do úst, že je to gameplay grafika a pak to s úsměvem dávali všem ochutnávat jako fakta. Prostě klasika. *7* Musím uznat, že SONY umí ve svých ovečkách kvalitně nahypovat iluzi dojmu, že je PS4 až magický kus hardwaru.

    Každopádně je to jedno. Gameplay je tak tuctový, že už ani křišťálově tuctovější být nemůže. *1* Typický konzolový QTE tunel s ohraným slow timem a krytím, to mě osobně nechává ledově klidným. *6*
    • Miserius
      U4 downgrade grafiky? Ted grafiku ukazali poprve, tak podle čeho soudíš? Podle tvojeho snu?
      • A co ten teaser co ukazali tusim na E3? Ten byl prezentovan jako in-game.
        • Miserius
          In-game cutscene
          • del0
            To je sice hezký, bohužel většina peasantů naivně věřila a tvrdila, že takhle to bude vypadat i ve hře (ostatně jako u každého SONY hype videa) a to i přesto, že používání vylepšený grafiky speciálně pro cutscény je u konzolových her běžná věc. Pamatuju si, jak srovnávali tu tvojí U4 cutscénu (včetně The Order) s real in-game grafikou Star Citizena. Předtím to šlo a bylo to fér, ale najednou to nejde. Najednou tu máme downgrade obou her a je ticho po pěšině. Pak se nenavážej do rolníků...
    • God-of-War
      Další blbec, kterej by si měl nechat přeleštit bulvy. *5*
  • Je celkem smutné, když původní Crysis pořád vypadá i po těch letech víceméně stejně tak dobře, jako současné "next-gen" hry.
    Nové konzole horko těžko zvládají hry na fullhd a 30 fps a na lepší AI nebo nějaký posun ve fyzice prostě není výkon.
    A je to o to smutnější, že i exkluzivní PS4 hra s tím má problém a aby běžela alespoň těch 30 fps, tak přišla řada na černé pruhy a ještě to trapně obhajují filmovým feelingem. Přitom hra vizuálně nijak výrazně nevybočuje mezi multiplatformními tituly. Vždyt PS3 exkluzivky vždy patřili mezi grafickou špičku, co se konzolových titulů týče.
    Ale to, že se hry po vizuální stránce moc neposunuli mě až tak netrápí, ale ta fyzika a AI mě teda štvě.
    Vždyt na poli fyziky hry neudělaly téměř žádný pokrok od stařičkého HL2 a dalších 7 let zřejmě ani neudělají.
    • Jo jasně vypadá možná dobře ale je to nuda na druhou. Po prvních pár hodinách jsem hru odložil a už jsem si na ní ani nevzpomněl. Konzole těžko zvládají Full HD ? Jakou konzoli máš? Já si na své PS4 plně užívám Last of us i Metal Gear Solid v krásných 60 FPS ve full hd. Lepší AI? Z jaké hry soudíš? Napčíklad zmiňovaný Metal Gear Solid má sakra dobré AI. Rád bych věděl kolik hráčů na PC rozběhne nový AAA titul na plné detaily s 60 FPS...protože jasně pokud si koupíš dělo za 40-50 000 tak není problém ale pochybuju, že takovou mašinu má majorita. Spíš, má většina PC mezi 15-20 000 a ta to nerozjede ani omylem.
      Celý tvůj příspěvek smrdí hajtem konzolí.
      • Ale prosimtě, jakej hejt konzoli? Sám nějakou tu konzoli mám, jak od ms tak sony, takže si své řeči o hejtování konzolí nech od cesty. Ale štvě mě, že nová generace jsou nevýkonný křápy, který tady budou dalších 7 let a hry se nikam po technické stránce neposunou, protože na to nebude výkon.
        A jako ukázku, jak nové konzole zvládají fullhd a 60 fps napíšeš "remaster" PS3 hry? Se podívej s jakou slávou vždy někdo vytroubí do světa, že jejich hra poběží na fullhd a 30 a občas i těch 60 fps. Vždyt to je smutné, fullhd byl standard už v době x360 a ps3 a stejně plno her na nových konzolích na fullhd neběží.
        A tady u The order museli přijít s černými pruhy, aby se dostali vůbec na těch 30 fps. A to je prosím sony exkluzivka.
        Když přišel na trh x360 a ps3, tak se na ně výkonově nedotahovalo ani většina hi-end pc. Nová generace zaostávala už v době vydání.
        Navíc mě ani tak nejde o tu grafiku, ale spíš o to, že vývojáři musí ždímat hw konzolí co to jde, aby ty hry slušně běžely alespoň na 30 fps při fullhd, že už jim výkon na cokoli jiného nezbývá. Jaguar architektura v obou konzolích na to prostě výkonově nemá.
        Stařičkej HL2 na tom byl s fyzikou lépe, než kdejaká nová hra.
        • Remaster s úžasnou grafikou ( porovná ní zde http://i2.minus.com/iyO1gVDO61Aut.png a třeba zde http://i.ytimg.com/vi/PnhP02oTnvQ/maxresdefault.jpg ) a Metal Gear Solid který běží na Fox Enginu ( http://gematsu.com/wp-content/uploads/2012/03/Fox-Engine-vs-Reality.jpg ). Obojí bez sebemenšáho zakuckání. Rád bych připoměl, že také na konzolích chvili trvá než se naučí autoři pracovat s danou konzolí. Koukni se na prvotiny na PS3 a PS3 co vyházejí teď. Stačí si porovnat Uncharted 1 a Uncharted 3. Opravdu jsem zatím s FPS problém neměl takže nevím odkud bereš info.

          Hahaha HL2 lepe než jiné současné hry...tak jako určitě.
          • Ps. Nevím co jsi chtěl těmi statickými scénami malé mísnosti ukázat? Nové MGS takhle nikdy vypadat nebude. Je obrovský rozdíl mezi statickou scénou interiéru a hrou.
          • Ten remaster vypadá téměř stejně jako na PS3, takže by bylo smutné, kdyby to PS4 nezvladla. Nechápej mě zle, TLOU vypadá hezky a hra je to skvělá, ale hw náročná hra to už tolik nebude.
            MGS vypadá hezky a je jednou z vyjímek, zásluhou hodně šikovných programátorů. Koneckonců je to exkluzivka, tak aby taky nevytáhla z PS4 maximum. Což se zjevně nedá říst o the order...ostuda.
            A co se "učení se" pracování s konzolí týče, tak s tím u této generace moc nepočítej. Předchozí konzole byly uplně jiná architektura a zejména PS3 s cell jádry byla pro vývojáře dlouho oříšek, ale když se ji naučil využívát, tak exkluzivky ke konci udělaly velký skok.
            Zatímco architektura nových konzolí je všem programátorům dobře známá, koneckonců všichni začínali na pc. Tady nějaké velké výkonové rezervy nečekej, budeš sklamaný.
            Co se HL2 týče, tak jsem psal, že je na tom lépe, než KDEJAKÁ nová hra a né všechny nové hry. Přesto žádná na tom není nějak výrazně lépe, po cca 10 letech. Smutné.
    • No asi se to na WC stroje nikomu dělat nevyplatí. Jako by byl problém, aby si nějaká guma sedla s dalšíma gumama a řekla si, že teď prostě udělají WC exkluzivní záležitost, která ty vnitřnostní vaginální součástky vaginálních hail-tek pořizovačů za tisíce trochu rožhaví. Že se urobí inteligence, ze které se posere i Štěpán Hawkingů s vlastní fyzikou posledního lejna ve vodě. Že dají WC hráčům to, po čem tak čůrají, aby se poplácali po koulích, zamávali praporkama a řekli, tak se nám ten vývoj posunul, příště teleportace. Čím to asi tak bude, že to nikdo nechce udělat? Čím to asi tak bude? Vždyť podle smočených kapešníčků nejen tady, ale i v zahraničí by po takových magořinách musela být poptávka. Exkluzivní technologicky do posledního hnědého kulového vymazlený titul jen pro platformu, která to ku*va pojede v tisících snímkách a s rozlišením, že ti to vystřelí brejle. Proč to nikdo neudělá? To je otázka. Takovej Krajezisk se o to pokusil a kromě neustálýjo nadšení z technologie toho moc hratelnostně nepředvedl a ekonomicky spadnul na držku, což ho přinutilo se dívat na jiný krabičky.
      • Odzbrojil si mě. Na takové intelektuální výši komunikovat nedokážu, takže ponechám bez reakce. *3*
        Ps.: Já si s WC exkluzivníma záležitostma nehraju, nevím jak ty. *3*
  • Uvědomte si, že vy, co tu tak brečíte, jak se vám ta či ona hra nelíbí a, že konzole brzdí vývoj, jste jenom minorita. Vy budete stále čekat na lepší Ai, lepší hratelnost a inovativní herní mechanizmy, které jen tak nepřijdou. Mezitím co vy nenávidíte každou slušnou hru, která vyjde a nedej bože, když vyjde na konzole za 10 000. Tak svět a herní byznys se točí dál i přes vaše nářky. Jste minorita, která vývojáře nezajímá. My ostatní si bez vylévání si srdce v diskuzi koupíme rádi The Order a jim podobné a budeme spokojeně hrát. Jsem jeden z masy a člen stáda (jak by mě jistě většina z vás nazvala), ale je mi to fuk. Mě se současné hry líbí, Uncharted, The Order atd. A majoritě, která nemá potřebu neustále na všechno špačkovat a nadávat taky. My jsme kupní síla, takže hry se boudou dělat podle nás. Smiřte se s tím.
  • Podle toho co nevíme to asi po technické stránce revoluce rozhodně nebude. Pořát to ale může mít super přiběh a atmosféru. Rozhodně bych si ale nepředobjednával, ale zárověn doufám že to bude super hra.
  • MARTASLJ19
    Hmmm táto hra ma od začiatku necháva chladným a doteraz ma nepresvedčila o svojich kvalitách *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit