Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Po dlouhé době se objevil trailer který má nápad a KOULE. O hratelnosti zatím nic nevíme a ani pořádně o grafickém zpracování. Otázkou nasnadě je, jestli se ARKANE studio drží enginu z HL2, tak jak jej použili v Dark Messiah (ten v porovnání s HL2 nebyl tak excelentně optimalizovaný). Každopádně z renderovaného traileru přímo čiší inspirace jinými hrami a to především serií Thief (potažmo Thief Deadly shadows, běhání po střechách a kradmé se plížení) za toto bych hru vůbec neodsuzoval, ba naopak, jen pochválil. Pokud bude někdo blábolit přímou inspirací serií AC tak by si měl uvědomit, že to byl právě Thief, který nakopnul AC tim směrem, kterým se vydal. Co se týče schopností a boje tak to jde ruku v ruce s předešlou hrou studia a to Dark Messiah of M&M, který taktéž inspiroval AC (jen pro zajímavost pro ty, kteří by chtěly hned ze začátku plivat na hru pro kopírování tohoto, pro mě moc nezajímavého, titulu. Každopádně se velice těším, avšak v žebříčku nejočekávanější hry u mě zůstává Thief4.
    • Trol.diskuzni
      Vždyť je to patlanina jak blázen... Já jsem si při tom traileru vzpomněl na pandy, co se řítí do WOW. A taky na to, že to vypadá na brutální vykrádačku AC.
      • Mno, asi jsem to nenapsal dost jednoznačně, příště si dám víc záležet. AC jakožto hra používá vše co bylo prezentováno v Thiefovi (hlavně ve třetím díle) a pak co bylo v předchozím díle ARKANE studio, což byl právě zmiňovaný Dark Messiah ( v tom mimo jiné přímo vzdávají hold hře Thief Deadly shadows). Tyto hry byly na světě dávno před AC, který svou hratelnost nedokázal dotáhnout ani do středního pásma a za hratelností těchto titulů ne lehce ale silně pokulhává. AC je konzolová záležitost, na níž se do značné míry podepsalo zaměření na daný port. Když už jsem v tom výčtu, tak v AC se nebylo možné kradmo plížit a schovat se ve tmě a snad každý úkol končil soubojem, což mně s rostoucí obtížností dost silně iritovalo. Stealth prvků tam bylo jako špíny za nehtem. Po dohrání jsem měl pocit že jsem celou dobu hrál nějakou arkádovou mlátičku.
        • Trol.diskuzni
          Tvůj pocit se tedy nemýlil - ona to totiž je jen arkádová mlátička... Nějakým záhadným způsobem se však z AC stal hit, za který se nestydí ani "rádobystaromilští/ultrahardcore" plejeři.
          • offtopic: třeba se toho dočkáš. Tvůj offtopic mě poslal do kolen a popravdě je to snad i dobrý nápad, zkus to předložit správců games. Pokud ti hra přichází až příliš progresivní, tak asi nebude pro tebe. Když vyšel první Thief, tak nad ním někteří taktéž kroutili hlavou s tím, že tohle snad nikdo neocení a hle, světlo světa spatřil druhý díl, který stihla vlna kritiky za použití zastaralého anginu z prvního dílu a i přes to vše, byly hry více-než kladně přijaty a mnoha herními kritiky vychváleny do herních nebes. No a o excelentním třetím díle už psát nebudu, tolik prostoru tu není a velice mně potěšila zpráva o dalším pokračování. Celá série Thiefa měla excelentní příběh, Dark Messiah taktéž ( a to ještě s možností několika rozdílných konců) a hratelnost o které se mnoha posledním hrám ani nesnilo. AC mi nepřišlo příběhově nijak kvalitní a hratelností taktéž.
          • neboj, já ti mínusy nedávám. Nepovažuji však AC za kvalitní titul a to že se stal úspěšný jde ruku v ruce s obdobnými AAA tituly jako CoD, B, FC atd... Něco na tom marketingu a reklamě bude, ale hardcoreplayeři jako jsem já, nenosí růžové brýle. Proto fandím progresivním hrám, které nesází na známé jméno a pozlátko AAA, tato hra očividně není dělaná pro absolutní masy hráčů.
            • Trol.diskuzni
              Zdravím, spoluobčane! *4*
            • Trol.diskuzni: Snad ti bude stačit to, že v rámci komunity čtenářu jsi už dosáhl Gamescz-achievement "Ultímátní k0k0t".
            • Trol.diskuzni
              Tak nějak mi ale příjde, že v tomhle traileru je té snahy o progres až příliš... Takže jsem zvědavý, co z toho nakonec vyleze, a jestli to bude dávat smysl i někomu jinému než panu Grygarovi.

              Offtopic - Jediné, co mě na mínusech mrzí, je to, že se mi nezapočítávají do celkového bodového skóre, abych mohl dosáhnout Gamescz-achievementu "ultimátní kabrňák"! *5*
  • Mohli radsej spravit Dark Messiah 2
    • meatball
      Když už, tak Arx dvojku. I když, to by se asi chtělo držet podobných pravidel, a na tom by se asi dneska už moc nevydělalo. *13*
      • Nehrál jsem ale slyšel jsem. A slyšel jsem chválu.
    • Přímé pokračování asi ne ale v tomto duchu nějaké pokračování mohli stvořit, protože Dark Messiah byl docela úspěšným titulem. Tímto počinem však tak trochu pokračují ve stejném směru jako byl právě Dark Messiah (použití sečných zbraní, koucel atd)...
  • Trol.diskuzni
    Jeden velkej guláš... Co jiného taky čekat od Bethesdy.
    • JohnyTheZik
      Skoda, ze to nedela Bethesda.. Vyvojar != producent
      • Trol.diskuzni
        Bethesda jistě více než pečlivě dohlíží na "správný" průběh vývoje...
  • Hanzales
    Kurňa dobré jak cip! Tomuhle já se těším jako potrhlej...
  • oh no bethesda.. oh yes arkane
  • Ty vole zírám s otevřenou hubou ! Ale připomíná mi to prey 2 ne příběhem nebo prostředím ale stylem jak je podaný ten trailer *3*
    • Ámen! A proto to taktéž nevyjde.
      Udělají pěkný trailer s prvky vyrenderovaného "gameplaye" a všichni jsou z toho paf. Pak řeknou že to nevydají, protože něco se stalo (asi se jim pokazil zdrojový kód, který tvoří přes nějaký vzorec svět)
  • my na slovensku mame take jedlo - guláš a to je presne ako tahle hra. muže to byt dobry treba když jste nekde v pralesu ale když k vam prijde navsteva nikdy si gulaš nedate protože je to takove druhorade jidlo
    • Ty máš jeden velkej guláš v hlavě.. inu maďar takže samozřejmost.
    • Hanzales
      Mně je to jedno, já mám rád guláš sknedlikama. Kdykoliv, kdekoliv.
    • Alex81
      Jen proto, že gulas pochází z Madarska, to neni druhorade jidlo *3*
      • Amylee.Anderson
        Vždyť on mluví o Maďarsku
    • XorxoxTalarius
      a tim chces rict ze si navsteva neda gulas? To by mne teda nasrali ...
    • wut
    • tím chceš říct že v čr není guláš?:D
      • sory nebol som si istý či to po poznate aj v cechach a ak hej, ako sa to povie česky
        • Hairy_Ass
          Naše (nápodoba maďarského) guláše je pomalu druhým národním jídlem, a na to, že jste s námi do nedávna sdíleli jeden stát, tak máš docela díry ve vzdělání.

          Jinak dobrej hovězí guláš bych si klidně dal i v restauraci, ale pokud tam u vás vaříte nějaký blafy, tak vás možná chápu....
          • Trol.diskuzni
            Donedávna? Vzpamatuj se, kámo, je rok 2012...
            • Trol.diskuzni
              Mně na tom teda vůbec nic prapodivného nepříjde. Pokud jsi mladší ročník a do ČR nejezdíš, proč bys měl vědět, co tady mají v restaurantech/domácnostech k jídlu?
            • Hairy_Ass
              Stejně se tam pořád koukají na naše filmy a seriály... většinou pořád v českém dabingu. Prostě nevědět, že se u nás jí guláš, může maximálně nějakej Slovák na pomezí hranic s Ukrajinou.
  • Cahir
    Tvůrci vzali Británii 19./20. století a narvali do ní fantasmagorickou technologii (jak autíčko na kolejích, tak ty lučištníci na chůdách mi přišli dělané tak maximálně na efekt - nevidím v tom žádnou logiku). Na mě to působí jako tuctová všehochuť několika nejúspěšnějších (výdělečně a marketingově) titulů bez zvláštní přidané hodnoty. Je samozřejmě příliš brzo dělat jakékoliv závěry... Jen mám prostě pocit (a to pouze založený na intuici), že se tu neodehrává nic geniálního a promyšleného, nýbrž něco prvoplánově efektního a povrchního...
    • Hairy_Ass
      Mně to hodně připomíná takové ty kresby k verneovkám, říznuté steampunkem, rozhodně to vypadá lépe než většina fantasy/scifi přes kopírák, srovnání s Bioshockem je u tohohle jistě na místě.
    • prsne tenhle dojem to udelalo i na me
    • možná protože je to steampunk? co se týče hry vypadá fajn a nebudu ji odsuzovat podle traileru
  • Miserius
    Nedovedu si predstavit, ze takle jednou budou opravdu vypadat hry... Doufam ale, ze budou *14*
  • Amylee.Anderson
    Téda, se nám z toho Dišonordu vyklubala očividně boží hra...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit