Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Děkuji Games.cz za konečně adekvátní recenzi Call of Duty, souhlasím téměř se vším co recenzent zmiňuje, na co naráží a co také obhajuje. Že číselné hodnocení bude zmíňěno až po recenzi multiplayeru je snad logické, kor když u téhle hry 90% její herní hodnoty náleží právě multiplayeru, kromě toho když stejný postup byl i třeba u Crysis 3 tak to vám nevadilo že?

    Celej ten hate vůči Call of Duty titulu je směšněj, jak už okrajově zmiňuje recenzent, je vždy vtipné vidět jak na některých nezmiňovaných populárních internetových "warez" médií se strhuje smršť návalu zájmu o tento titul, jako u žádného jiného. Ono to je vždy tak, že ten kdo nejvíce hatuje tu hru potaji nejvíce krade a puká závistí těm, kteří si ji mohou dovolit. Zde nastává ten problém že pro Čechy je tato hra moc drahá, proto je lepší to hatovat a krást, což je sice smutné ale je to bohužel tak.

    Já osobně na Steamu vlastním všechny tituly Call of Duty od MW2 (včetně), a až na loňskej Ghosts jsem byl se všemi spokojen, převážně s Black Ops II a nyní s Advanced Warfare, který přináší spoustu dobrých a osvědčených metod od jinud, což do této série přináší nový nádech a já jsem za to rád. Strávím další stovky hodin u multiplayeru, a to je přesně co od toho očekávám, to proč si to kupuji a co mě uspokojuje.

    Rozhodně doporučuji, fanoušci Call of Duty titulu nebudou zklamáni. Enjoy it.
    • Fanboy promluvil. Ja osobne bych tu hru nehral ani zadarmo a vetsina lidi co ji hatuje taky ne. Ze tebe bavi a citis se jako trotl mezi vsema tema lidma, kteri ji povazuji za ubohost je tvuj problem.
    • Osobně nesu s nelibostí u téhle hry zaměření na multiplayer, ale i tak výborný a mozkový shrnutí.
  • Ono uz vlastne netreba vyvyjat hry, len do starej dohadzat sexi texturky + sem tam nejaky efektik - vono se to pak prodaaa
  • Jack1947
    Tak hele - http://www.howlongtobeat.com/game.php?id=18220 kecy o kratší kampani sou teda vedle, já věděl že to je nějaké delší, než minule a hle měl jsem pravdu. Já jsem si ve hře nikde o progress nevšiml proto mne to udivilo.

    Nevím přemýšlím nahlas - nezvážil by se nějaký Anonym filter, aspon tady v diskuzích ke článkům? - v bleskovkách budiž no ale tady by to možná prospělo, vím je to utopie.

    Ne všichni anonymové jsou špatní, ale nějaký který by vyfiltroval ty nežádoucí. Já nevím aby sem nepsali. Když už ne, jako povinné registrace tak nějaká filtrace. Protože už i já si všímám toho co tady provádí, do cela mi to vadí... vím se to promaže ale pak přijdou další a další...

    Trochu to tady vrhá špatné světlo nebo aspon myslím, že to není nejlepší. Hlavně ty různé už sami osobě urážlivé nicky - pak taky si vemte že uráží a tím že jsou anonymní , jen změní ip adresu/ přepnou proxy a vystoupí zde zase pod jiným nickem. Přidělává to práci vám, tady to taky není nej.
    Pak když sem příjde někdo nový a nakoukne do diskuze tak je odrazen. Přichází tak o potencionální čtenáře. Ne jsou to novinky ne kde asi se těmi vejžplechty baví či jak. Detroller taky nepomůže když si změni "identitu" já myslím že jsou určité hranice. Chování a některé věci, sem nepatří.

    Tedy nepatří vůbec a snad nikam. Trollování má své hranice a nezdá se mi jestli provokace, urážky a buzerace k nim patří. Nebo se proti tomu nedá bránit a lepší je je ignorovat. ? No asi jo. Omlouvám se za gramatické chyby, za dlouhý text a jestli nebude dávat smysl. Myslím že by tady měli být určité barikády ale pokud s tím nic neudělate tak nic no. Jen mne to tak napadlo.
    • Dogkiller
      nolifer opět v akci *2*

      Jaképak filtrování anonymů prosímtě? Jediné filtrování, které Games potřebuje jako sůl, je diskuze s Jackem / diskuze bez Jacka. A rázem by bylo pryč 90% zbytečného spamu. *3*
      • Jack1947
        Začal bych možná s tebou... tak zkusím tě ignorovat. To jo no, anonymové by si spamovaly své výlevy vesele dál si opravdu tak nemocný ? nebo blbý že za veškerý "spam" je zodpovědná jedna osoba.

        Za tvé reakce, by ses měl stydět. Nejsi o nic menší troska než ty co tady spamují.
        • Sám tady spamuješ prosimtě..
          • Jack1947
            Ještě nechápeme text co? Lol. Psal jsem urážlivé, nebo nemístné.

            Někomu to nevadí být urážen budiž. Ty ani GG nejste směrodatní uživatelé, tak ještě něco napiš... bože. O tom sem psal... prostě mne to serre.
        • Dogkiller
          9 z 10 anonymů píše smysluplnější příspěvky než jeden hloupý registrovaný Jack
  • MARTASLJ19
    Call of Duty kupujem pravidelne každý rok a ani toto ma neminulo, výborný diel - lepší vo všetkom oproti predchodcom.
    • Lepsi vo vsetkom? To je divny :( me to pripada naprosto stejny jako predchozi hry, nebo spis prochazecky mezi scriptama.
  • Zdar, chlapi..!
    No tak, zakopejte válečnou sekeru a radši se všichni bavte u týhle super gamesy ! Fakt je to bomba, rozhodně nejlepší COD za poslední 3 tejdny !
    Znáte nás, děláme tajemný, ale napálíme tomu minimálně 9, to bylo jasný ještě než jsme tenhle mastrštyk vůbec spustili...éééé...teda než jsme spustili MP..eeehm..
    Přece bysme vám nekecali, však víte, že jsme super klucí, vždyť pro vás děláme ty Fajt kluby a táák...
    Tak si to všichni kupte v našem e-shopu, hrajte a nehádejte se už !!

    Zdravíme vás všechny a máme vás rádi, kořeni....éééé..teda pařmeni ! *3*
    • :-D :-D COD bude vždy dobrá hra jelikož je to spíše komerční hra i kdyby se tam bojovalo s klackama tak to bude povedený díl....:-) Ale už mně to nebaví je to furt to samý...Pěkně mě to už začíná vadit nevim proč ale nechápu důvod proč CoD a MoH začli dělat příběh co se odehrávají v budoucnosti nebo v přítomnosti....proč? když si udělaly po světe tak dobrý jméno jen proto že dělaly 2.světovou...a navíc jsou takhle udělaný skoro všechny hry....a aby toho nebylo málo tak se Battlefield přidal k nim....a Brothers of arm radši skončily :-) Těším se až bude zase nějaká hra s 2. nebo s 1. světový války...Doufám že mi nebude už 80 let....Dneska jsou si ty hry strašně podobný dřiv si poznal co hraje kámoš za hru ale dnes kdybych pustil CoD,MoH, a Battla tak málo lidí pozná rozdíl mezi těma hrama :-)

      Tak si to všichni kupte v našem e-shopu, hrajte a nehádejte se už !!
      :-D :-D Na to máš lidi co vlastní konzole....CoD bych si nekoupil... hra stojí 1500 a máš jí za cca 10 hodin hotovou :-D
  • Jack1947
    Mato1987 opět se zase dohaduješ s primitivy co si jen umí naklikat aby podložily své nezměrné tvrzení... fakt ztráta času i energie.

    Anonymové bohužel kazí tenhle web, nejenom kvůli narážkám ale i naklikáváním. ( kolik registrovaných si naklikává... až na pár vyjímek. ) Ubohost.
    • Ty jsi registrovaný a stejně jsi blb co 98% věcí ani nechápe. *7*
      • Jack1947
        *7*
  • tak zábavnou FPS jsem hrál snad naposledy před pár lety a bylo to F.E.A.R. Tenhle CoD je naprostá špica, 100% hratelnost, žádná nuda. Nejlepší hrar roku, po zklamání z Wastelandu 2 tohle opravdu mile překvapilo, těším se na příští rok, zase kupuji..
  • Zarazil mě konec :(. Je děsně odfláknutý !!! Horši něž v předchozích dílech.
    když hrajete druhou misi a procházíte se po ATLAS základně a vidíte jak si dali záležet na bojovou sekvenci mezi vojáky či vymodelovaní základny, tak mi to připadá že už neměli čas dodělat konec hry :(. Ale jinak to byla dobrá kampaň plná wow efektů, ale nemá potencial jako třeba Alien aby si hráči projeli znova :(. A CoD je nejdražší film na světě, protože 1000kč za 6h hraní je dražší než jit na premieru filmu do kina (MP nehraju Jsem ze staré školy kdy SP byl to hlavní na hře a herní doba nešla pod 15h ani u FPS!) Ale abych nebyl jen negativní, užil jsem si to líp než předchozí díly!
    Ještě jedna věc :). Ve hře jsou 3 mise ve kterých hrajete steal styl, Je vidět že chtěli překonat misi černobil z CoD MW, ale bohužel se jim to ani jednou nepovedlo, i když hodně prvků a skriptů skopírovali.
    • Jack1947
      Docela slabej, asi nejslabší no.
    • Mato1987
      Konec bol presne taký aký by si od cod hry vždy mohol očakávať, je ušitý ako na mieru pre ďalšie prípadné pokračovania advanced warfare.
  • chápu pc-ckare s 10 dioptriema kteri se krčí za monitorem a snaží se myší neco trefit že je to nebaví ale v obyvaku s prateli pred mega -TV je to skvela zabava
    • Dogkiller
      10 dioptrií versus FPS na gamepadu? Ehm...myslím, že dioptrie vítězí. *15*
    • Ty ses tak někdy bavil s přáteli před mega - TV... Tvoje bába se bavila s přáteli před mega - TV!
      • Ne fakt cod je dělany na konzole PC by to stejně nedalo full
    • já vím mám smutnej živiot :(
      • Jack1947
        Mám např necelých pět, bez brýlí bych toho moc neviděl no.
        • to mas asi z pc monitoru... ale ted tu nekdo píše pod mojím nickem
          • to mas asi z tv monitoru... ale ted tu nekdo píše pod mojím nickem
            • Jack1947
              Ses zmýlil no.
            • A to jsem si myslel, že jack a max sou tatáž osoba *1* .
          • jn přestaň psát pod mojim nickem
          • Jack1947
            Jo, taky si myslím nebo dědičné polovina rodiny je "slepá".
            • sry jacku ..nereaguj na něj
        • Ty mlč a jdi si psat ty tvoje hefty do wordpadu!
          • Jack1947
            Takhle se max nechová... jaké hefty psal jsem ke hře. K terou tady ani většina nehrála a má jen kydy. *3*
  • na me je v singlu az moc strel. Dost casto jsem nekde za bukem. Jako v pohode, ale mam radsi koseni u takovych her nez litani z ukrytu do ukrytu. Jinak je samozrejme hra, kterou nejde jen tak shrnout ze stolu, ze je to koridor atd. To mi prave vyhovuje. Co kdo cekal, novej fallout nebo co. Nebo stalkera? Ja se bavim. Koridory mam rad a vzdycky budu. Jsem rad, ze si muzu dat hru, na ktere makolo tolik lidi, kolik je u nas ve velke fabrice a nekde to musi byt znat. Proste tohle kazdej tym nevytvori, coz ma svoje vyhody i nevyhody. Je to masovka a nemuzou si dovolit kde co. Za mne dobry, cekal jsem to uplne debilni.
    Jo a tvuky strelby by mohly byt lepsi. Je to umrly nebo jak to nazvat. Malo to duni krom vybuchu, to zas duni celej barak- jak ve filmech dneska.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit