Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj chlapi, chci se zeptat co mam dělat v jedné misi. Jsem v černé místnosti, je tam tma a neni vůbec nic vidět, jenom bod kam se mam dostat, ale bohužel se mi to nedaří... Díky za odpověď.
    • nekolikrat stiskni F nebo stale drz F
      • Ano a pokud máš f přdělané na entr třeba jako já tak máš problém...
    • Je to po tom co se prostřílíš přez ulici plnou vietnamců?
  • kdo chce si zahraje ...
  • Nadavate tu na to ze ste sa museli prestrielat z bodu A do bodu B a zabit pritom X vojakov a ze pribeh na bol na nic . Tak mi povedzte naco to hrate , co ste robili v minulych dieloch cod ci od t ci iw ,zasrane to iste.A k pribehu, bol to jediny pribeh co zatial v cod bol, lebo ak bereme ten z mw a mw 2 tak to nestoji za zmienku kedze tam boli obycajne naznaky
    • Ovšem minulé díly nevyšli v roku 2010!
      A příběh z mw a mw2 se mi 100% libí víc kde sem si ho musel sám projít a do toho mi hrála epická hudba od hanse zimmra...
      Tady spíš příběh vláčí mě... A neskutečně mě unavuje pořád koukat na ty stejné ukázky nebo kousky hry kde je sklopená zbran a já jen koukám co se deje kolem... Zvlášt když to ukládání je celkem nedokonalé a když nevíte co po vác zrovna triarch chce aby ste udělal nebo kam vás maj ty zatracený skripty dokopat... Tak si tyhlecty nudné části se sklopenou zbraní projedete třeba 10krát...

      Co se singlu týče tak pro mě 100% lepší mw1 a mw2 i bez ohledu na to že sou starší...
      A multi... V mw1 šli spouštět modifikace + fanouškovské mapy... Tady si musim kupovat balíčky za zatracene hnusný prachy... A kdyby u mw2 nebyl IWnet tak mezi CoD7 a CoD6 nepoznám rozdíl...
    • Ano, je pravda, že todle už v minulých dílů bylo, protože to se ještě dalo unést. Tentokrát jsme k tomu ale dostaly plno bugů, lagy v multiplayeru, okoukané souboje a né jak dobrej příběh (v MW1 a 2 se mi zdál lepší), prostě totální nevyladění hry.
  • Nechápu tak kritickou recenzi oproti zahraničním webum jako například IGN nebo gametrailers, kde má hra podstatně lepší hodnocení *8*
    • Také jsem nechápal... už chápu :( Skutečně se jedná (SP) o nepříliš zdařený kousek. Letos bohužel si na FPS nesmlsne asi nikdo... Bioshock 2 nebyl nic extra jak se očekávalo, Medal of Honor také nijak raddostně nepřekvapil a BO je snad ještě horší... Hájil jsem zde CoD ještě před vydáním, ale dnes už vím, že zbytečně... Opravdu se tento díl nevydařil jak by si po MW2 určitě každý přál a mise z Medalu mi přišli k chuti mnohem více než tunely přeplněné nepřáteli bez IQ a tempo nasazené vašimi "spolubojovníky" (říkat se jim tak ovšem nedá - jejich tupost je nepopsatelná) zde. Jízda na sněžném skůtru v MW2 byla povedenou kopií jízdy vznášedla z HL2, ovšem podobná jízda na motocyklu v BO je více trapná než akční... Van-Damme má více povedené scény ve svých filmech než má tato hra... Grafika je jako u Medala - některé mise ujdou, jiné vypadají přinejmenším amatérsky. Je mi líto, ale 6/10 je pro SP tak akorát. A MP? Ano, není to špatné, ale revoluce kvůli které byste běželi do krámu se prostě nekoná. Raději dedikované servery pro MW2.
      • Ohohó... moc se omlouvám FPS nadšencům za lež co jsem tu uvedl - Letos vyšly hned dvě skvělé hry tohoto žánru, na které sem moc nesázel a přesto se staly jedním z nejlepších co se mi kdy dostaly pod ruku. Nijak dramatické, přesto akčně výborně poskládané SINGULARITY a ještě o stupeň lepší, atmosférou a technickou dokonalostí překypující, METRO 2033. Obě dopručuji.
  • Pardon, ale tadle hra je vážně sr*čka. Nato, že grafika je těměř nedotčená oproti ostatním novějším dílům, tak se to seká jako prase, jak Multiplayer tak i Singl. Skákavé fpska, z 100 na 10 pořád dokola kazí zážitek ze hry. Někdy vážně až směšné probojování mezi nepřáteli z bodu A do bodu B, třeba v misi kde bojujete ve Vietcongu, jste jak rambo, který v této misi kosí nerealisticky rákosníky jak na běžícím pásu. Hra mě připadá spíše jako nepovedený větší datadisk do MW2. Opravdu nic nového. Inteligence npcček pořád tupá, postřílíte nepřátele a dete dál atd. atd., NIC NOVÉHO
  • Mám to dohrané a bavil jsem se stejne jako u coda 4,5,6 .... Hra je to dobrá a vsude ve svete má hodnoceni okolo 90% .... Na gametrailers to a ostatních webech to dostalo za zpracovani a hratelnost o pár desetinek více než MW2 takže nechápu co si všichni stěžujete na tupé vietnamce a zpracovani uz od coda 1 musite vbehnout do nejakeho bodu aby vlny nepratel prestali nabihat , je sice pravda ze nascriptovane sceny nejsou nejlepe zamaskovane a zjistite to az kdyz hru hrajete po druhe ... v codu vzdycky byli blby protihraci ale me osobne to vYHOVUJE .... ja osobne jsem se bavil hodně a jako u každého coda uz me to zhruba po 3 bavit nebude .... těm co mate bugy - mate asi špatnou verzi mě to šlape bez problému ale taky jsem musel hru shánět znova ! u me tak 8,5 z 10 :) Věřím ale že to multiplayer posune o bodík nahoru ... :)
    • s cod1 s tebou nesuhlásim. Pred pár dňami som ho hral ( btw super zábava ) a nevsimol som si ze nepriatelia prestali objavovat az ked si prisiel na nejaké miesto. Dalo sa to normalne vystrielat a potom postúpiť. Teda ak neberiem do úvahy misie kde si mal braniť nejake miesto ( napr. Pavlov dom ) alebo urobiť nejaky špecifickú úlohu ( napr. Zastrelit nemeckých dôstojníkov ). A to isté platilo aj o vaších spolubojovnikov :) ..... si spominam ako som dobíjal Stalingrad a pri jednej úlohe som sa trochu zamotal a tak na konci misie prezil len jeden Rus, ktorý sa nedal zabit :)
    • shanet hru znova *4* ? ty nemáš právo hodnotit, natož psát do diskuze
    • Myslel jsem že doba je od CoD1 o něco dál....
      A špatnou verzi asi těžko můžu mít když mám originálku....
      Co se týče viatnamu... Na ten sem se strašně těšil... A byl to jeden z důvodů proč sem si to kupoval... Ovšem tohle je spíš parodie na vietnam stejně jako údolí stínů... A v multi taky je jen 1 mapa v jungli... Což mě celkem zklamalo...
      Holt pokud chci vietnam tak budu muset zůstat u starého dobrého českého vietcongu...
  • A zahraje si pan Vávra COD multiplayer ještě do konce roku? =)
  • Všichni co si stěžují od 12.11.2010 (ten den se jinak každému stáhnul přes steam patch, který záhadné lagy opravil) na tuto hru jak se škube by měli stáhnout ocas a neřešit, protože přiznávají nelegální verzi *1*
    • Já legální mám a musím říct že ty první 2 dny to na 99% servru bylo nehratelný... Ted už je to lepší...
      I když když dám join a nic se neděleje asi zádná chybová hláška nebo conecting... To se mi stává ted taky na dost servrech a nevim proč...
  • Tahle hra je totalně nevyladěná, chvíli jedu bez problemu na 150FPS a najednou skok na 10FPS (ta sama scéna?!) a za 2 vteřiny zase přes 150FPS? A pořád dokola, klidně i v místnosti. Jine hry jedou samozřejmě OK. Co to má jako být? Totálně to kazí hratelnost, atmosferu i zažitek... Vrcholem byla naprosto nereálná mise ve Vietnamu, kde jsem sám pobil Vitekong asi celej, nesutále utočili VC panáčci stále po stejné trase, pořád dokola, 100ky vojáku jsem pozabíjel, než jsem pochopil, co autoři hry chtěli a prošel dál. Tohle není snad ani miněné vážně, natož zábavné? Při pokusu o jiný postup, než vymyslel autor, následuje okamžitá smrt... Hře chybí odladění, několik patchu a pak to možná zase bude OK, ale zatím rozhodně nekupujte....
    • kup si original a prestan tady brecet nad spatnym crackem!

      Jinak toto jako interaktivni film ode me dostava 8/10, jako pokus o hru, kde staci drzet sipku dopredu obcas vystrelit(i bez mireni, ano mluvim o pasazi s motorkou) pak 4/10
      • A kde on psal že si tu hru stáhnul? Nějak jsem to v jeho textu nenašel. A pak kdo tu brečí že.
  • Podla mňa je úplne zvrhlé a dementné porovnávať hodnotenie v recenzii jednej hry od jednoho recenzenta s recenziou druhej hry písanej iným autorom. Aký má zmysel odvolávať sa pri hodnotení 6 pre Cod-ko na to kolko dostal MOH. Veď tie recenzie písalí dvaja iný autory, každý s iným názorom a pohladom na hodnotiacu stupnicu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit