Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stealth jako že budeme na pistol moct nasadit tlumič, či u sebe popřípadě mít nůž, kterým bychom mohli nepřátelům - při nenápadném přiblížení se za jejich záda - vytvořit úsměv na krku? To by se mi třeba líbilo, jenže k Bioshock univerzu by to nesedělo. :/
    • Já to spíš tipuji na buď úder pažbou o kebulu nebo udušení nepřítele chvatem. Nůž je přece jen, brutálnější zabití, aspoň z mého pohledu, i když Sky-Hookem se také dal nadělat pěknej svinčík. :))
  • Po mém velikém zklamání z (nadhodnocovaného) Bioshock Infinite jsem si myslel, že toto DLC něco změní k lepšímu, (vrátím se do Rapture, které zbožňuji - Bioshock 1 považuji za jednu z né-li u mě vůbec nejlepších FPS co kdy byla, ale to už jsem tu psal dříve), ale potom co jsem si přečetl tento článek jsem s Bioshock Infinite skončil definitivně. Děkuji nechci.
  • Heh, já v BS:I používal všechny druhy prodejních automatů skoro pořád -- už jen proto, že dva z nich upgradovaly zbraně a schopnosti a 'Dollar Billa' jsem zase často používal kvůli nábojům, kterých jsem na hard obtížnost zase tolik taky neměl (a některé souboje jako třeba ty s HandyManem jsem občas strávil napůl u Billa, ládujíc do sebe jeden medkit za druhým). *4*

    Každopádně na tohle jsem zvědav. Boje obecně v BS nemám dojem, že by mi úplně seděly.
    • Mě taky ne, protože tohle IG vůbec nezvládaj. Jejich boje jsou zbytečně moc chaotický, bez správnýho dávkování a po skončení nějaký bojový sekvence jsem nikdy neměl ten pocit "Tak jsem to zvládl.", ale spíš "Ty vole, tak jsem to konečně zvládl!!"
      • Asi tak bych to taky popsal. Normální přestřelky byly ještě poměrně ok, i když sestřelovat nepřátele jezdící po skyline bylo jak na střelnici, ale když mě dostal do spárů konkrétně třeba ten HandyMan, většinu času jsem vůbec netušil,co se se mnou děje, a jen jsem tam lítal jak přislovečný hadr na holi.
        • TheGGG
          ale zas nepřehánějte, stačilo využívat koleje a skyhook držet si odstup a vše se dalo zvládnout v pohodě. Někdy mám pocit že někteří lidi už jsou na hraní pořádných akčních her moc staří a jak nemají v každým boji dvacet minut čas na přemýšlení hned je pro ně vše moc chaotický.
          • Jo, v nečem máš pravdu. Skyhook a skyliny jsem v bojích používal jen málokdy a zejména v bojích s obtížnějšími protivníky skoro vůbec. Navíc občas jsem po těžkých bojích třeba s patrioty našel později trhlinu, díky které bych si mohl sam přizvat patriota. Tehdy jsem zaúpěl, ale bylo pozdě bycha honit, před tím bojem jsem si ho nevšiml.

            Jednou si dám BS:I znovu a budu opatrnější. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit