Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nedokážu skutečně posoudit, zda to má ve finále šanci na úspěch, ale někdo na to přispěl dvacet tisíc, což mi přijde že tomu asi věří:-) Nicméně já jsem Brány Skeladlu nehrál ani v době kdy vyšly, protože mi to přijde jako přinejlepším velmi průměrná hra a já nikdy naštěstí nebyl odkázan na češtinu jako někteří chudáci, takže jsem hrál spíš daleko lepší zahraniční RPG. Nevím tedy, proč by měla tahle hra vznikat na tablety. A přijde mi docela neuvěřitelný, že by JIndřich Rohlík ve svých pětatřiceti letech nedal dohromady 180K jinak než žebrotou ala Kickstarter.
    • ucho
      jako nevím jak ty, ale já nemám volných 180k, který bych byl ochotný vyhodit za koníček bez jakékoli návratnosti... každopádně jeho to rozhodně 180k stát nebude. pokud na tom bude dělat sám, může to dělat ve svém volném čase společně s normální prací a taky by to za půl roku zvládl (zdarma), jen mu jaksi nikdo neproplatí ten volný čas a volný čas si zjevně cení vysoko...
      • Tak proč bez jakékoliv návratnosti? Vždyt to může mít nějaký komerční model, který mu zaručí aspon návratnost nákladů. I na Androidí platformu se software prodává. Každopádně spíš mi přijde divný, že člověk, který má tak kvalitní vzdělání si není schopen na to vydělat ve svém věku. 180K mi nepřijde tak vysoká částka.
        • vlastik.plaminek
          Pokud ti 180k nepříjde jako moc peněz, tak zvedni pr*el od kompu, odstěhuj se od rodičů a začni makat. Potom si povíme.
          • Záleží jak se na to díváš. Pokud to bereš jako sumu kterou musíš sehnat za měsíc, aby si nestrávil další dva měsíce na jipce, nebo jestli se na to díváš jako na tvou celoroční mzdu.
        • Bože můj. Vraťte se do svého doupěte číst Ayn Rand a nečeřte vodu nesmyly, vy jeden "kapitalisto". Pokud pro Vás není problém vydělat mávnutím čarovného proutku 180K, tak Vám jenom gratuluji, ale je třeba se vrátit nohama na zem. Nejste Vy náhodou Leo Beránek?
          • Počkat počkat... Yuffie.. Jo, František Novák! Už vím! To tvoji rodiče a prarodiče, ještě s miliony ostatních Nováků, Svobodů a Vomáčků, se vzdali českého kapitálu v projektu kupónová privatizace jeho rozprodáním za mrzký peníz různým Koženým a Kellnerům. A teď si jejich děti a vnuci stěžují, že kapitalismus je svinsto! Bodejž by ne, bez kapitálu to opravdu není veselé.
        • ucho
          když už se k něčemu vyjadřuješ, tak si o tom alespoň něco nejdřív přečti... třeba zde v článku nebo na tom startovači... ta nová verze má být zdarma a bez jakýchkoli mikrotransakcí...
          jsi trol nebo ignorant? :)
          • To že to nechce prodávat ani za minimální částku, nebo že to nechce udělat na jablíčka je jeho rozhodnutí. Nikdo ho do toho nenutí. Tohle je takový jednoduchý... nejdřív si tím vydělá a pak něco splácne. Opačně je to složité - nejdřív investovat čas a pak čekat, jestli to uspěje. Prostě jak psal kolega, je to JEHO rozhodnutí investičním modelu.
          • A troll je tvoje zaklínací slovo vid? Ješt jsem neviděl tvůj příspěvek, kdes tohle slovo nepoužil. Podle mě jsi jen nikdoš, kterej obviňuje slušný diskutéry z nesmyslů. Měl by sis dojít ke svojí mamce pro pohlazení - začínáš bejt frustrovanej.
            • ucho
              celkem odvážné tvrzení, že jsi neviděl žádný můj příspěvek bez použití tohoto slova ;) lhát by se nemělo... a nebo máš něco s očima.
          • Tak to je jeho problém, že to nechce prodávat aspon za 50Kč. Když si vymejšlí takový sociáloviny, tak at si to zaplatí sám. Já si taky svý koníčky platím sám. *5*
            • Pro ucho: na play / app storu je celkem dost placenych her, ktere jsou jinak zdarma (a casto i open source). Napr. Wesnoth. Takze v tom by problem nebyl :).
            • ucho
              takže obojí :D (ono se blbě něco prodává, když už je to na jiné platformě zdarma...)
  • jo klidne bych si to zahral. bez cheatu docela vyzva. nevim proc ale zrovna v tyhle hre sem jako v jedny z mala podvadel
  • Ta grafika *1* *1* *1*
    • pěkná, že?
    • lol ze taky se smeju omg crysis 3 ma milion krat lepsi grafiku
  • Nic proti, ale myslim, ze tech par stovek lidi, kteri by si to chteli zahrat na tabletu si to muzou pustit pres Dosbox. BS si podle autora koupilo pred 15 lety 10000 lidi (za 400 pokud si dobre vzpominam) takze se ted asi tezko najde 1000 lidi, kteri by dali 180Kc jenom za to, ze budou mit o neco lepsi ovladani, nez v dosboxu.
    • Páni, tak už je to konečně tady, jsem jeden z horních deseti tisíc. *1*
    • Proc vlastne prepisovat celou hru, kdyz by stacilo upravit puvodni dosovskou verzi a pak ji slepit s dosboxem (ktery je opensource) do jedne aplikace. To by bylo tak na tyden prace.
  • rozumim tomu dobře že chce 180 litrů jen za mobilní port? To si dělá pr*el nebo je tak neskutečně drzej?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit