Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asi každý tvůrce by chtěl vidět takovéto video popisující prožitky z jeho hry. https://youtu.be/y80jiJvr8HA
    Pánové a dámy je na čase si přiznat, že po letech strádání tu máme konečně další komplexní Openworld RPG, které v komplexnosti překonává geniální Fallout:New Vegas(Josh Sawyer brečí štěstím) a udává směr RPG žánru na mnoho let dopředu.
    Takto se mají dělat RPGčka. Dan a Warhorse mají být na co pyšní.
  • Tak jestli vazne Jack napise recenzi, bude to to nejhorsi, co KC prinese...a vubec bych se nedivil, kdyby cteni tehle recenze nahradilo waterboarding.
  • Tak se zkus vzdat te demagogicke iluze co sis nalhal, pomuze ti to.
  • Lukass
    Ja tohle proste nesmasim. Jinak naladu mam skvelou.
  • za mě asi jediná věc, co mi ve hře chybí, když slyšim tu jadrnou češtinu při soubojích, moc bych chtěl aby byla v celý hře, sedlo by to neskutečně, v nějakejch animačkách teda postavy klejou česko anglicky, což je trochu divný, jak jede "f*ck, f*ck, ku*va, f*ck, dopr*ele, sh*t!" *1*
  • Je to svindl, kazdy kdo cte knihu nebo se diva na film by si mel naplanovat cas dopredu. A kdyz nemuze, tak holt musi cely zacatek zkouknout/precist znovu, jedine tak je to poctive.
    A kdo svindluje v singleplayeru, tak kazi ostatnim hru.
  • ucho
    zatím spíš ne.
  • Ty sis pokazil hru podvadenim se savy, nebo proc mas takovou negativni naladu?
  • Zeptam se, cz dabing mi neschazi, ale planuje se nebo ne ? diky : )
  • Ristoro
    Plně souhlasím. Ta hra je klenot, atmosféra naší země dýchá z každého kouta (dříve jsem krásu naší země příliš neocenil, ale tahle hra mi otevřela oči v tomto směru a jsem rád, že i lidé ze zahraničí se podívají, jak to u nás vypadalo (popravdě některé lesy takto vypadají do dnes)). Ty souboje jsou naprostá fantazie (baví mě více než v Dark Souls!), hrozně se mi líbí, že mi hra nedá nic zadarmo, mám pak z toho strašně dobrý pocit, když například ukradnu něco z dobře střeženého baráku, nebo vybiju partičku pytláků v lese. Co mě absolutně odpálilo je alchymie a oprava zbraní, kdy si zbraň brousíte sami a musíte ji brousit po celé ploše a ve správném úhlu! V alchymii si zase připravit správné byliny, zamíchat, vařit vhodně dlouhou dobu a teprve potom je lektvar hotový. Takový míra detailu je neskutečná na takové relativně malé studio s nižším rozpočtem. Jsem rád, že se to chlapcům povedlo a těším se na 2ku.
  • Pokud už chceš psát nějaké recenze, tak bys měl zapracovat alespoň na gramatice.
    U obyčejného komentáře se chyby dají překousnout, ale louskat slohovku s gramatickými chybami...
    Ty nejsi pomalu schopen používat interpunkční znaménka a překlepy taky neřešíš.
    Takže pokud tu chceš vynášet nějaké verdikty, tak se alespoň snaž psát čtivě a spisovně.
  • a neni zbytečný psát tolik písmenek, když sami řekli že tam save and quit bude, měl tam být při releasu, ale nějak jim to haprovalo
  • já zatim kradení moc nedal, ale ta poslední truhla s DLC setem má very hard lock, tak musim trénovat lockpicking kde to jde *4*
  • Ristoro
    Vybombil. Pobavilo :D. Jinak taky tam kradu jako straka, jsou z toho fakt slušné prachy :).
  • Ano toho sem si vedom ale ti co si stezujou ze jim to nejedou si toho vedomy nejsou nastavej si to na ultra a pak si stezujou na optimalizaci
  • a teď mi řekni, co by se změnilo, kdyby tam existoval exit and save nezávisle na ukládání a té trapné sejvovici? Vůbec nic. Sejvovice nemá nic společného s hardcore hraním a realismem, realismus by byl, kdybys tam nemohl umřít vůbec viz třeba Diablo 3, tohle je jen pozérská mechanika Vávry. Takže tak. Znám desítky náročnějších her, kde je save vyřešen úplně normálně.
  • Lukass
    Tvl zebrak co ma hru cornutou, tady v diskuzi ma nejvic prispevku a jeste chce psat recenzi, to je verbez. Ty luzo at ti ten tvuj pocitac zhori, , ty spino.
  • já vám nevím...mě takovy Gothic nepřijde více o hovně a méně hardcore, protože si můžu uložit hru, kdy chci... *3*
  • asi mas problem se ctenim, takze naposled

    kdyz potrebujes, tak si ulozis pomoci "sejvovice"

    jinak se ti to uklada obcas samo a po kazdy, kdyz se vyspis ve vlastni posteli

    zadnej problem
  • Švindl? Takže uložení hry, když chci odejít je švindl? Kde se v tobě bere ta zaslepenost? Když chcI odejít od knihy, tak si tam hodím záložku, ať vím, kde jsem skončil, když chci odejít od Bluray filmu, tak ho zastavím. To je dle tebe taky švindl?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší