Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ludom jebe, teraz samozrejme v HD.
    • KIMCID
      COD 44gb INSTALAČKA A NOVEJ ASSASIN CRED 40gb instalačka.U AC to chápu většinou je hra dlouhá ale u toho CoD to nechápu. *7*
      • Jack1947
        Next gen éra co bys nechtěl. Snad CD? *15*
        • KIMCID
          škoda že to na těch hrách nepoznám že je to nextgen
  • U mňa osobne skončilo Call of Duty s druhým dielom. Moderná vojna ma veľmi neberie. Ako MW bol samozrejme dobrý, ale to je všetko. AW hrať nebudem a už vôbec nedám za to peniaze. Hlavne preto, že MP nehrávam, takže by to bola kvôli 7 hodinám blbosť kupovať, resp. sťahovať 50 GB...
    • u mne cod ani nezačalo, jednou jsem vyzkoušel nejake demo a rekl jsem si tohle teda ne. tuším to byl první modern warfare
      • Takove uplne prvni CoD byla uplne jina hra, na mile vzdalena tem kazdorocnim recyklatum, kterymi nas kravataci z ActivistSunu zasobuji kazdy rok.
        • I dvojka jeste usla a byla na dnesni dobu nadprumerna. Uz tam ale bylo trosku poznat kam se serie po strance hratelnosti bude ubirat, ale tak tupy jak dnes to samozrejme jeste nebylo. Pak me jeste celkem bavilo World at War ani nevim kolikate to byl dil.
  • Worhammer:

    MSI gaming GTX 970 4GB

    všiml jsem si tvé otázky až teď někde 4 strany dřív, napíšu to sem, třeba si to přečteš, než se tu zase objeví sto příspěvků. Jedním slovem perfektní, v současnosti není lepší hajend karta poměr cena/výkon/spotřeba.. navíc je to nVidia (ovladače, Gameworks, PhysX, Gsync to je pro mě důležitější než Mantle v BF4). Navíc jsem chytl jak to tak vypadá výborný kousek, kterému nepískají cívky ani trochu (o kartě nevím do nějakých 55°C se větráky ani neroztočí a při opravdu velké zátěži (Firestrike třeba) teplota 70°C a 1200ot což je taky luxus. Prostě výborná herní karta s výkonem 780-GhzEdition/290X s luxusní spotřebou, hlučností a teplotama. Nevím co víc k tomu napsat. Hraju 1920x1200 a samozřejmě každá hra co zapnu grafika na max v drtivé většině s vyhlazováním a 60fps+ ... počítám, že do příštích Vánoc na ní pojedu (záruka 3 roky) a pak obměním pokud bude potřeba.
    Nemůžu se dočkat Zaklínače 3 a Project Cars, to bude žrádlo. Samo sebou GTA 5 a další hry taky :)
  • KIMCID
    SP klasika nic co by mne překvapilo.MP nehraju.7/10
  • Kdyz to tak vidim, tak si rikam, kam to to CoD od skveleho prvniho dilu a prvniho MW dopracovalo. Je to docela smutny pohled, ale tak kdyz to bavi tolik lidi.
    Jen je smutne videt, ze vyvojari, potazmo vydavatel na hrace uplne s*re, hru uz par let tezce recykluje a presto se najde tolik hracu, kteri jim za to kazdym rokem vysoli 50 Ecek a jeste si u toho kvici radosti, jakej skvelej kauf udelali.
  • Ta optimalizace fakt nic moc hraju na i7 2600k s gtx 590 8GRam a žádná hitparáda to není, nechápu co je na tom tak náročnýho a to zorný pole to je tak 70 stupňů maximálně tohle bych si v životě nekoupil.
    • ja to koupil na warezu za bitcoiny
  • Jak jsem nikdy moc serii COD nemusel a to i včetně všeobecně uznávaných dílů COD2, MW1 a MW2, tak singl AW mě baví dost. Samozřejmě, nic filozofického to není, ale zábava to je velká a je vidět, že hru dostali do pracek schopní vývojáři, kteří se museli blýsknout (dostat na vývoj hru z jedné z nejprodávanějších serií je opravdu zodpovědnost), což se jim povedlo dostatečně.
    MP hodnotit nemohu, protože ten nehraju prakticky vůbec.

    Jinak stopro doporučuju a pokud váháte, tak hlavně nedávejte na rady místních "odborníků", kteří akorát nadávají, protože se to jmenuje Call of Duty.
    • Je to Mp hra, ne Sp, vyhazovat prachy za 5 hodin singlu opravdu ne.
  • Corvus
    Může mi prosím někdo poradit s Advanced Warfare? Dají se nějak rozumně přeskakovat videa? Například hned to úvodní... Umřel jsem při skoku a chtěl obnovit pozici a ta se sice obnovila, ale až OPĚT po přehrání celého videa... Změním během hry v options nějaké parametry nastavení, odklepnu to, chci pokračovat v rozehrané hře a OPĚT se mi ale nejdříve přehrává úvodní video... Je strašně dlouhé, nudné a opravdu to nehorázně zdržuje... Apropo hra se nedá uložit kdykoliv chci? Díky všem za rady. Už fakt nevím. Je to strašně otravný.
    • Slouží to k maskování nahrávání na pozadí, takže ne.
  • Popravdě, nevím co si o hře myslet, graficky je to lepší než minulý díl, herně je to stejné, příběh je víceméně utopie, nicméně se to dobře hraje a multiplayer je dobrej. Hra mi přišla jako takový remix Titanfallu. Jinak tohle není už to staré dobré CoD co znám, je to už moc sc-fi, ale možné je, že taková budoucnost bude. Jediné CoD je to, kde je Cpt. Price.
    Nic ve zlém, hraje se to dobře, ale kampaň je krátká.
  • sevastopol
    Ty vole co to je za recenzi? Recenze bez hodnoceni a jeste zminka o tom, ze opravdova recenze vyjde az po hodnoceni multiplayeru? Nejakej logickej duvod pro postnuti tehle recenze bez recenze nebo nejaka katastrofalni bota? Nechapu?
    • Nevím, co máš za problém, vždyť v textu je napsáno, že singl vidí na 8. A pokud tě zajímá MP, tak si holt musíš počkat.
    • Jestli máš inteligenci alespoň na úrovni průměrné dámské kabelky, tak si snad o hře obrázek uděláš i bez závěrečného čísla. A že multiplayer bude hodnocen zvlášť a později, na tom mi nepřijde nic nenormálního. *6*
      • V tom případ by to bylo neměla byt recenze,
        ale dojmy z hraní SP, název článku je zavádějící což není na tiscali ojedinělý jev
        • Někomu jde u této hry jen o SP, pak mu recenze SP přijde vhod, takže i tak nechápu, co pořád řešíte a jestli se opravdu bez čísla neobejdete, je mi z vás smutno. *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší