Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vlastik.plaminek
    https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/8e/ab/01/8eab01151740fc1827ecfea430561cfa.jpg
  • Možná se ti sekalo video nebo ti nestíhají oči, ale pohyby a ovládání jako takové byly velmi plynulé. Je vlastně k potlesku, že i na těch fuj páčkách docílíš tak fajn ovládacího luxusu. O tom bychom si mohli v 80s a 90s jen nechat zdát.
  • Pfffffffffffffffffff! *15* Ty jsi k smichu! *1*
  • Právě bylo názorně vidět, jak ten pohyb není plynulý. Na páčkách ani nikdy nebude. Uvidíme co přinese ovladač od Valve.
  • Lukyz
    Takhle to vypadá moc pěkně, problém mám akorát s tím, že takhle si to v životě nezahrajete i kdyby to EA vydala v prezentovaný podobě. Tady to prostě budou kazit lidi / děti, nadávky v chatu, samej bunny hop atd. *7* Proč sakra nemůžou udělat zajímavou SP hru ze světa SW? Jedinou naději, kterou jsem viděl v 1313 zařízli.

    BTW pamatujete někdo na Hoth z Shadows of the Empire?
    https://www.youtube.com/watch?v=ZsE3L1YcpMU
  • dokud nebude prostředí nové trilogie, absolutně mě to nezajímá.
  • Mozna kdyby to byl singleplayer ,ale po BF4 multiplayeru jim uz neverim nic! *3*
  • fallanga
    Já jen chtěl říci, že i Dice umí překvapit. Věř jim trochu.
  • Písmenka, křížky, kolečka, čísilka, značky, jako by to nebylo jedno.... hlavně že se to hejbe všechno stejně. A to jsme názorně viděli že tomu tak je. Žádný problém.
  • Bavim se o MultiPlayeru ne o MirrorsEdge! *7*
  • day one ? Jako fakt? *7*
  • fallanga
    Ehm, Dice dělá i Mirrors Edge a ta hra dopadla vskutku dobře.
  • A o tom to bude. Ještě, že ji máš jinak by to byla samé křížky, kolečka atd..
  • Jo! Ja nechci tu hru hejtovat ,ale dela to Dice. A vime vsichni jak epicke byli gameplay ukazky z BF4 (vsechno peclive nahrane a sestrihane ) a jak to dopadlo!
  • Magister_Peditum
    Víš jistě, že jsi chtěl reagovat s tímhle na mě? *15*
  • Proč jen mám pocit, že jsem tuhle hru a mapu už někdy předtím hrál? Jo aha to proto, že to tak je, i když musím přiznat, že mě Battlefront vždycky bavil. Za neporazitelné hrdiny ještě o trochu víc. Teď jen jaké asi budou nové mapy.

    Nekonzistentní UI? Zdá se, že každá třídá má své spracování, mě to přišlo jako zajímavý nápad.
  • Kozy
    No vidíš to a ty jsi k tomuhle výblitku použil klávesnici, takže to vyjde nastejno,
  • jsem prekvapenej ale vypada to dobre, líbí se mi animace a celkovej feeling. serie BF se zlepšuje (co jsem videl gameplay tak už BF hardline byl lepší než predešle dily)
  • ktera tu hru nehraje! *12*
  • Jo taky to podle toho vypadá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit