Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle opravdu není recenze hry, to je recenze psaná jako komentář na CSFD, kde se věty typu "Řemeslná práce" ,"Na první dobrou" a podobný krávoviny opakují u každýho dobře hodnocenýho velkofilmu. Mimochodem o hře sem se z recenze nedozvěděl nic.
  • Je to blbost.
  • ja jsem včera koukal par minut z gameplaye a prekvapilo mne jakou to ma špatnou grafiku, textury. v trailerech to vypadalo líp a jakože to ma novy engine. ale v nejakem gameplayi co ukazovali vyvojari pred vydanim to taky vypadalo líp, tak nevím
  • Po milionkrat opat a zas to iste...sledoval som asi pol hodinku letsplay na hrej - vybuch, dolezite a "vazne" keci, vybuch, rovnake hlasy od prveho dielu "you hurt, get the cover", dalsi vybuch, naskakovanie panacikov na scenu, vsetko vystrielat, zase vybuch a bla bla...takmer som pri tej nadupanej super akcii zaspal...toto mi nestoji ani za stiahnutie z warezu na vyskusanie.
    Multak ma vobec nezaujima, na zastrielanie si mam stale CS GO, ktory zapnem raz za mesiac s pocitom,ze som si zahral kvalitnu fps za 6 eur.
    Tejto hre nemoze dat nikto normalny vyssie hodnotenie, nez je maximalne lahko nadpriemerne a to aj so zaratanim MP casti, neviem akemu inemu vyvojarovi by tolko rokov dokola prechadzalo vytvaranie toho isteho s vysoko nadpriemernym hodnotenim kazdy rok.
    • To je utrpenie čítať tu niektoré komentáre. Linearite, blbá grafika, 10-ročný engine a bla bla bla. Že vám to už nieje trápne. Ja som to hovoril a aj to budem hovoriť, že games.tiscali má najhoršiu komunitu. Furt sa len na niečo sťažujete, s ničím nieste spokojný, furt len zle a zle. Že vám to už nepríde blbé, furt tu písať tieto kraviny. Call of Duty je skvelá oddychovka a advanced warfare sa veľmi podarilo a môžete sa hodiť o zem alebo rozplakať. Keď sa vám nepáči, tak držte hubu a vypadnite. Myslím, že tu už tie komentáre prestanem čítať, nechcem si furt znižovať IQ. Sú tu aj dobré výnimky ako janchor, ucho, GlaDosik alebo Ježiš Kirstus ale to je málo.
      • na Aliena som tu pisal samu chvalu, tak nemel z cesty, ked je nieco debilne, tak sa pozitivne sova asi tazko hladaju *1*
    • To je super, hodnotiť, hru ktorú si ešte ani nehral. Tu na tiscal.games ste tu podaktorý vážne sprostý a trápny.
    • maros.goc
      este ubisoftu s assassins creed :D :D ....navyse na games cz dostala tato hra oznacenie kral zanru ...
      • AC ma aspon stale bavi, zakazdym sa to odohrava v inom prostredi, to si raz za cas taku hratenost dam rad znovu, ale toto genericke a fadne prostredie co uz ani neviem kde vsade som ho videl...\
        level dizajn je tu tak strasne nezaujimavy,
      • Jack1947
        Zvolily si to tak čtenáři, tak klid.
        • tak to ti "ctenari" maju riadne mizerny vkus.
          • TheGGG
            pochopitelně nejlepší vkus máš ty, typuju tě na nějakýho WoW, CS ma*rda.
            • tipoval si uplne mimo chlapce *1*
              90% hier co hram su ciste single, uviedol som aj, ze CS si zahram raz za mesiac mamlas *1* a uz vobec nehravam onlineovky *7*
  • Jack1947
    Za mně jednoznačně 7,5/10 bavil jsem se. Pár neduhů tam bylo, to uznávám ale nic co by nějak výrazně pokazilo zážitek. Laserovka, tančík, mešík a exoskeleton *14* *5*

    Prostě pro jednou zase po delším čase povedené COD, zastřílel jsem si a bavilo mne to.
    Dokonce jsem uvažoval i o koupi.

    Nevím proč dělat hodnocení až po zahraní MP - že by mohlo být vyšší? *4*

    Dal bych si v SP nášup... protože tentokrát se povedlo...

    Hrál jsem na Regular, Hardened mi přišlo moc těžké... nepotřebuji se otravovat. Tupou AI která se jen respawnuje, zabije vás na 2ránu. Byla to pařba. Jo a vlastně bych málem zapoměl mise v bojové stíhačce taky neměla chybu.
    • Dokonce jsi uvažoval o koupi?!Ty brďo to se ti to,ale hodně muselo líbilo.
      • Jack1947
        Jo, protože to musí bejt sranda se jít nechat rozstřílet v Mp s takovejma udělátkama.

        Ano, je to pokrok, vlastně ten polo jetpack je brej. Neotravuj. ( líbilo *7* ??!).

        Btw. Nahlášeno.
        • Samozřejmě tam mělo být líbit,každému to došlo.....skoro
        • Jsi jack1947,jediné co by se mi líbilo je informace o tvé sebevraždě.
          • Dogkiller
            Možná se brzy dočkáme. Z jeho příspěvků je občas cítit, že k tomu nemá daleko.
  • Před měsícem jsem si koupil modern warfare 3 kvůli coopu. Když už jsem to měl.nainstalovane tak jsem zkusil i singleplayer. No hrůza po vymezení z humwee jsem došel na konec ulice a hru odinstaloval. Horší koridor a kycovitejsi zpracování jsem dlouho neviděl. Predpokladam, ze toto je úplně to samé. Nechápu jak takové hry mohou dostávat stále taková hodnocení. Naprostý odpad za šílené peníze, nevidím žádný rozdíl mezi hrou ze série vod a třeba takovým enemy front. Rozdíl je jen v hodnocení. Cod je asi premiovy Budget za nebudgetovou cenu...
  • 442 komentářů ? proč tu hru vůbec někdo řeší a proč by někdo cpal 50 giga blbosti na hdd... btw za chvilku bude chvála na prodejnost ale já se tomu nedivím, víte proč to lidi kupují ? no proto že je to na prodej, stejně jako když se někdo kouká na cz seriály, proč ? no přeci je to v televizi ne ...
    • Psychotic
      Uvažoval jsi o práci v ekonomice neno PR? Tvůj génius by se tam jistě prosadil.
      • Nevím jak to myslíš ale asi negativně, tak ti to vysvětlím jinak, rozeberu jenom cod,proč má takový prodej ? je jedno jak bude dobrý ale je to monopol a kvůli němu muselo padnout X studií a ted ti dám příklad, když budeš žít ve městě kde budu já vlastnit pekárnu (monopol) co budeš jíst ? já si budu moci dělat co chci třeba cpát do každého chleba kmín a ty to budeš jíst a když ne, tak budeš jíst housky ale ty já peču taky... to samí platí v každým podnikání chceš se rychle najíst a něco strčit do konzole nebo pc tak kupuješ co je ne ?
        • del0
          Fakt skvělá analogie. Porovnávat jídlo s počítačovou hrou a ještě do toho plést monopol, který v herním světě neexistuje. *15*
        • Jack1947
          Není alternativy nic není stačí ti to jako vysvětlení vysokých prodejů... achjo furt o tom samém. *7*

          Řiká ti něco zákon poptávky/nabídky - koupil bych možná taky ... možná pořídím. Mp může bejt supr.
          • Když byla Cod ještě dobrá hra lidi ji kupovali a ted ji kupují taky nenech se vysmát že existuje něco jako poptávka co vám dají to budete hrát kdyby byla hra world of traktor tak to hrajete taky a rád
  • Tak co jsem si četl komentáře na Steamu, tak je tam neskutečně mnoho palců dolů. Problémy s optimalizací, v MP malé mapy a lagování, zatím pochroumaný matchmaking apod.
  • pan redaktor hrál jakou verzi hry? ta pro PC je totiž zprzněná tak,že se to nedá ani popsat!!! při pokusu o přenastavení grafiky,hra padá,nařítá se dalších půl hodiny,nejde nastavit citlivost myši,je vidět,že pro PC hráče se tahle hra asi nedělala,jsme na vedlejší koleji.ještě,že jsem si to nekoupil
    • TVL přemýšlíš hlavou nebo prdelí? Myslíš že by takto zprzněnou hru poslali do světa? To si CoD nemůže dovolit......Ta hra za to nemůže že si postih který neumí stáhnout a na instalovat hru....Měl si to radši koupit hra by ti krásně šla.......:-) Ale co mě si udělal radost tím že si stahoval 50gb ůplně zbytečně :-D :-D
  • Pilgrim66
    Vždyť ten příběh je hroznej. Kdo hrál aspoň dva díly CoD od druhé mise mohl doslova a do písmene předříkat, jak bude děj pokračovat. V některých momentech jsem se fakt doslova začal smát.

    Jediný co to aspoň trochu zahraňovalo byly ty nádherný ingame filmečky, ale co naplat když vše ostatní je odpad...

    Něvěřil jsem, že to kdy řeknu ale i BF 4 měl lepší single než je tohle. Směska 100x ohraných motivů a jednorozměrných postav.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší