Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To dela youtube nebo je KC tak divne rozmazany? Dival jsem se na gameplay od typka MathasGames a prvni dil ma normalne ostry a v druhem, kdy dokoncil ten uvod je to najednou jak pres igelit...
  • ucho
    https://youtu.be/bAFnijnPYGU?t=2m20s

    hodně dobré. doporučuji celé video.
  • Presne tak, nema mozek, jeho hlava je plna jeho pozerskyho ega. A kdyz uz nevi co by napsal, tak napise nejakou zdrobnelnu jako "jdi si hacnout".
    Oh wait. *7*
  • Krescz
    protože jsou lidi co mají sociální život a nemohou si dovolit sedet u hry hodiny neprerusovane....a mod si mohou stahnout jen pc hraci,konzole maj smulu
  • Jack1947
    Kazí jim tím že o tom píše :D
  • To jsou easter eggy odkazující na Skyrim. :)
  • Veskoslav
    To jsme se zasmáli:) Ne opravdu tím netrpím. Jdi si hačnou vedle Jacka;)
  • Mozek? Takže to vlastně ty vůbec nemůžeš uložit, co?
  • me spis vadi, ze je to v podstate ,,pribehova,, hra a ten pribeh a questy zatim nic moc...Jezdim od certa k dablu, kecam se samyma nestastnikama o vecech co me nezajimaji a prtom plnim z valne vetsiny hlavni pribeh.
  • Jack1947
    Aspon jsem se slušně zeptal co tě žere? Tak díky za spočítání mých příspěvlů nemusel sis dávat tu námahu, fakt ne ale uštřil smi práci *4*
  • Veskoslav
    Protože to by museli použít mozek a to je těžší než otevřít menu a dát SAVE.
  • Lukass
    Nevim proc hraci nepockaji az bude hra hratelna a nebude v beta stavu. Ja pockam klidne do vanoc a vubec mne to netrapi. Hru si pak uziju v top kvalite a moznostech
  • Něco ohledně nepoužitelného koně mimo cesty a nefunkčního soubojového systému při větším počtu aktérů by nebylo? Řekl bych, že tohle jsou mnohem větší problémy, než obtížné páčení zámků, které se dá nacvičit. Když se mi ale kůň zasekává o každý ztrouchnivělý klacek, s tím nic nenadělám, že ne?
  • Já furt nevim co kdo řeší se savem a běháním do postele někam daleko, dyť v každym většim městě je hospoda a za 2 "koruny" se vám změní na tu vaší i s bednou a můžete tam jít na hoďku se vyspat a uložit hru. A města jsou na mapě docela rozumně rozmístěný.
  • madPav3L
    Jo, v dnešní době je dobré nechat hry uležet, tak půl roku až rok, potom jsou dobré na podáváni :)
    Já jsem KC:D zkusil, dal refund a za asi půl roku to kopím a užiji si to naplno snad už bez problémů.
  • Chadák Dan, teď ho budou alespoň 3 roky bombardovat žádostmi a výčitkami ohledně dabingu :/
  • Něco pro vyváženost. Tímhle by se pro změnu zase moc tvůrců zrovna nechlubilo. Warhorse bohužel vydali betu nebo spíš dokonce alfu jako hotovou hru:
    https://www.youtube.com/watch?v=pjxOmwIJeQU
  • Pomlat lapky ty dycky nakej maj.
  • Worhammer
    Nevíte kde koupit nářadí na páčení zámků? Já jsem musel jet až do Talmberga za Votavou, abych je koupil.
  • TheGGG
    zrovna jsem si hru koupil a taky zkouknul na YT scénu z KDC kde je dost divoká muchlovačka na seně... :D kdo dělal mocap, Vávra osobně?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší