Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kdyz musis odjet, napijes se sejvovice, ulozi se ti to kdykoliv a kdekoliv

    zadnej problem

    na nic jinyho zlato ani nepotrebujes

    herni mechanika je ok, tvoje potreba kazit si hru svindlem je spatne
  • prosím tě přestaň opakovat propagandu, na téhle herní mechanice není nic hardcore, je to jen prostě debilní mechanika, asi těžko můžeš něco plánovat, když máš určitý čas na danou hru a pak třeba musíš odjet, rozhodně si nemůžeš plánovat, jak ta hra bude probíhat, protože nevíš, co se stane ve hře za půl hodiny a kam splěným main qustem postoupíš.

    "nikoliv, tvoje nutkani hru nehrat, ale pouze prochazet je zmekcilej herni navyk jako autohealy, autoaimy apd."

    Ty jsi úplně mimo a jsi asbsolutně mimo téma, zapni mozek prosím. Tohle nemá nic společného s harcore/casual hraním, tohle jen otravná mechanika.
  • nikoliv, tvoje nutkani hru nehrat, ale pouze prochazet je zmekcilej herni navyk jako autohealy, autoaimy apd.

    ze musis za save platit te nuti premejslet, co delas a proc to delas a jestli se ti to vyplati, ne jen savovat a loadovat jak tydyt

    premejslet, jaky budou mit tvoje odpovedi dopad a nezkouset si vsechny varianty

    proste ROLEPLAYING, coz by te melo v rpg zajimat, pokud ne, tak hrajes pro tebe nevhodnej zanr a dej se na auticka nebo sporty
  • Odulin
    Heh...včera jsem se pěkně vybombil a pak šel kolem půlnoci hrát KingdomCome a cca do půl čtvrtý jsem tam chodil po lese a vesnicích, kradl a kochal se. V tom stavu jsem ale úplně zapomněl na nějaký save...takhle mi ta hra vydrží asi dlouho.
  • sejvovice je odraz nabubřelého ega Vávry. Jeho ego je i nad fukčností mechanik, protože platit za save je výsměchem všem herním mechanikám. Myslím si, že jde save regulovat tak, že prostě nebudeš moc ukládat při interakci či boji a pokud to chtěli hardcore, tak mohli třeba regulovat počet pozic na ukládani. Úplně nenavidím mechaniku, která tě nutí ve hře pokračovat, i když musíš hru ukončit. Ano, postupem času samozřejmě máš alchymii a můžeš kupovat, ale tohle rozhodně nemáš od začátku.
  • Jaký questy v Oblivionu se nedaly dohrát?

    Ne, vážně, tady to lítá jako největší samozřejmost, že hry od Bethesdy nejdou hrát a musejí se hrát s modama... já jsem dohrál Skyrim po vydání a nepamatuju si jedinej bug, kromě Osberna za dveřma, kterýho myslím opravil patch.

    Chápu, že stokrát opakovaná lež se stává pravdou a dneska lidi vykládají o zabugovanosti her od Bethesdy - ale často se pak zjistí, že ty hry nehráli a četli to někde na fóru/viděli na youtubu.

    Přivítal bych, kdyby lidi hry od Bethesdy hráli a popisovali svojí zkušenost, ne to, co viděli někde na youtubu.
  • vzdyt ta sejvovice stoji par zlatych a muzes ji pouzit kdykoliv

    s alchymii si ji muzes dokonce namichat, takze v cem je problem?
  • jde vidět, že jsi bez rodiny, bez dětí možná i bez přátel. Pro nerdy tohle opravdu problém být nemusí, souhlasím, že quick save a load je zabiják mechanik, ale ukončení a save hry je nutnost. Klidně to šlo řešit jak v Souls, že prostě ukončiš hru a postava zůstane tam, kde jsi to ukončil.
  • Co furt bulíte, si na savy stáhněte mód.
  • ucho
    to jo, ale u těch jiných her počítám nepřijdeš třeba o hodinu nebo dvě postupu...
  • Jack1947
    To je těžké... ale tady bych se snažil to psát co nejpodrobnějc a nic nevynechat. Právě že bych si chtěl dát hodně záležet protože ta hra potřebuje dost velkej popis všeho a já protože jedu defakto jen questy tak toho ani moc nevím. Hlavně bych chtěl vyppíchnout bugy na ty snad nemusím mít tolik myšlenek ty vychrlím hned.

    Tady bych si fakt chtěl dát majzla protože takováhle hra se nerodí každejch 5let lol.
  • ja myslel, ze uz ti to za ty roky tady doslo

    i kdyby to nekdo chtel cist, tak to se proste neda

    ty neudrzis souvislou myslenku ani v ramci jedny vety
  • Jack1947
    Dlouho jsem nenapsal nějakou recenzi - svrbí mě prst na tohle dílo potřeboval bych se vypsat a zajimá mě jestli by o to někdo stál... ?

    Potom taky to jestli mám napsat o všem a nebo udělat krátší verzi ??? protože kdyby to nikdo nechtěl číst tak to nemá smysl se namáhat nebo budu postupně psát podle toho jak budu hrát tedy za pochodu. Tudíž by to byli takové dojmy a pojmy prostě jako bych říkal nějakej příběh. Naopsal bych tam klidně i 100 důvodů proč je hra tolik zabugovaná :D aspon bych dal klid lidem a anonymům z mejma vešplechtama který zřejmě stejně nečtou tak co. Řekněme tak 50 mínusů a začnu psát ? :D
  • Jack1947
    To všechno maj mody a zamšěřování ti moc nepomůže když seš levej... taky stopa u šípů může někoho rušit... atp...
  • Jack1947
    Pi(č)choval ne patchoval nejsem žádnej kodér nebo nějakej co se tím zabejvá.
  • Na spectre hry nepadali. A ked uz nejaka spadla, clovek si rovno nahral dalsiu.
  • musis strategicky planovat, ne fnukat
  • Srovnáváš jabka s hruškama. Podle mě hry z osmdesátek, devadesátek se moc nepodobaj současným hrám. Ať už stylem produkce, grafikou, atmoškou atd...
  • Když jsme u té světovosti, stačí se podívat na anglické recenze na Steamu. Sice převažují pozitivní, ale více než 2000 negativních není málo a když si je pročítám, hra má spoustu zásadních problémů a byla vydaná v podstatě ve stádiu bety. Ano, bugy v RPG hrách jsou běžné, ale tady je příliš těch zásadních a pokud lidem hra po několika hodinách hraní spadne a musí začít znovu nebo přestane fungovat načítání uložených pozic, nejde splnit questy atd. svědčí to prostě o předčasně vydaném zmetku. A co se týče obtížnosti, ta se dá ve hrách řešit stupni tak, aby si přišly na své různé typy hráčů. Jenže vývojáři KCD se chovají jako diktátoři, kteří připouštějí jen jeden styl. Tím si část hráčů získají, ale mnohé další úplně zbytečně ztratí.
  • Jack1947
    No přesně pokud je někdo herní masochistaz dostatkem času co rád promární ( když ne mmo grindem) tak prosím ale nervy mám jenom jedny ! *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší