Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dajte druhu svetovú vojnu a budu bezkonkurenčný pribeh,akcia,atmosféra *1*
  • Jack1947
    Hlavně ty kecy že, když výjde nové COD a tak ten předchozí díl nikdo hrát už nebude hehe nah...
  • Celé to na mě působí jako když pejsek s kočičkou pekli dort. Chápu že v dnešní době příjit s něčím originálním není snadné ale tady se o to ani nesnažili. Navíc koncept CoD je tak vousatý že je vlastně jedno jaké kulisy vám tvůrci naservíruji, herní zážitek vyjma snad dílu s 2. světové je totožný. Pořád to jsou přestřelky 12 lidí v "obýváku". CoD je ekvivalent módních hadříků, na každou sezónu je třeba nový model aby člověk nedej bože nebyl out. *6*
  • Jack1947
    Jde o to, kolik mínusů znamená mínusující...

    Já bych řekl vše pod 10 mínusů není nic velkého...
  • Vojta_Ilavsky
    Mínusující asi nepochopili ironii...
  • He7he
    A proč Vám vadí, že si to dnešní náctiletí týnejdžři koupi? Nezbyde Vám pane fotr na chodítko? Nebo se strachujete o to, zda si mají dnes děti kde hrát?
  • Souhlasím *1*
  • Shenkster
    Takže nejen že CoD je s*ačka co je každým rokem stejná, teď ještě neavíc vykrádají Titanfall ? Střílení pod vodou vypadalo taky naprosto úúúúúúúžasně, za pár dílů budu moct lítat a střílet kolem sebe protože dají nekonečno nábojů aby to bylo ještě akčnější... *7* Jen mě mrzí že si to dnešní náctiletí týnejdžři i přesto koupí, jen protože to je CoD (stejnej typ demence jako když si chtějí koupit Iphone 6, ale přitom mají Iphone 5. Rozdíl je minimální ale prostě je to novej Apple tak to chci!!!)
  • Jack1947
    Velkéé Achjo!!!... *7*
  • Jack1947
    Alpha/beta ti nikdy nic neřekla vid, aspon je zajímá co si hráči myslí podle toho optimilizují obsah a zupravují atp... prostě přesně jak to má být. *3*
  • Jak dlouho nám ještě budou podstrkovat tuhle VĚC, původem z devadesátých let ? Nový obal, stejný shit, každý rok.
  • CRYPT
    To se mi libilo a mas ode mne like. Pamatuji si jeste krasne doby kdy vyslo v listopadu 2010 Black Ops 1, coz jeste byl podle meho nazoru posledni dobry dil COD. To znamena ze sel modifikovat config, hra mela jeste hratelnost jako stara CODcka, na promodu xkmod nebo jak se to jmenovalo se to dalo hrat i programingove. Za sebe zase reknu ze se mi moc libil dokonce i SP, coz se u COD moc nestavalo, bylo tam dost zimnich map, zlata kamuflaz na zbrane (i kdyz zamrzelo, ze sla relativne lehce unlocknout) ale hlavne, ze clovek se si mohl modifikovat svuj config. Nvm uz co bylo za dalsi COD, asi MW3 ale BO2 byla tupa sra*ka a od te doby jsem si uz zadne COD nekoupil a ani nekoupim.
  • He7he
    Ty jsi jen nervózní a nechápavý trotlík, Tomíku. QTE a autoheal nejsou překážkou ani pro zábavnou hratelnost ani pro to, aby tahle hra nemohla být kvalitní a dobrou. Být tou hrou, která je a byla jako každá jiná hra - zábavná a k hraní. Vem si takový výborný Soldier of fortune hry nebo Iron Storm nebo Contru. To jsou naprosto vynikající příklady zábavných akčních her/fpsek, kam spadá i CoD. Jsou tu, aby bavily hráče a hráči si v nich hráli, jak uznají za vhodné. Nejsou o tom hry? Zpochybňuješ tuhle prvotní myšlenku?
  • Veskoslav
    Bože. Chápu hehe, že si hraješ na intelektuála. Ale jsi akorát za pitomce. Nic víc. Mimochodem v kterých hrách před 20 lety byly tak pitomé QTE eventy, autoheal atd.? Chápu, že používání mozku je pro tebe příliš těžké, ale občas by jsi ho do toho měl zapojit. Možná pak nebudeš tak moc korunovaný pseudointelektuál.
  • He7he
    Smogu, jsem tebou urážen jen proto, že této problematice více rozumím? Není problém spíše v tom, že se nedokážeš vyrovnat s tím, že to někdo vidí nejen jinak a třebas i správně? Vynes ty erudovaně subjektivní odpadky a předsudky z té tvé hlavičky s teplometím hárem a popřemýšlej.

    CoD je dobrá a kvalitní hra. Není důvod proč si myslet opak. Je to hra, která dělá to, co dělaly hry před dvaceti lety a dělá to dobře. Kdo o to stojí tomu přináší velkou porci zábavy a hratelnost s časem prověřenými mechanikami. Je to zkrátka zábavná hra sloužící k zábavě, co více si přát. Zlob se na to, urážej mě, směj se mi, měj mě za "člověka", škůdce průmyslu; já se mám za hráče, hráče který pozná a rád hraje dobrou hru. A tak to zůstane, nevyzrálý příteli.
  • Sr_Lobo
    Aha tak to mas bohuzel pech no, je pravda ze hry jako Red Orchestra a Verdun by na konzoli fakt nedevaly smysl. A vim jaky to je kdyz si clovek na neco zvykne, ja naopak mam ve fronte super hry na PS4, ale tak nejak mi to proste prez ten gamepad nejde pod fousy, takze k tomu zasednu jen v pripade ze na PC je fakt herni sucho (coz posledni dobou moc neni dikybohu :).

    Jinak musim uznat ze v porovnanim drivejsim dobam mi taky prijde, ze je to s diskuzema o trochu lepsi a ze se uz da i normalne pobavit s normalnima lidma aniz by se museli urazet jestli hrajou na tyhle anebo tamty krabici.
    *4*
  • GOTY už teď. *5*
  • Ja taktiež hrajem cod len kvôli singleplayer kampani a tá bola v poslednom advanced warfare po sklamaní menom ghost viacej než dobrá. Multiplayer ma nezaujíma.
  • Veskoslav
    Hehe, chápu, že jsi dneska zase na drogách, ale prosím Tě, jednou tě to zničí.
  • maš to obracene. oni neočekavaji zmenu protože tohle je nejvydelečnejší serie v herni historii

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit