Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to vážně hra, ze které jsem doslova nadskočil ze židle *15* . Má takový svěží, moderní styl a vypadat takto více her, tak je na světě zase o trochu lépe.
  • Half Life 2!
  • Jim reynolds ve vezeni *1*
  • Phillios191
    jedním slovem: WOW !!!
  • ze brilantný....rofl....

    Chyba:

    Ako padá zo strechy, zabodne vojaka do ramena nožíkom....ten ani nepípne...obraz ako leží mŕtvy na zemi, žiadna rana, či poškodenie oblečenia, takisto žiadna krv, pritom by krv pri takej rane tryskala prúdom.....to isté ked zabije toho plukovníka vo vnútri, podreže mu hrdlo a zase žiadna krv....

    ked sa úkaže klúčová dierka z dialky je vidno, že tam nie je nič vidno...ako ho mohli vidiet?
    • mrkni se znova, minimálně krev z toho prvního zabitýho teče a docela dost :)
    • Až vytvoříš lepší hru, tak někoho kritizuj *4*
      • JohnyTheZik
        Tohle je prece nesmysl.. Oni v prvy rade vytvorili zatim jen trailer a to, co tomu vytknul, vytknul opravnene.. brilantni to neni, nicmene zajimavy je..
        kazdopadne je brzo hodnotit :)
        • Jenom pro informaci někteří zahraniční novináři už viděli hru v pohybu, takže určitě nevytvořili jen trailer.
          • JohnyTheZik
            obviously ..
            -> to kazdopadne nic nemeni na tom nesmyslu, co Raziel napsal..
    • prestan to fajcit
  • Bravo (naposledy jsem tak intenzivní chut po hře zažil u Bioshocku)
  • Masa-san
    Ještě pořád hraji Arx Fatalis a dovolím si říci, že tahle stařičká hra od Arkane Studios strčí mnoho ostatních titulů do kapsy, nehledě na jejich datum vydání.
    Dark Messiah, byl také povedený, trochu jako by hrdina z Arx Fatalis konečně vylezl napovrch, kde záhadně svítí slunce.
    A nyní je tu další 1st personka od těchto chlapíků v mém "plan to play list" *14* no už jen čekám až to vydají :)
    • meatball
      "Dark Messiah, byl také povedený, trochu jako by hrdina z Arx Fatalis konečně vylezl napovrch, kde záhadně svítí slunce."

      Tak to opravdu jenom trochu. Dark Messiah je oproti Arx trestuhodně lineární, krátký, snadný, a vůbec celkově pche.
      • Masa-san
        Mě se líbil i Dark Messiah, byl trochu kratší, ale rozhodně jsem si vyhrál se všemi těmi udělátky jako je vykouzlení ledove plochy před propastí kam nepřítel legračně sklouzl či stealth prvků apod. ( http://www.youtube.com/watch?v=o4uP1YSTovs )
        Arx Fatalis je klasika, těžko ho něco překoná, ale příběh má víceméně také lineární.
        Osobně mě Arx Fatalis možná přijde i lehčí, hraji tam za mága, což je všeobecně označováno za tu těžší variantu, zřejmě kuli gestikulačnímu systému kouzlení, který navíc na dnešních systémech mnohdy nefunguje jak má. Před-čaruji 3 firebally a nepotřebuji lektvary, zbraně, nosim pouze koženou zbroj a nemám problém a nikde jsem nenarazil na tužší odpor, až na bosse samozřejmě, tam často stačí držet si odstup.
        • Pre mna osobne je Dark messiah este stale neprekonana hra. Brilantny bojovy system, dokonale vtiahnute do deja ala half life 2, roznorode prostredie ale hlavne nieco co sa v hrach uz vobec nenachadza a to ukazkovy rewarding system, kde ak je hrac vsimavy najde dychvyrazajuci loot.
          Presiel som to niekolko krat, naposledy som si stiahol zopar modifikacii - silno odporucam hardcore obtiaznost a "cheat" na zpomalenie casu. Bojovy system aky je v Dark messiahovy nenajdete nikde a hrat to na obtiaznosti kedy ta jednym seknutim zabije ktorykolvek ork a ty musis dodgnut naozaj vsetko je uplna parada a moznost/nevyhnutnost spomalit si cas to len umocnuje.
          • Hmm, tak mody na Dark Messiah jsem nezkoušel ale jak tak čtu tvůj příspěvek tak se k tomu asi vrátím, hra to byla dobrá a hlavně ty detaily (nohy, interakce s prostředím atd..) na tuto hru rád vzpomínám a v mé polici ceněných her leží hned mezi HL2 a Thief, ted´ jen čekám až vyjde reedice celé serie Thif, jelikož mi to na W7 nejede, na GOG jsou už k mání první dva díly...
            • Masa-san
              Také plánuji , jakmile dohraji Arx Fatalis, pustím se do Messiahe a pak snad Thiefy, jestli už to půjde na win7. *5*
      • Krátky byl a za zloděje a vraha na největší obtížnost dost špatně hratelný, při konfrontaci s ghulu a upířímy ritíři to bylo skoro nehratelné
  • Musim uznat, že to vypadá na pěknou steempunkovou akci. Jen doufejme, že to bethesda dodělá a vydá bez bugů. :-D
    • Trol.diskuzni
      Bethesda... dodělá... bez bugů... Wut?
      • Bethesda to vůbec nevyvíjí, jenom to vydávaj.
        • Trol.diskuzni
          No jo, ale Bethesda by přece nevydala hru, co je dodělaná a bez bugů... To by odporovalo jejich filozofii!
  • Alex81
    Tak nevím, co si o tom myslet. Sem tam wow (ne Blizzard) sem tam fuj. Navíc tohle je filmeček, jak to bude vypadat při hraní se z toho nedozvíme. Nápady na papíře můžou vypadat úžasně ale v realizaci je to otrava a nuda. Každopádně pokud se to povede budu jen rád.
  • takový prey2 v ulýtlém světě za zrcadlem
    • Trol.diskuzni
      Beztak to je zase produkt pochybného marketingu Bethesdy... Prey 2 nastrčili, aby pak mohli šokovat, že jej zruší, získat pozornost médií a pak s velkou pompou oznámit, že nejlepší náplastí pro všechny správné hráče je uctít památku série Prey zahráním nejúžasnější hry na světě, která se jmenuje Dishonored!
      • BoB.2
        Kámo ještě tu napiš že si pravě dohrál Diablo3 protože ty víš všechno nejlíp všude si byl a všechno si četl dvakrát , dočuráš dvakrát tak daleko jako my všichni dohromady a tvůj brácha nás všechny zmlátí. *6*
        • a ty už ses naučil angličtinu?
          • BoB.2
            De to pomalu. *10*
        • Trol.diskuzni
          Diablo 3 jsem nedohrál, ale určitě se na to chystám...

          Bráchu nemám a nepotřebuji, jsem individualista! *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit