Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PCGAMER: Bugs in Kingdom Come
    goo.gl/iXLwtx
  • To je ta Vavrovo AI kone, kterou delali 5 let a pak ji splachli do kanalu.
  • Sem zkouknul dalsi ... pres plot se leze tak, ze vyskocite do vzduchu, odlevitujete pres plot a za nim dopadnete na zem (to kdybyste to nevedeli). Stolba zasadne prochazi zkrz kone. Zbrojny lid chcipne po spatnem pohledu pres ostri mece ... (jako sorry, ale jestli takle vypada zapichnuti nekoho ...lol). Tohle ze je realistickej serm? Jn, to takhle kdyz clovek do nekoho vrazi mec, tak to vlastne neni nikde a nijak videt, ani zadna krev na obleceni, ani nemusi ten mec pak vytahovat ....

    Vubec boj je nejvetsi trapas cely hry, nic horsiho sem za poslednich 10 let nevidel, a to ani v pripade one man show. Naprosto postrada jakoukoli dynamiku, samozrejme Vavra nemuze tusit, ze to se dela tak, ze hrac dava 2-3 kroky dopredu, aby postava mohla jednotlivy udery plynule navazovat ... s tim ze blokovani sekvenci muze prerusit.

    Vsechny postavy maji konzistenci hadrovyho panaka. Ne ze by to nebylo i jinde, ale Vavra vykrikuje jak to vsichni delaj blbe. Study chudent ... mno proste ta lopata z nemanic kdyz uz by teda nekde zapichla lidi ve zbroji, tak by tu (ve stredoveku hodne nakladnou) zbroj nejspis nahazela pres kone ... a na nem odtahla do vsi k prodeji (obecnej problem vsech her, ale sme opet u Vavry, ze nezvladaj logickej svoz koristi).

    Jo kun ... doporucuju si jit nakyho prohlidnout, teda specielne Vavrovi ... copak asi tak udela kun !SAM! kdyz je pred nim prekazka? Mno bud ji preskoci (!SAM!) nebo zastavi. Vavra doma kdyz kde proti dverim tak do nich zjevne v plny rychlosti vrazi (pokazdy) kdyz nejsou zrovna otevreny. A cely to opakuje, nejspis dokud mu nekdo ty dvere neprijde otevrit. Jezdec se na koni defakto jen drzi.
  • Ty ses naivista. Investor shrabne svoji investici (= 100% toho co do toho dal) a pak, silou svyho 70% podilu dalsich 70% (pokud teda neco zbude, coz neni vubec jisty). Vzhledem k tomu jak probihal vyvoj, kdy zebrali o dalsich prachy a Xkrat to odkladali a presto to vylezlo ve stavu v jakym to vylezlo (ty bugy nikdo nikdy neodstrani) by musel bejt blazen kdyby jim nechal jedinou korunu navic.
  • mimo cesty mas vlastni nohy, nebo uz jsi videl kone horolezce? kone, co by ti projizdel hustym rostim?

    s konem se da jezdit vsude na pohodu, taky je dobry investovat neco do jeho vybaveni
  • lockpicking uz snad jednodussi ani bejt nemuze, chce to mit trochu natrenovanou postavu a pak uz je diky mysi pro decka, kdo hraje na packovaci, jeho chyba, ma hrat na necem poradnym
  • Mne by zajimalo jak to bude s WH do budoucna. Kdyz ma 70% podil ve studiu Bakala tak je otazka jak maji vyresene prava na dalsi pokracovani, ochranne znamky atd. Hra je evidentne uspesna a vydela spoustu penez a ty snad budou investovani do dalsiho vyvoje, ale jestli vetsinu shrabne Bakala tak to neni moc jiste. Snad maji dobre postavene smlouvy a po umoreni investice a nejakem tom zhodnoceni zustane vetsina Vavrovi a spol. Ale pokud WH malem zbankrotovali pred vstupem Bakaly tak buhvi na jake podminky pristoupili. Osobne bych byl rad kdyby se tvurci diky ziskanym financim uplne osamostatnili a nepotrebovali zadne investory. Na druhou stranu je WH s jednim zamestnancem vlastne prazna schranka a tak by nemel byt problem zacit znovu a lepe:)
  • Save kdekoliv funguje. Tahám si sebou 10 sejvovic, a ukládám kdekoliv kde mi hrozí neúspěch, a požití alkoholu dá postavě dobrý bonusy. Ve finále tenhle systém není zas tak špatný jak si někteří myslí. Jen to chce optimalizovat svoje přijmi a výdaje, potom člověk může běhat v plném plechu, mít drahé oblečení a ukládat dle libosti.
  • Je to Jouda. Takový mlynářovic Péťa. ;)
  • Coffin.Corner
    Vůbec bych se nedivil, kdyby tam byla i sojka bonzačka :)
  • Tleskam, nandal jsi mu to jak nejvetsi kluk ve skolce. Mas tam jeste neco? Urcite uz breci nekde v koute.
  • Veskoslav
    Chápu, že jsi nějaká "nová" anonymní nula, co si naivně myslí, že on má ten sociální život a nikdo jiný, obzvlášť tady ho nemá. Přitom nějaký pubertální nerdík, co všude vidí Veskoslavy a naklikávače;)
  • Veskoslav
    Po 13 hodinách:
    1. Jeden šílený glitch a to, že mi "umřel" kůň a nejde přivolat. Jediné řešení je koupit si nového. Ukradený kůň nejde přivolat:)
    2. 3 pády hry.
    3. Propady FPS při začátcích hovorů až na 15 fps.
    4. Děsivě pitomé otevírání zámků (nakonec se to dá, ale člověk si připadá jak železářství, když musí nosit tolik paklíčů).

    Jinak hra samotná je skutečně pecka:) Zrovna jsem "přepadl" tábor banditů. Nejprve jsem jim otrávil víno, takže 2 z 6 umřeli na otravu ve spánku, další dva jsem zardousil ve spánku, jeden utekl a velitel umřel na otravu jeden a "vyčerpáním":) Módem bych ideálně řešit skript na sbíraní bylin, to mě neskutečně štve a je to trochu zbytečnost. Jinak je fajn, že spousta úkolů má více řešení a člověk musí přemýšlet, zdali se mu daná situace vyplatí řešit krádeží, mírným slovem nebo dokonce zabitím.
  • jo, u rychlocestovaní tě přepadnou lapkové, které musíš pobít, takže takhle z dvou minut klidně může být 15 nebo smrt. Jo, to už značně může ohrožovat socialní život, samozřejmě ty nevíš, co to je, takže v pohodě :)
  • A sekyru ti nevzal ?
  • Hodnotit hratelnost RPG podle gameplay videí? Tyvoe vždyť RPG je snad o tom, že TY si rozhodneš co chceš a ne nějaký ňouma na jůtubu
  • Jinými slovy - kombat je nehratelný, protože ses ho nehraješ správně. Lockpick je totálně nepoužitelný, protože máš slabý skill a neumíš to / nechceš to umět. Padání? Mám nahráno zatím 30 hodin a nespadlo to ani jednou (na PC). Něříkám, že je ta hra bez chyby, občas mě naštve natolik, že mám chuť ji smazat, ale když už kritiku, tak aspoň kritizuj to, co opravdu nefunguje :-)
  • Veskoslav
    Ty musíš být hrozný suchar. Nepsal jsi do CD Projektu, jakto, že mají mrtvého asasína ve hře? Nebo proč je Jango Fett jako vesničan? *7*
  • Veskoslav
    To už tady dlouho nebylo, co anonym, to Veskoslav. Ještě nějakou perličku pověz, fakt se rád směji.
  • Veskoslav
    Proboha....Jaký je rozdíl mezi tím, že si dáš rychlocestování, lehneš si do postele a hra se uloží a tím, že dáš SAVE v menu? Ty 2 minuty navíc ohrozí tvůj sociální život? *7* Nebo měj u sebe Savovici, když chceš zůstat na daném místě....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit