Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta hra vyzera dost biedne po grafickej stranke, mam video na full HD - co znamena ze by som to mal vidiet celkom ostro, ale ono to je cele rozmazane :-), cim to je?
    • God-of-War
      Pořiď si lepší oči, to je asi tak to jediný, co ti k tomu řeknu. *3*
      • a ty si vytahni hlavu z te tve sonyfanboy prd*le, to je jediny co ti k tomu reknu ;)
        • co cekas od hloupeho sony fanboye. ten by obranoval lowzoli i kdyby vydali 8bitovy pong
  • Hmm to bude asi průserová záležitost. *9*
  • Já od toho ani víc než klasickou cover akci nečekám, to jen autoři měli plnou hubu keců že to bude něco výjimečného a po prvních chladnějších názorech jim to evidentně došlo (viz oddálení vydání).

    Ale pořád mě ta hra dost zajímá, líbí se mi prostředí ve kterém se odehrává, takže pokud bude aspoň dobrý pocit ze střelby, tak kupuju. Navíc ve které hře si budete moct pokecat s Teslou :)
  • BoB.2
    Proč toho borca z blízka nezabil tou obrovskou kudlou co má na zádech,proč tou dírou normálně neprolezly je velká jak kr*va.
    • Díra byla naprogramovaná ještě před postavama, kdy nevěděli, jak budou velký. Původní zasazení bylo v USA. Po změně se postavy zmenšili, ale díra zůstala. Díra byla první. Díra je základ. Jak se říká v bibli: "Budiž díra a byla díra."
      • BoB.2
        *1* *2* *15*
    • s tou dírou má ale pravdu byla velka že by se tama protáhla tlustá bába ze stehnama jako hroch
    • Jestli si takové proč pokládáš u každé hry a filmu, tak si asi nikdy nic neužiješ :)
  • Kua tam je zas vic cernych pruhu nez hry! Ktery id*ot toto vymyslel.
    • kdyz uz to jede 20 fps tak musej dohodit jeste cerny pruhy pro vetsi cinematic feeling
      • hral sem to a jede to v pohodě 30 fps nevím proc tu kecas neco o 20 fps tohle neni xbox

        pruhy sou napicu, ale na plne full hd by to neutahlo, je to krabicka za 9000 tis co cekate lidi, ani pc za 40 by to nerozjelo, jeste stim jak se dneska sere na optimalizaci
        • God-of-War
          Že na toho trolla vůbec reaguješ:).
          • Troll je Sony, protoze se hodne ovci jako ty nechalo oskubat uplne bez prace. *5*
            • Draken69CZ
              jede na 30 fps v 2.4:1
            • Jo a tvoje hlava je packovac, protoze ja o fps nenapsal ani pismeno, ale chapu. Oholena ovce si vzdycky musi neco vymyslet.
            • God-of-War
              Co to tu zase meleš? O tý hře víš prd, tak tu nemel kraviny. 20 fps jede tak možná tvoje hlava.
      • Jak rika UBI(a ten sa nemyli :-D) Cim mene FPS, tim lepsi filmovy zazitek!!
    • BoB.2
      Je to asi lepčí.
  • Může autor specifikovat v čem ploché akční video The Order převyšuje včera zveřejněný Uncharted 4? Viděl autor vůbec obě videa?.....
    • No pokud jsem to dobře pochopil, tak asi myslel grafiku.
  • MARTASLJ19
    Hmmm táto hra ma od začiatku necháva chladným a doteraz ma nepresvedčila o svojich kvalitách *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit