Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já nevim. Naposledy jsem z kategorie stříleček hrál modern warfare a byl jsem z toho tenkrát nadšenej. Pak už nic. Teď se mi zachtělo odpočinku od RPG a Warthunderu a zkusil jsem Black Ops I a II a taky nějaký ty pozdější modern warfare. No a na rovinu, takhle hloupoučký a pitomý hry jsem už dlouho nehrál. Nemá absolutně žádný smysl se singleplayerem prokousávat, je naprosto ubohej po všech stránkách mimo grafiky. Mulťák bude asi jiná káva, ten jsem nezkoušel.
  • Vitekb
    Takže v koridorovkách se nedá moc hodnotit AI? Zajímavá teze.

    A o "vzdání úcty" žádná zmínka? Škoda, bude to pravděpodobně nejvtipnější část SP. *2*
    • Když tam žádná není, tak nemá *1*
    • Mato1987
      Hmm, celé to press "enter" to "pay respects" mi pripadalo ako také podpichovanie komunity a odporcov cod hier zo strany vývojárov, ale zasmial som sa pri tom :D
    • Kedaro
      http://www.videacesky.cz/ostatni-zabavna-videa/conan-recenzuje-hru-call-of-duty-advanced-warfare Kdyby někdo nevěděl o vzdání úcty *1*
      • Jack1947
        Ty vlé sem myslel že conan, ten českej -failtuber *15* a on je to tenhle Conan lol.
      • Mato1987
        https://www.youtube.com/watch?v=b82idSYHSu8 LOL, celkom slušný marketing, som teraz kukal a tých videí tam má viac, len tak namátkou som si pozrel a preklikal video o tomb raider, GTA V a novom hitmanovi a je to celkom vtipné :D
        • Call of Duty: cross the street symulator *15*
        • Kedaro
          Ze začátku byl mnohem kritičtější a víc nadával. Mělo to úspěch a vydavatelé si toho všimli, tak nejspíš mu ty hry teď dávají na propagaci sami za prachy.
  • A je to tady. Beru popcorn a usazuji se u diskuze.
  • Kozy
    Neni to zbytečný?
  • nikdy jsem tohle nehral..a ani Kevin tomu nepomuze....vazne nemate toho multi hrani na valku uz dost?
    Asi ne co?:)
  • Přesně jak jsem čekal - singleplayer této odpadkové FPS hry by samostatně dostal osmičku, to je úroveň...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit