Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano, jsi prostě lama a smiř se s tím. Mrkni na youtube, kdejaké děcko si ten systém osvojilo a dává tam ty combaty s prstem v nose.
  • ty jsi přišel z budoucnosti?
  • Když uvážím, že sekyra je za dva zlatý a topůrko za tolar, tak nechci ani domyslet, kolik to dělá v groších...

    *3*
  • Jakoze je v ty dobe system kolektivniho vedomi vypnutej? Pochybuju.
  • TheGGG
    na levý ruce mod není...
  • slušnej brekot a to ještě netuší, že budou muset poctivě číst všechny rozhovory a neodklikávat, protože jinak u půlky questů nezjistí co maj přesně dělat a budou běhat po lese 2 hodiny jak kkti, místo aby to měli hotový za 10 minut kdyby si to přečetli, což se mi přesně stalo včera *1*
  • nauc se poradne strilet lukem - zapni si tu tecku uprostred at muzes mirit (nebo si ji na monitoru/televizi nejak vyznac). Pak uz jen sazej HSka a kazdy nepritel padne na 1-2 rany, takhle se daji vyridit i skupinky nepratel relativne snadno. Mlatit vice nez jednoho nepritele mecem jde strasne blbe, pokud to teda nejsou uplni vidlaci.
  • taky si to myslím, ta hra má celkově obecně velký problém se streamingem textur. Opravdu nechápu, kde je chyba, nejsem na tohle expert, vždycky jsem v tomhle považoval cryengine za top, navíc ta hra rozhodně nemá žádné 4K textury, takže ani tohle nemůže být omluva. Zrovna při historickém RPG, bych právě nejvíce na grafice ocenil kvalitní textury.
  • Nema nekdo nejakej mod/trainer/cheat jak ten kombat zrusit? Se to proste neda hrat. Hra me fakt bavi ale ten boj to je neco tak hrozeho ze mam chut na refund.
  • To bude obycajne nacitavanie textur.
  • Blue.Shark
    Už to spolkni
  • po 8 hodinach jedinej zasek. Kdy se to seklo pri nacitani. Restart hry a ok.

    na hodnoceni boje je jeste brzo ted du krast prsten nebo co teprve. Tesim se na zlodejinu. Stahnul jsem si ale mod n a paceni zamku vubec me to neslo. Taky save mod nejsem blazen :D

    ryzen 1600, rx580 - FHD vysoke detaily - 30-60 fps nejnizsi drop sem mel na hradbach v noci asi na 20 dps to bylo behem dialogu. Ve dne venku to vetsinou nejde pod 50 fps. cekal jsem to horsi podle diskuze.
  • A z mechaniky strileni luku se mi chce brečet.
    OK s mečem se to neda hrat tak nabidnout hraci alternativu.
    Jeste horsi nez prvni moznost.
    A v kombinaci se sfetovanym save systemem se to ani neda vlastne naučit.
    S nekym se teda poperete. On vas instatne zabije protze se to proste neda hrat. A muzete to hrat hodku zas.
    10/10 goty *13*
  • Lol. Nehratelne navrhnuta mechanika, nehrajes ji spravne. :D
    Se mi jeste nestalo v zadny hre abych se boji aktivne vyhejbal jen kuli tomu abych ten hnus nemusel podstupovat.
    A klikat naky jebly QTE jako robot a sledovat ikonu o 4x4 pxelu. TY VOLE.
  • nebo jsi hrál jinou hru ty *3*
  • "Nacitani dialogu je prece dan za to, ze nemluvis s preddefinovanym panakem, ale s obyvatelem ekosystemu, kterej dynamicky reaguje na to, co se kolem nej deje a aby si situaci vyhodnotil a aktualizoval, musi si ji nacist z kolektivniho vedomi a to neni malej obsah dat. Jinde to nedajdes a pridana hodnota za ty mikroloadingy rozhodne stoji."


    Uvidíš sám, že je to jako v každé hře. Sice ne tak mrtvé jako v Zaklínači 3, kde ani Marigold nereaguje na vývoj události, ale v globále jsou to zase panáci. Ten loading vidíš hned ve Skalici v prologu u prvního questu, tam nemají co vyhodnocovat.
  • Mám odehráno 50h. Celou dobu si libuju jak skvěle je tady udělanej kůň, jak se sním dá vylést všude dokonce i běhat ostružinama. Jak nádherně se přelejzaj ploty a překážky. Jak málo bugů v tý hře je (narozdíl od jinejch).

    No a pak příjdu sem a zjistím ,že asi každej hrajeme jinou hru.

    Ale treba xy a podobní uplakánci po tomto hejtu založí studio a ukáže nám jak má vypadat spravný AI koně. Jak má vypadat "správny RPG".
    Budu se tešit
  • Nacitani dialogu je prece dan za to, ze nemluvis s preddefinovanym panakem, ale s obyvatelem ekosystemu, kterej dynamicky reaguje na to, co se kolem nej deje a aby si situaci vyhodnotil a aktualizoval, musi si ji nacist z kolektivniho vedomi a to neni malej obsah dat. Jinde to nedajdes a pridana hodnota za ty mikroloadingy rozhodne stoji.

    Jedina podivnost je saving. Absolutne chapu designerskej uhel pohledu a argumentaci, ale fakticky to haze nejvetsi klacky pod nohy tem, co system ukladani nechteji a priory zneuzivat. Opakovani hernich useku ve hre plny mikromanagementu a na ohromny rozloze otevrenyho sveta je zkratka absolutne zbytecny tlaceni na pilu. DRM analogie je tu myslim na miste. Nejvic prekazi poctive kupujicim a pirati si ji pro svoje ucely stejne jednou nevyhnutelne prolomi.

    Blby je, ze ja si Prijd Kralovstni Tve chci zahrat na konzoli a tam se asi opakovanymu hrani urcitych casti nevyhnu (narozdil od jiz zmodovane PC verze). Kdyz budu potrebovat hru vypnout, tak ji vypnu a jestlize se ulozeni bude opakovane vytvaret treba i pul hodiny pred samotnym vypnutim, tak to budu mit fakt desnou chut, pri kazdym zapnutim hry opakovat jiz odehrany useky. Jako by jeden sledoval serial, s tim, ze pred kazdym novym dilem musi povinne shlednout pulhodinu z dilu minuleho.

    Papezeni papezstejsi nez je zdravo, pane Vavro! Uz se tesim, az si za mesic/dva/tri zahraju.
  • Kvok kvok kvok

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit