Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • C-BEAM
    tak už je vraj v príprave 60fps verzia. Cinematický efekt bude zachovaný.
  • ucho
    Záleží na efektech a optimalizaci. Mně osobně bohatě stačí grafika The Last of Us, víc od her nepotřebuju...
  • Sakra a já ymslel že je to víc jak obyčejná střílečka :D *9*
  • Draken69CZ
    jede na 30 fps v 2.4:1
  • Grafika hezká, animace slabší.
  • a ty si vytahni hlavu z te tve sonyfanboy prd*le, to je jediny co ti k tomu reknu ;)
  • BoB.2
    *1* *2* *15*
  • Jo jo, presne tohle. *1*
  • Díra byla naprogramovaná ještě před postavama, kdy nevěděli, jak budou velký. Původní zasazení bylo v USA. Po změně se postavy zmenšili, ale díra zůstala. Díra byla první. Díra je základ. Jak se říká v bibli: "Budiž díra a byla díra."
  • MrSanta
    Šikula, aspoň to nemusím hledat *1*
  • Draken69CZ
    To ale pak vypadá že tahle grafika je maximum a i když už zvládnou technologie akorát odstraní pruhy a tím končí.
  • Jo a tvoje hlava je packovac, protoze ja o fps nenapsal ani pismeno, ale chapu. Oholena ovce si vzdycky musi neco vymyslet.
  • Nejsem si uplne jisty, ze to technicky prekona Uncharted 4, ale kazdopadne je ten vizual uchvatny.Pokud bude pocit ze strelby dobre zvladnut, tak budu konzolim zavidet dalsi hru, moc rad bych to pomastil na svem PC.
  • C-BEAM
    http://imageshack.com/a/img901/4687/xShtxb.png *1*
  • God-of-War
    Co to tu zase meleš? O tý hře víš prd, tak tu nemel kraviny. 20 fps jede tak možná tvoje hlava.
  • Jo jo, to me taky napadlo, ale stejne je to zhovadilost a lacina vymluva. Co prijde priste? Malej obdelnicek uprostred obrazovky s tim, ze to bude jeste filmovejsi?
  • Je to kvuli vykonu, aby hra jela v max rozliseni a FPS, nextgen krabicky by to jinak rozjeli tak na 15FPS.
  • nemám rád tyhle TPS ve stylu Mass Effect, strašně mě to nudí. Ten vizuál, atmosféra, stylizace a zasazení se mi líbí, ale ta hratelnost je prostě nula stejně jako v Mass Effect....
  • s tou dírou má ale pravdu byla velka že by se tama protáhla tlustá bába ze stehnama jako hroch
  • Nejspíš někdo, kdo s láskou vzpomíná na časy, kdy jsme sledovali širokoúhlý filmy bez ořezu (za ten bych ale pracky sekal mnohem víc než za pruhy) na 4:3 televizích/monitorech.

    Konspirátoři by mohli eventuálně tvrdit, že jde o celkem neskrývaný tlak na hráče, aby víc kupovali 21:9 monitory ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit