Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • omg oni vydrbali odtial P90-ku a ani G36 mi tam nedali...kreteeeeni nejake chujne nove zbrane tam napchali... *12* *12*
    • Zase si nikde jinde neužiješ G11 :) Snad jedině v Jagged Alliance 2 :) Imho...docela zajímavá zbraň. Viz WIKI. Pokud se u ní někdo vzteká, že má tak strašlivě přesnej burst bod, tak to je právě vlastnost téhle zbraně. Dokonce má takové vymoženosti, jako hranaté náboje a celkově je to dost zajímavej kousek, kterej se neprosadil jen kuli nespolehlivosti.
      • No na informacie s Wiki by som sa ozaj neposliehal uz len preto ze tam prispevaju polostudenti a iny rozny diletanti a vyjadruju sa k temam o ktorych maju sotva potuchy.Co sa tyka zbrani skuste racej tu http://world.guns.ru/
    • P90 se používá od roku 1994 a G36 od roku 1995. Zjisti si z jaký doby ta hra je a pak machruj.
  • nějak jsem to nepobral, v kterém období se hra odehrává? ty zbrane vypadaji dost predpotopne *11*
  • Get ur facts right, billy. Na konzolach mas v tehle dobe mnohem lepsi vyber her. To ze se na PC gaming sere, nemuzes poprit, leda ze bys opravdu pozadu. Ale to uz to tak s cechama byva... Konzolovy blbouny.. Orly? Ja nehraju jen na xboxu, wow hraju taky :/.. A dementni COD? To ze je to nejprodavanejsi hra na svete znamena ze je dementni?
    • Konzolovka nekonzolovka furt to vychází na pc verzi za 1400KČ jak už sem řikal níž...
      Prostě pokud chtěli hru pro konzole měli se vysrat na pc verzi... Ale chtít 1400 za něco co je vlastně je sakra špatně převedené z konzolové verze na pc verzi... Ba v podstate nefunkční... Mi příde jako svinsvto...
      A od games.cz mi příde fér že touhle špatnou recenzí připoměli nás pc hráče a jak nám triarch sere na hlavu...
    • Není dementní protože je nejprodávanější. Je dementní, protože je dementní. MW2 SP považuju za povedenou hru. BO SP je příšerná hrůza. A kolik se toho prodalo mě může být úplně jedno, maximálně si můžeme poplakat jak jsou lidi hloupí, když kupují takovéhle věci a jiné dobré hry naopak mají problémy.
      • já osobně beru Black ops jako "datadisk" k sérii MW(MW2) =nové mapy, sem tam něco zlepšeného, něco tam není(martyrdom) ....-dyť je to pořád "jen" střílečka pro bandu nadšenců.... neoslovily mě vůbec třeba ty kontrakty-honit se za něčím abych dostal o pár kreditů navíc je podle mě blbost, stejně si na to časem našetřím... to nejpodstatnější si koupím relativně rychle a pak jde jen o mou šikovnost v mapě abych měl výsledky a z toho kredity na další věci-nic víc....
        a srovnání s jinými hrami? zbytečnost-ten umí to-ten zas toto....
        jen studentíci nebo teenageři mají totiž čas prosedět dny u PC a pařit(což jim můžu jen závidět, protože jako pracující k tomu sednu tak ve 23hod na 2hoďky-protože ráno vstávám do práce, že...)
        co je ovšem na této hře opravdu "dementní" jsou respawny -občas se objevím někomu přímo na mušku a mám to mezi očima -ani se nerozkoukám :)
        chlapi-hrou je potřeba se bavit, tak se bavte a nevyhledávejte naprosto nesmyslnně chyby, která má KAŽDÁ hra?!
        jak mě toto začne nudit-zapnu zas MW2 a poškádlím pár pixelů sprškou kulek....nic jiného než odreagování v tom nehledám...
    • jo protože lidi jsou stádo, jinak neco na tom co rikas je, u konzolovky by se mela asi recenzovat konzolova verze.
  • Ještě taky zapomněl mezi ty mínusy napsat skoro nemožnost hrát za snipery, jelikož ty mapy pro ně nejsou dvakrát výhodné. Nezapomeňte si to sem do té "recenze" připsat jako -.
  • Cynismus toho týpka co napsal tu recku je vynikající. Dost sem se pobavil při částech kritizující určitý aspekty hry, fakt výborný ;-D
  • Recenze je povedená, když už chcete nadávat, tak nadávejte na hru a především na její autory, ti si to zaslouží:-)
  • S recenzi jsem spokojeny,nezajima me az tak vysledna znamka jako obsah. Zda se ze autor meril MoH i BO stejnym metrem a to ocenuji. Co se tyce MP jsem z tech kteri davaji prednost prave zminenemu MoH. U CoD jsem si vzdy nejvic cenil kampani,aspon u tech ktere vlastnim a obavam se ze rozsireni moji sbirky je do budoucna ohrozeno. Uvidime co predvedou Sledgehammer ale moje duvera v dovednosti Treyarch klesla na bod mrazu.
  • Doufám, že hráči si už další ročník CoD nekoupí i kdyby byl sebelepší. Hra, které se prodá 10 mega a víc, by tu měla přijít jednou za pár let nebo i víckrát, ale ne v rámci jedné série. Potom to tak dopadá, že skělé hry nebo alespoň nějak originální propadnou a talentovaní lidé přijdou o práci. Hodně hráčům totiž vystačí CoD na celý rok a zbytek SP her si půjčí, upirátí, nebo jim jsou u******.
  • takže když moh naplácá cod v technickém provedení multiplayeru a je mu vyčítána tedy "jen" malý obsah (oprávněně), tak která že to fps online střílečka nejlepší? nejsem žádný fanboy ale tahle recenze to jasně říká. Já za poslední měsíc koupil moh,cod a bfbc2. BFBC2 strašný singl stejně tak jako medal of honor. Call of duty naproti tomu mě dostalo a užil sem si ten 6 hodinový akční thriller. A to sem dámy a pánové ještě před vydáním nadával na naivní a hloupé cod a že to kupuju jen kvůli mp. Co se týče mp tak je to naprosto to samé jako modern warfare 2 jen přidali lagy... samozřejmě v něčem je to lepší a novinky tam jsou ale na první pohled to takhle vypadá. Takže já bych hodnotil opačne jak Dan Vávra. MP určitě nadprůměr ale chyby tam jsou a už teď jsou ve vzduchu dlc. Naopak singlplayer je skvělý napínavý příběh ze studené války. Nevím proč sem před rokem u mw2 v půlce kampaně zkončil a tady sem po dohrání zůstal s pusou otevřenou ale je to tak. U mě tedy: MOH- nedohraná kampaň a asi 20h v mp. BFBC2- nedohraná kampaň a mp stále hraji a po vydání vietnamu budu hrát ještě 2x tolik. COD - kampaň dohraná a přemýšlím o repete a mp - taky asi kolem 20h a hraji už jen sem tam ze setrvačnosti abych si něco odemknul.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit