Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ristoro
    Hru jako takovou zatím hodnotit nebudu, zkoušel jsem asi 15 minut. Ale hra má docela průměrnou grafiku, v nastavení zvětším textury, grafika skoro stejná, fps v pořádku. Zvýším stíny a multisampling, grafika pořád skoro stejná, pokles fps z cca 60 na cca 15 :D. Směšné.
    • Ty musys myt v hlave pekne nasrane ty gumo zvjebana
      • Ristoro
        Říká člověk, co neumí napsat větu bez chyb. A Mato1945, ty už s prominutím, táhni do p**e. Že tě to pořád baví. Tvoje komentáře jsou pravidelně mínuskované dost často, takže podle ostatních píšeš asi dost velké srač*y spíš ty. Běž hrát na svém 2 roky starém PC CoDko na 144 FPS a dej pokoj.
        • Mato1987
          také silné slová od tak malého a bezvýznamného človečika, apropo, vieš kde ja mám tunajší systém palcovania sa ? :) Môžeš tri krát hádať ty "talent přes počítač".
          • Ristoro
            Tipl bych si, kde tě palcují :DDD. Ale divím se, že tě tam pouští na PC.
            • Mato1987
              Som rád, že vyjadrovanie a zmysel pre humor ti ostal stále rovnaký, taký simplexne detinský na úrovni 12 ročného.
      • Mato1987
        Aj keď si to vyjadril mierne explicitne a s gramatickými chybami, tak ti musím dať za pravdu, on má v tej svojej hlavičke riadne nakálené, len čo je pravda.
    • Mato1987
      len či nebude problém medzi klávesnicou a stoličkou, vieš?
      • Naposledy som takto skusal posledne CoD a s nastavenim to bolo ulne rovnake, nizke nastavenie bezalo ok, vysoke priserne, pritom hra vyzerala prakticky rovnako, az na jednu polozku vdaka ktorej hra razom vyzerala jak prvy tomb raider...takze problem asi zrejme medzi tou klavesnicou a stolickou naozaj bude, lenze zrejme medzi vyvojarskou klavesnicou a sefovou stolickou
      • Ristoro
        Omlouvám se, že neumím přeprogramovat hru, která má průměrnou grafiku a na "vysokém nastavení" i špatnou optimalizaci.
        • Mato1987
          nemusíš nič "preprogramovávať", stačí zmeniť len niektoré nastavenia v hre a predovšetkým stačí mať nerozhasený počítač.
          • Ristoro
            Ach, ty zase víš v jaké stavu je můj PC. Je zajímavé kolik toho o mně víš, aniž bys mě znal. Fakt se dají měnit i jiné nastavení ve hře :o? Mě udivuje, že hra s takovou průměrnou grafikou si na maximální detaily říká o silnější HW, než ostatní o mnoho lépe vypadající hry.
            • Mato1987
              väčšinou na trollov nereagujem, ale v tomto prípade som schopný urobiť výnimku a kľudne aj kvôli tebe ti grabnem video so zapnutým msi afterburner osd a nahrajem ti ho na jewtube, nech tu pred všetkými vyzeráš ako taký malý neštastný český hlúpy Pepa :) Aj keď je pravda, že ty už tu teraz pred všetkými vyznievaš ako úplne tupý nevychovaný český element, ale to je teraz nepodstatné.
            • 144fps mozna tak na uber low a 800x600 ulhany slovaku
            • Mato1987
              Grafika v novom cod nie je ničím svetoborným, ale keď na mojej viacej ako 2 roky starej šunke to ide na stabilných 144 fps bez akýchoľvek prepadov ešte aj so zapnutým 4xTXAA tak problém je jedine na tvojej strane.
      • Bude. Ale mezi tvou klávesnicou a tvou stoličkou.
        • Mato1987
          Ja si myslím, že si teraz len tak ledabolo vymýšľaš, aby si zapôsobil na tvojich súkmeňovcov helomítkohe.
          • Proč by to dělal trapnej slovaku... tahni si na Sektor nebo nejakou ubohou slovenskou sranku
            • Dogkiller
              Tohle není pravý max, to bude Veskoslav nebo nějaký podobný nedomrd. *6*
  • tohle si koupim, az mi za to nekdo zaplati :)
    • si takova pyca uz od narozeny nebo az potom co si dostal kul do zprdele ty cype?
  • chápu pc-ckare s 10 dioptriema kteri se krčí za monitorem a snaží se myší neco trefit že je to nebaví ale v obyvaku s prateli pred mega -TV je to skvela zabava
    • Dogkiller
      10 dioptrií versus FPS na gamepadu? Ehm...myslím, že dioptrie vítězí. *15*
    • Ty ses tak někdy bavil s přáteli před mega - TV... Tvoje bába se bavila s přáteli před mega - TV!
      • Ne fakt cod je dělany na konzole PC by to stejně nedalo full
    • já vím mám smutnej živiot :(
      • Jack1947
        Mám např necelých pět, bez brýlí bych toho moc neviděl no.
        • to mas asi z pc monitoru... ale ted tu nekdo píše pod mojím nickem
          • to mas asi z tv monitoru... ale ted tu nekdo píše pod mojím nickem
            • Jack1947
              Ses zmýlil no.
            • A to jsem si myslel, že jack a max sou tatáž osoba *1* .
          • jn přestaň psát pod mojim nickem
          • Jack1947
            Jo, taky si myslím nebo dědičné polovina rodiny je "slepá".
            • sry jacku ..nereaguj na něj
        • Ty mlč a jdi si psat ty tvoje hefty do wordpadu!
          • Jack1947
            Takhle se max nechová... jaké hefty psal jsem ke hře. K terou tady ani většina nehrála a má jen kydy. *3*
  • Zarazil mě konec :(. Je děsně odfláknutý !!! Horši něž v předchozích dílech.
    když hrajete druhou misi a procházíte se po ATLAS základně a vidíte jak si dali záležet na bojovou sekvenci mezi vojáky či vymodelovaní základny, tak mi to připadá že už neměli čas dodělat konec hry :(. Ale jinak to byla dobrá kampaň plná wow efektů, ale nemá potencial jako třeba Alien aby si hráči projeli znova :(. A CoD je nejdražší film na světě, protože 1000kč za 6h hraní je dražší než jit na premieru filmu do kina (MP nehraju Jsem ze staré školy kdy SP byl to hlavní na hře a herní doba nešla pod 15h ani u FPS!) Ale abych nebyl jen negativní, užil jsem si to líp než předchozí díly!
    Ještě jedna věc :). Ve hře jsou 3 mise ve kterých hrajete steal styl, Je vidět že chtěli překonat misi černobil z CoD MW, ale bohužel se jim to ani jednou nepovedlo, i když hodně prvků a skriptů skopírovali.
    • Jack1947
      Docela slabej, asi nejslabší no.
    • Mato1987
      Konec bol presne taký aký by si od cod hry vždy mohol očakávať, je ušitý ako na mieru pre ďalšie prípadné pokračovania advanced warfare.
  • recenzent neměl koule dat tomu znamku samostatně ????
    • Mato1987
      Žial asi mu niekto držal gule vo zveráku, zhodou okolností si trebárs dovolili prvému black ops bez akýchkoľvek okolkov napariť finálne hodnotenie bez toho aby hrali multiplayer, asi v games.cz majú dvojaký meter.
      • Jack1947
        Tak sou třeba, nák limitovaní a nemůžou mají embargo co já vím. *1*
      • Dogkiller
        Ty snad budeš nějaký můj utajený slovenský brácha, zrovna jsem chtěl reagovat příspěvkem v úplně stejném duchu. *5* A není to poprvé...
        • Hosi co myslite je, nebo byla serie Cod primarne multiplayer hra? Ja myslim ze to byla vzdycky single serie a na multak tu bylo a je BF, nevim co je to za moresy hodnotit az po multaku
          • Mato1987
            je to profesionálna recenzia a tá by mala obsahovať zhodnotenie, teda recenziu všetkých módov, či je to single, multiplayer alebo coop. Mali radšej počkať a vydať kompletnú recenziu keď by ju mal kompletne napísanú, trebárs po víkende.
            • Dogkiller
              Milion her má jak single tak multiplayer a nikdy se nehodnotilo na dvakrát, přesně jak říkáš - dvojí metr.
          • Dogkiller
            Souhlas, taky nechápu co je tohle za manýry.
  • Jack1947
    Tak hele - http://www.howlongtobeat.com/game.php?id=18220 kecy o kratší kampani sou teda vedle, já věděl že to je nějaké delší, než minule a hle měl jsem pravdu. Já jsem si ve hře nikde o progress nevšiml proto mne to udivilo.

    Nevím přemýšlím nahlas - nezvážil by se nějaký Anonym filter, aspon tady v diskuzích ke článkům? - v bleskovkách budiž no ale tady by to možná prospělo, vím je to utopie.

    Ne všichni anonymové jsou špatní, ale nějaký který by vyfiltroval ty nežádoucí. Já nevím aby sem nepsali. Když už ne, jako povinné registrace tak nějaká filtrace. Protože už i já si všímám toho co tady provádí, do cela mi to vadí... vím se to promaže ale pak přijdou další a další...

    Trochu to tady vrhá špatné světlo nebo aspon myslím, že to není nejlepší. Hlavně ty různé už sami osobě urážlivé nicky - pak taky si vemte že uráží a tím že jsou anonymní , jen změní ip adresu/ přepnou proxy a vystoupí zde zase pod jiným nickem. Přidělává to práci vám, tady to taky není nej.
    Pak když sem příjde někdo nový a nakoukne do diskuze tak je odrazen. Přichází tak o potencionální čtenáře. Ne jsou to novinky ne kde asi se těmi vejžplechty baví či jak. Detroller taky nepomůže když si změni "identitu" já myslím že jsou určité hranice. Chování a některé věci, sem nepatří.

    Tedy nepatří vůbec a snad nikam. Trollování má své hranice a nezdá se mi jestli provokace, urážky a buzerace k nim patří. Nebo se proti tomu nedá bránit a lepší je je ignorovat. ? No asi jo. Omlouvám se za gramatické chyby, za dlouhý text a jestli nebude dávat smysl. Myslím že by tady měli být určité barikády ale pokud s tím nic neudělate tak nic no. Jen mne to tak napadlo.
    • Dogkiller
      nolifer opět v akci *2*

      Jaképak filtrování anonymů prosímtě? Jediné filtrování, které Games potřebuje jako sůl, je diskuze s Jackem / diskuze bez Jacka. A rázem by bylo pryč 90% zbytečného spamu. *3*
      • Jack1947
        Začal bych možná s tebou... tak zkusím tě ignorovat. To jo no, anonymové by si spamovaly své výlevy vesele dál si opravdu tak nemocný ? nebo blbý že za veškerý "spam" je zodpovědná jedna osoba.

        Za tvé reakce, by ses měl stydět. Nejsi o nic menší troska než ty co tady spamují.
        • Sám tady spamuješ prosimtě..
          • Jack1947
            Ještě nechápeme text co? Lol. Psal jsem urážlivé, nebo nemístné.

            Někomu to nevadí být urážen budiž. Ty ani GG nejste směrodatní uživatelé, tak ještě něco napiš... bože. O tom sem psal... prostě mne to serre.
        • Dogkiller
          9 z 10 anonymů píše smysluplnější příspěvky než jeden hloupý registrovaný Jack
  • Někdo tady asi neměl knedlíky na udělení hodnocení aniž by tam míchal mulťák *15*
  • Jack1947
    No hele abych řekl i mínusy - tak třeba to že těch protivníků tam bylo teda sakra hodně a checkpointy nebyly zas tak dobře rozložené... njn hodně jsem umíral.

    Proto jsem hrál, na střední obtížnost nemám rád některej usek opakovat po 20 jen kvůli tomu že jsem chtěl vše vystřílet bez krytí.

    Ty přesvícené efekty, plastová plet - lesklé to byl taky celkem humus to je věc co mne na novejch hrách s*re všeljakej glare/ haze blur motion blur deficint aproximity shitt atp... akorát je člověk ozářenej a nevidí na co střílí... nechápu co je to za modu. Tady to bylo častokrát přepálené.

    Příběh naopak byl klasický bez příkras, nezasáhl mne jako trilogie MW ale byl dobrý. Hlavní záporák měl mít víc prostoru. Taky lepší finále.

    Byla tam tuším věc co se vrátila z MW(??!!) nějaké pc terminály, jejich sbírání. Sebral jsem asi jen 7/45.
    • Vis proc to tam je to nasviceni? Nedas si praci z texturama ale vsecko nasvitis, prepalis to a mas po praci. Mrkni ze kde to neni, tak sou textury zase stejne hnus jako minule.
      • Jack1947
        To není normální, chápu že to chtěj mít WOW atp... ale i z 1metru na TV. Je to hrůza a ani sem neviděl třeba když si vybíráš granát. Tak jakej, to bylo tak neskutečně otravné všechno zářilo a granáty byly ještě na staré technologii a viděl si prd. Hlavně když na tebe, letěli drony a jak kokkot si losoval v loterii.

        EMP, sis nevybral. Pak taky třeba na mostě se mi špatně strefovalo samopalem do protivníků protože jsem je viděl blbě, vrcholem byl ten sniper ve věži - jako fakt zničit celou věž raketometem? *7*

        Líbila se mi ta stealth -cloak složka - jenže to sem se snažil taky oběhnout no nešlo no. Stelth mise byly taky celkem dobré. Hezká animace lámání vazu... *2* , většinu akcí sem zkoušel hrát pokus omyl, což kupodivu šlo.
  • Hloupá hra. To říká vše. Bohužel.
  • Asi takhle, mám odehrané zhruba 2 hodiny, grafika průměr až silný podprůměr (textury jsou opravdu humus a to hraju na max nastavení). Příběh dejme tomu, tam nic nečekám, logo Atlasu je parádní :) Samotná střelba mě baví, jen je škoda, že interakce s okolím téměř nula, kolikrát jsem chtěl střelit do nějakého barelu, že třeba vybuchne a ono nic. Je takové tupoučké, přímočaré, ale i to bych tomu odpustil. Kdyby to aspoň mělo 10 a víc hodin, bylo to 100procent funkční.. nechápu co je za problém vždycky vychytat pár bugů a vydat hru tak jak má být. Hra mi už běží jak má, ale chvíli to trvalo (nevím jak je na tom origo verze, přiznávám, že za tohle bych tolik peněz nedal). Ještě mě štve ten dlouhý loading, zajímavé, že z SSD to načítá stejně dlouho jak z HDD, prostě šitovní technická stránka hry. Ty nové prvky to trochu oživují, je to asi nejlepší Cod za poslední 3, možná 4 díly, ale pořád je to Cod, nevím, suma sumárum tak 5/10, víc bych tomu nedal.
    • Pro lepší textury si zkus vypnout: Cache sun shadows maps, Cache spot shadows maps.
      Při nastavení On to žere hodně paměti a může se stát, že se již nedostává na textury samotné.
      • To těžko, mám GTX970 4GB
        • Budu vlezlý a zeptám se. Jaká je?
    • Jack1947
      Je to predátor suma-sumárům 2/10 -

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit