Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kdyz ve wowku pobihaji kravy alias taureni, proc by nemohly pandy alias pandareni ;]
    • Pandury :D
    • Jo a k tomu ještě Prasečí muži,Krysí,Ještěří atd XD
      • tak Ještěří byli i v Gothicu takže proč ne ve Warcraftu
        • Ještěrani (lizardman):D
  • Nevím co máte...já mám náhodou Pandareny rád.
    Někdo tady zmínil, že o nich nebyla před Cataclysm ve Wow ani zmínka...to není tak docela pravda...co třeba quest "Chen's empty keg"? Chen byl přece Pandarenský pivovarník ve W3FT...
    Podle mě to nebude datadisk v pravém slova-smyslu. Si myslím, že jen přidají v dalším patchi nový kontinent, jehož polohu (podle Wowwiki) Pandareni dokázali utajit už od událostí The Great Sundering...
    • kostejnesmrtelny
      "Chen's empty keg" je přesně ten jeden quest v Barrens, o kterým jsem mluvil *3*
  • Hairy_Ass
    Sice jsou pandy ve WoW tak trochu úlet, ale povolání brewmaster je mi velmi sympatické! *14* *1*
  • zase ta picovina :-((((((
  • God-of-War
    Už z Pandy v DOTĚ mi bylo blbě, ale tohle bude kravál
  • Ha! Pandariany jsem čekal už v BC a nakonec až ted? Zrova když WOW už rok nehraju? XD
    Ale co docela bych si zkusil Kung Fu Pandu jmenem PO :-)
  • podle mě to nebude zrovna datadisk, ale spíš název patche, jako třeba teď se 4.2 jmenuje "Rage of the Firelands" .. toť mů názor, uvidíme s čim na nás přijdou.
    • precitaj si najskor poriadne clanok a az potom reaguj
      • >>"MŮ NÁZOR"<< přečti si ten příspěvek pořádně a až potom reaguj!
        • kostejnesmrtelny
          Názor je jako vocas (slušnej výraz pro totéž neprojde cenzurou, wtf??). Skoro každej má nějakej, ale jenom některý lidi mají tendenci se s ním ohánět na veřejnosti, i když za moc nestojí.
  • Tak pro hráče z oblasti dálného šikmovokého východu by to byla celkem normální záležitost. Se podívejte na jejich mmo, co tam chodí za příšerky. Pro ostatní je panda trochu úlet a že by firma se sídlem v USA šla touto cestou? Spíše bych se naklonil tomu, že si představitelé Blizzardu jen ze svých fandů vystřelili, takový kanadský žertík. Ono taky, než to vyjde, už bude SWTOR, takže pár lidem to žíly trhat nebude. *2*
  • Blizz uz nevi, jak vlezt Cinanum do zadnice. No, uvidime. WoW se mi nelibi. Na druhou stranu, kazdej ma jinej vkus. Tohle mi ale pripada uz pres miru.
  • kostejnesmrtelny
    Abyste se všichni neposrali... *11*
    Fakt, chodit do diskuzí ohledně čehokoliv od Blizzardu, to je jako zajít si na novinky.cz
    Kdyby tu vyšel článek o tom, jak se Mike Morhaime v neděli po obědě vysral, sto trotlů by tu začlo ječet, že výslednej tvar nebyl dostatečně inovativní, případně barva byla příliš jasná a komiksová... A další dvě stovky by ječely, že to udělal jenom pro peníze, a že dokud se Blizz nespojil s Activision, pravděpodobně na hajzl vůbec nechodil.
    Za úspěch se u nás fakt platí *7*

    EDIT: Pandy taky nechci, dejte mi Etherealy nebo nagy.
    • Ja doufam ze to budejen 4.3 kde se pandy nejak zapoji stejne jako Zandalari predtim kazdopadne pokud datadisk bude to jednoznacne Hero class ja naivne cekam na lore mastera *1*
      • kostejnesmrtelny
        To se mi moc nezdá; pokud vím, s výjimkou jednoho questu v pre-Cata Barrens o pandarenech nebyla nikdy ve WoW ani zmínka. Kdyby jen tak odněkud vyskočili, bylo by to divný.
        • Tak oni Draenaiove taky "odnekud" vyskocili, takze tezko muzes uplatnovat nejakou logiku na to, jakou rasu do hry Blizzard prida.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit