Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cahir
    Wauuu PANDY! Cute! V Blizzardu vědí, jak potěšit fanouška her na hrdiny *11* ...
    • Příští datadisk se bude jmenovat The Revenge of the Smurfs! *14*
      • Koupím a začnu hrát až vydají datadisk "Welcome to the Ice Age"... A lenochodi jako nová rasa!
  • Hm...... tak to by sa snad objavila minimalne 1 nova hratelna rasa - Pandareni plus nejake nove povolanie pre nich (Monk?)....hm....tasty
  • nova legendary zbran - BAMBUS EDGE - when you hit a foe there is a chance that devastating rain of panda's poo will fall down on your enemies....fakt s tym chodte do prdele, su 100x lepsie mmo, ktore si zasluzia prezentovat
    • Každého baví něco jiného :P
  • Nemůžu si pomoct (a nepřeberte si to prosím špatně), ale po přečtení každého článku v rámci série WOWfan.cz mě napadne jedno jediné slovo - nerd, nerd, nerd, nerd, nerd, ... *1*
  • Tak Cataclysm byl dost děsivej. Ze začátku se zhrozila polovina populace... Sice vím že dost lidí přestalo znechuceně hrát ale naopak nových hráčů kupa přibyla... Pandy mi přijdou jako pořádná blbost, už ve warcraftu jsem to bral jako vtípek. Jenže to už nejde aby po čtvrtém datadisku nebyla hra přeplácaná...
    • Já hraji WoW už od původní verze a z Cataclysmu jsem byl nadšený ! :D
  • S Wokem jděte nikam ! Udělejte nějakou pořádnou novou online hru viz. Fallout online.
    • kdyz seti to neliby tak mlc a nekomentuj
      • Když neumíš česky, nekomentuj taky.
        • Duuku_cz
          Napsal to sice blbe, ale ma pravdu. WoW ho evidentne nezajima tak nevim proc tohle cte a komentuje to.
    • Uz jdu na to sefe. Po obede to bude hotove. Nemam rovnou zfouknout jeste treba nove GTAcko abych se nenudil?
  • Co bude za ulohu ? Genocida pand v Azerothe ? O.o

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit