Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přece jasných 9.1 protože IGNorant.
    • Jo chtel sem to taky napsat ti Alien isolation 6, COD 9.1. Me u AW stacilo kdyz sem videl jak borec menil 3 zbrane ale jejich zvuk byl furt stejne. A ty granaty vysmech, jak moc tu hru chcou jeste ulehcit, a zbrane kapitola sama o sobe bacha aby trochu nekoply, vzdyt by ses nemusel trefit. :-D
      • Jack1947
        Ty samonaváděné granáty to byla trochu haluz no. ( trochu hodně).

        To uznávám, ale ty výbuchy byly legrační... a taky granátomet neměl chybu. *3*
        • A ty granaty co ti odhali protivnika, to uz je na me taky moc.Koho to bavi prosim, pro me je to nejtupejsi strilecka na trhu. A jeste to ma tutorial to me uzemnilo uplne, z 6 hodin kampane mas hodku tutorial :-D
          • Jack1947
            V MP to ale musí bejt boží... skoro jak takovej pozemní Titanfall. *5*

            Jako byl delší... ale nějak mi to moc nevadilo. Njn, holt nic pro tebe tvůj názor ti neberu jen s ním nesouhlasím. *3*

            No to jo no, to bylo trochu přehnané - nebo střílení skrz zdi a slabší objekty.
  • Krátký singl,zprzněný multi......je to Cod,takže očekávám 8-9/10
  • Jde čistě o mou představu a celkový dojem z článků a trailerů. Mám za to, že CoD AW se posunulo vpřed, sice co se CoD rámce týče, nicméně gameplay se přesouvá do dob Unreal Tournament, což bych nenazýval revolucí, evolucí, ani obrozením. Ta hra se prostě stala něčím jiným s příchutí CoD. Což nezavrhuji a jsem rád, neboť je mi Sci-fi žánr a akčnější pojetí velmi blízké.
    Přijde mi to ale jako zajímavý paradox, ohledně herní historie vývoje FPS žánru (na kterém se CoD rozhodně podepsala). CoD se chtělo odlišit od stříleček typu UT nebo Q3Arena, použít jiné a nové herní mechaniky v FPS žánru a následně po několika letech se přesouvá do pozice, kdy hry, od kterých se chtěli tolik odlišit na začátku přijímá její potenciál a aplikuje ho tak na sebe samu.
    Všiml si toho také někdo, nebo jen melu blbosti a CoD AW bych měl zkusit a nechat se překvapit?
  • Jack1947
    Za mně jednoznačně 7,5/10 bavil jsem se. Pár neduhů tam bylo, to uznávám ale nic co by nějak výrazně pokazilo zážitek. Laserovka, tančík, mešík a exoskeleton *14* *5*

    Prostě pro jednou zase po delším čase povedené COD, zastřílel jsem si a bavilo mne to.
    Dokonce jsem uvažoval i o koupi.

    Nevím proč dělat hodnocení až po zahraní MP - že by mohlo být vyšší? *4*

    Dal bych si v SP nášup... protože tentokrát se povedlo...

    Hrál jsem na Regular, Hardened mi přišlo moc těžké... nepotřebuji se otravovat. Tupou AI která se jen respawnuje, zabije vás na 2ránu. Byla to pařba. Jo a vlastně bych málem zapoměl mise v bojové stíhačce taky neměla chybu.
    • Dokonce jsi uvažoval o koupi?!Ty brďo to se ti to,ale hodně muselo líbilo.
      • Jack1947
        Jo, protože to musí bejt sranda se jít nechat rozstřílet v Mp s takovejma udělátkama.

        Ano, je to pokrok, vlastně ten polo jetpack je brej. Neotravuj. ( líbilo *7* ??!).

        Btw. Nahlášeno.
        • Samozřejmě tam mělo být líbit,každému to došlo.....skoro
        • Jsi jack1947,jediné co by se mi líbilo je informace o tvé sebevraždě.
          • Dogkiller
            Možná se brzy dočkáme. Z jeho příspěvků je občas cítit, že k tomu nemá daleko.
  • Že jde o pouhých 6 hodin singleplayeru nikomu asi nevadí.
    • Tak kdyby to bylo šest hodin plných zábavy tak s tím nemám problém + MP samozřejmě.
    • Morraw
      Tohle je podle mě vpořádku. CoD je především akční interaktivní film. Mise jsou krátké, akce je hodně. A hra si musí držet tempo. Tohohle nedosáhneš s kampaní 10+ hodin. Musí to být krátké a dohratelné bez nebo maximálmě s jednou přestávkou. Čím delší a roztahanější, ti snadněji se ztrácí ten efekt.
      • Já ti nevím... s těmi tvými přestávkami. Mně trvalo dohrát CoD MW2 půl roku, jelikož jsem si dával opravdu dlouhé přestávky a bavilo mě to i tak velice dobře. Když jsem se vrátil do hry, hned jsem věděl jaký bije a neměl jsem problém.

        A navíc ještě k MW2 byl mod Special Ops, který prodlužoval hraní. To asi bohužel v CoD AW není. Přitom by to byl skvělý kompromis. Příběhová část by měla své tempo a dokončil bys ji s jedním dechem. A pro ty, kteří chtějí víc hodin zábavy, by bylo dobré tímto herní dobu prodloužit.
        • Morraw
          Tak já dohrál na jeden zátah všechny CoD, kromě 1 a 2, které byly delší. A taky jsem chtěl vždycky nášup. Hrálo se to dobře. Ale když jsem takhle dohrál pár posledních dílů, tak jsem uznal, že dohrát to na jeden zátah má něco do sebe. CoD je vždycky taková akční jednohubka na konci roku.

          Ale třeba takovou kampaň v Homefront jsem hrál 4 dny. Vždycky 2-3 mise. A když jsem se podíval na Steam a tam bylo 3h odehráno, tak jsem čuměl. Díky tomu rozkouskování se mi to zdálo podstatně delší.
          • Jack1947
            Já jsem neměl sílu, to dohrát na jeden zátah. *15* Hrozně jsem se unavil, takže to bylo 15misí rozprostřené na 3dny - Pátek, sobota a v neděli zbytek. *4*

            Dobře přiznám se, nestydím se za to - já nedohrál COD1 (jen COD UO ) a snad i COD2 jsem dopařil, dojel sem COD3 (nejhorší díl série).
  • Off topic dotaz: potreboval bych radu, uz tyden me pc pri startu pise program redist prestal pracovat a musim ho ukoncit, nevite co stim? Nekde sem celt ze to muze byt directem x, nainstaloval sem nejnovejsi a nic furt to pise. Prosim o radu, bidi vdecne za kazdou radu, diky moc?
    • Tos mohl napsat alespoň do bleskovek když už.
      • Jo mohl sorac, ale uz nevim co stim a napadlo me ze tady by me nekdo mohl poradit.
  • Jak jsem nikdy moc serii COD nemusel a to i včetně všeobecně uznávaných dílů COD2, MW1 a MW2, tak singl AW mě baví dost. Samozřejmě, nic filozofického to není, ale zábava to je velká a je vidět, že hru dostali do pracek schopní vývojáři, kteří se museli blýsknout (dostat na vývoj hru z jedné z nejprodávanějších serií je opravdu zodpovědnost), což se jim povedlo dostatečně.
    MP hodnotit nemohu, protože ten nehraju prakticky vůbec.

    Jinak stopro doporučuju a pokud váháte, tak hlavně nedávejte na rady místních "odborníků", kteří akorát nadávají, protože se to jmenuje Call of Duty.
    • Je to Mp hra, ne Sp, vyhazovat prachy za 5 hodin singlu opravdu ne.
  • Všichni víme, že mulťák bude to samý jako každý rok od Call of Duty 2007, tedy pardon ... Modern Warfare. Známka šla udělit hned.
  • Mato1987
    Ja som rovnako neodolal ako po ostatné roky, ale tentokrát som bol viac než príjemne prekvapený, singleplayer bol nielenže naozaj kvalitný ale bol aj koherentný, nie ako tie predošlé dva diely, najmä blops 2, kde ste ani nevedeli kde vám hlava stojí.
    Dnes večer, pred pár minútkami som to dohral, zabralo mi o tak zhruba 8 hodín, aspoň tak steam píše ale to som sa snažil nájsť všetky notebooky a splniť všetky ciele :D
    Jediný nedostatok, ktorý som postrehol je pomerne krátka kampaň, ale aj tak stojí za to. Hudba je špičková, zvuky majú konečne grády a aj grafika nie je najhoršia, iste je tam stále vidieť, že hra je súbežne vyvíjaná aj pre staré konzole, ale je tu badateľný podstatne väčší grafický pokrok.
    Okrem tej pomernej krátkosti sp kampane ma miestami fakt iritovalo neskutočne dlhý loading a nezosynchronizované prestrihové videá...kde niekedy bol zvuk oneskorený aj o dve sekundy a ešte možno by som uvítal u sp kampane možnosť nastaviť si svoje vlastné fov, ale to je len taká maličkosť :)
    Takže keby som to mal zhrnúť, tak by som len za singleplayer dal tohtoročnému call of duty kľudne 8.5/10.
    Multiplayer sa chystám zahrať si asi až cez víkend, lebo teraz idem kukať fucik a zajtra a v piatok tiež nebudem mať času nazvyš.
    • Jack1947
      Nejsem sám komu se nové COD líbí... *4*
      • Tobě se líbí pomalu všecko. *15*
        • Jack1947
          Jo? z čeho soudíš... *7* víš prd, já jsem tady byl hlavní kdo to odsoudil, neviděl sem do té doby jediný GP a pak si to zahrál... nevěřil svým očím - fakt se mi špatně odtrhávalo.

          To už jsem nad COD , málem zlomil - hůl. GHOSTS bylo totiž oproti tomuhle... dost nic moc.
          • Nic... prosím tebe.
            • Jack1947
              Tak se nevyjadřuj, nic o mne nevíš. Hru si ještě nehrál. ( i když nebudeš to je fuk)
    • tak to jsme radi Mato ze jsi nas informoval co budes delat v nadcházejících dnech..hmm..nejsi ty ten co pise na facebook co mel k obedu?:)
      • Mato1987
        To určite nie som ja, ja totižto tieto komerčného sociálne kanály vôbec nemám a ani nepoužívam.
        • Ale občas je fajn prohrabávat soukromí ostatních lidí skrz jejich profily.
          • Mato1987
            Hovorí sa tomu voyerizmus a je to úchylka.
            • Ale já spíš myslel, že se člověk může podívat, co dělají teď jeho dávní kamarádi a tak...
              Co jsem napsal, znělo trochu... Neznělo to, nebo nemělo to znít, tak jak sis to přebral.
  • Mohl by někdo tady na Games.cz udělat žebříček nejvíce overrated her v historii? CoD a Shitblivion budou svádět nelítostný souboj o první příčku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit