Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bitvy v nové trilogii > bitvy v původní trilogii.
  • Kozy
    Pořád se nadává na remaky a remastery,novej Battlefront jde vlastní cestou a zase je to špatně. Nevypadá to jako přeskinovanej Battlefield, čehož jsem se bál ale jako originální hra.
  • kubi-wan
    Tak jako pěkně to vypadá... třeba ozvučení maj fakt zvládlý na jedničku...
    Ale jak tam neni kampaň, tak to pro mě ztrácí jakoukoliv atraktivitu, co se týče samotný hratelnosti.
  • XorxoxTalarius
    Spis "oni udelali hru ktera obsahuje daleko mene nez jeji deset let stary bratricek, proto je tragicka"
  • A kde jsou ty bombastické záběry?
  • Kozy
    Takže oni udělají hru, která nekopíruje do písmene 10 let starou hru a hned má tragický vnitřek a je stupidní, ok.
  • Tak v tom případě mlčím:)
  • Aha, tak tech kveru je dokonce vic!

    http://www.imfdb.org/wiki/Star_Wars
  • Nejaky ten lejzromet z puvodni trilogie je skutecne predelana MG42. Jako regulerne, ze oddeleni rekvizit vzalo stary kulomet a udelalo z nej scifi zbran. Jestli pamet slouzi, tak to plati minimalne jeste pro nejaky dalsi blaster - to je pak predelany samopal Sterling.
  • Vzhledem k tomu, ze servery jsou omezeny na 40 hracu, tak se asi sejdou dost casto... 40 hracu! V roce 2015!!!
  • Vypada to pekne, ale rad bych upozornil, ze pozlatko v tomto pripade pouze zakryva tragicky vnitrek.

    Uz ted jsou potvrzene nasledujici - nepochopitelne a stupidni - veci: omezeni na 20v20, mene lokaci/map/planet nez v puvodni hre, zadne vesmirne boje, AT-AT jako "on rail" arkadovka a ne vozidlo.

    Neverim tomu. Jasne, chvilku to bude "wow!" a zazitek, ale pak se to odkope jako klasicky soucasny titul - osekany o milion veci, jen aby se vydojilo dlc a poradny zazitek z toho clovek nemel.
  • Vypadá to fajn, sestříhaný to je krásně:) Podle udělaný i dost na oko, ale to je snad každýmu jasný:) Akorát co mě štve je design zbraní. Ta první zbraň opravdu vypadá jak AK47 a ta zbraň než se objeví Darth Vader vypadá jak MG42.
  • plné servery na Originu nebudou problém, problém je, že ty servery za pár let vypnou, dedicated ani LAN nevedou a zbydou jen oči pro pláč, nemluvě o tom, jestlu budou kvůli lagu zas umirat hráči za rohem
  • vizual je taky strasny, klasicky lensfler fest, a nesud jinych podle sebe jo?
  • pekny, ale kolikrat do roka se sejde dost hracu, aby se mohly konat podobne velky bitvy?

    a kolik se muze na jednom bitevnim poli v jednu chvili sejit darth vaderu a luku skywalkeru? uz vidim, jak tam nekdo hraje jednoho z mnoha stormtrooperu a nebude chtit zamachrovat se svetelnou savli *5*
  • Luckiller
    Jsem rád, že se drží tradice, a nenechávají Stormtroopry trefit ani stodolu. *1* (svým způsobem je to nejpravdivější zobrazení skutečných hráčů, při hraní)
  • Hnisavec
    nič moc
  • Jack1947
    Hlavně at to není Battlefield...
  • a sel sis honit z toho vyzualu pred spanim pod perinou. Zname.
  • jako dobre ale co tam dela to akcko? ak47, hned ta prvni zbran, nebo se mi to zda? a stormtrooperi by mohli byt trochu naporcovani po kontaktu se svetelnym mecem, to uz davno umel jedi knight jedi outcast. a jeste aby slo vypnout hlaseni o tom kolik bodu dostanu za mrtveho nepritele a bylo by to uplne super.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit