Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já si třeba ještě dnes rád brány Skeldalu zahraju :D
  • Já hraju na tabletu LoG a je to stejně super jako na PC *3* takže za mě, ať to dotáhne do konce, protože ruku na srdce to co se vydává na tablety za hry jsou z 90% samé pytloviny.
  • Ten projekt Utopenec TV s Tukanom je lepsi :D
  • Brány skeldalu mám rád. Kdyby radši udělal skutečnej druhej díl, něž tohle Btw. nějakej tip na dungeon crawler pro android?
  • Kdyby to hodil na Kickstarter s tím, že udělá i anglickou verzi, určitě by to šlo lépe.
    • JezboX
      Taky si myslím. Přeci jen na androidu takových věcí moc není. A můj vlhkej sen je Fallout 2 s killapovym patchem *14* zrovna fallout s turnbase souboji by byl na tabletu to pravý ořechový. Snad se toho někdy někdo ujme a něco podobného bude.
  • Potom co je venku Grimrock...meli by udelat remake.
    • a ten máš snad na mobilu ?
      • Ten mam na Ipadu...ale mluvim o vizualni strance hry.
        • a samozrejme na Kickstarteru nemaji vubec zadnou sanci... mozna pokud by chteli 1000$, tak to jeste muze dopadnout :)
  • Na Brany Skeldalu 2 nebo PC remake bych prispel, ale koho zajimaj nejaky tablety?
    Kazdopadne klukum preju, aby se nejaky lidi nasli a zafinancovalo se to.
    • filias
      Brány Skledalu 2 existují: http://games.tiscali.cz/brany-skeldalu-2-paty-ucednik-2745
      • Mas pravdu :)

        Ale ja to stejne jako nastupce BS nepovazuju.
  • Brány k sedadlu byl graficky povedený dungeon, ale podle mě tam chyběl slušný (nebo jakýkoliv) příběh a nudou jsem odpadl zhruba v polovině hry. Ale případné kickstartnuté pokračování rád vyzkouším.
  • Nová česká klikačka!! Výplaty zasílané také na české bankovní účty. Doporučuji!!
    http://www.clixboom.com/?ref=rp21 *5*
    • za tohle ban tyvoe .. hnuj
  • haa ze 180 000 no to jiste, za trocu programovani, ve skutenosti pouzije par tisic a za zbytek pojede na dovolenou ! *12* *11*
    • Vůbec nemáte tušení jaká je hodnota lidské práce ani co takovýto projekt obnáší. 180k jsou 2 vývojáři na 2 měsíce.

      Co se týče autora hry, lokalizujte do angličtiny a běžte na Kickstarter. Vybrat 9000$ by neměl být problém, normálních RPG je na Androidu málo a vaši práci tam spíš ocení.
      • ucho
        já si to uvědomuju, ale u tohohle projektu je potřeba do toho dát i spoustu ze sebe, takže by se měli spokojit s náklady 20k na jednoho s tím, že to nebudou dělat jako fulltime, ale bokem (i vedle fulltimu se dá zvládnout dalších 50 hodin týdně), tedy ty peníze nemusí být hlavní zdroj příjmu, ale zafinancování volného času, jakási kompenzace, že mu to za to stojí... takže teď jestli na tom dělá sám, stačilo by mu 100k na 5 měsíců, což je dostatek času na to to realizovat...)
      • no určitě hodnota lidské práce není 90 000 měsíčně pro člověka co programuje(atd...) počítačové hry..... anebo možná jo ale o to smutnější je že takovej pekař či sestřička maj z bídou 12 ... *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit