Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nové call of duty je hold příběhově takové herní inception,total recall a 6 smysl dohromady a mě se tato kombinace velmi zamlová *3*
    • + Jsem jedinej komu ty scény v gulagu připomínají (víc než připomínají) film Pevnost?
      • Pardon.. Poslední pevnost...
        http://film.osobnosti.cz/posledni-pevnost.php
        Zvlášt scéna s odstřelováním věží bachařů pomocí sáčků s hořlavinou...
        Naprosto stejné záběry sou v tomto filmu...
        • no ono vykradaji co muzou takze se neni cemu divit .. stejne tak v MW2 byla mise vykradnuta ze Skaly a MOH vykradnul snad kazdy zaber
  • Sice jsem hru viděl jenom z videí na Youtube, ale ze všeho nejvíc mě dostalo, že hráč měl ve Vietnamu Colt Commando s ACOGem :D
    • A věř že to zdaleka nic není!!!!!! *10*
  • Co se táký příběhu nemůžu si stěžovat, jen mně štve že nemůžu přeskakovat ty video kecy sekvence. Grafika je fajn ale dnes už se nedá ani nic jiného čekat, mizivou inteligenci nepřátel bych ještě zkousl. Ale to co vývojáři provedli s výzbrojí tak to je vrchol. Jsem sklaním fandou COD čekal jsem že to bude aspoň standard ale tohle? Vývojáři si zřejmně neuvědomili do jaké doby je hra zasazena a podle toho to taky vypadalo. Nevím jestli to byl marketingový tah aby nalákali vás lidičky co ste šilhaví po hi-tech sr....ách nebo sou prostě jen tak stupidní a je mi to celkem jedno. Když sem viděl sekvenci z Namem tak sem se nemohl dočkat dobových zbraní, krásné atmosféry a všeho okolo ale tom co sem viděl ty zbraně tak to země spadlo. Pro mně je celá hra jen otom nevěřícně kroutit hlavou nad stupiditou vývojářů. Nebudu zbraně rozebírat bylo by to na samostatnou recenzi,,,,, Každopádně kdybych měl hodnotit tak dám hře aspoň -20 *10*
    • treba jsme to jen nepochopili treba to ma scifi pribeh moderni vojaci s modrnimi zbranemi se vratili do minulosti aby zvratili beh dejin :-D
      • A zase sme u příběhu :D
        • pribeh bych nepodcenoval :) .. dej pric pribeh, rozmanitejsi zbrane a mas moorhuhn za 56E
  • mne tahle hra trochu pripomina ty recyklovane budgety od City Interactive .. jako Armed Foreces Corp, Code of Honor, Terorist Takedow, SAS Secure Tomorrow .. jak jsou vsechny uplne stejne, stejna napln akorat se meni uniforma a textury po zdech tunely .. stejne zbrane, mechanizmy, napln, AI, delka .. jasne predchozi CODy jsou taky stejne, ale teprve u tohoto dilu me to napadlo .. zvlastni ale ze me to presto v nekterych momentech bavilo vic nez MW/MW2 + poprve co ma COD pribeh ...
    • No to bys sis musel všímat loadingů, abys zjistil, že má i MW(a MW2) příběh. Ne, že by byl nějak extra propracovaný,ale výborně vtáhne do děje a navnadí vás do hraní. Příběh BO mi přijde spíš jak přeplácaný Holywoodský akčňák s naoko zajímavou zápletkou. Co se týče té recyklace, je to bohužel smutná pravda. Laťku ,kterou nastavil čtvrtý díl už nezvýšili a spíš modifikují sérii tak,aby se jako kdyby posunula vpřed a vypadala nově. Kdyby jim to lidi nesežrali, tak se ještě dočkáme CoDu, co překoná i MW...ale když jim to ti blbci kupují stále ve větším množství...
      • MW a MW2 jako pribeh neberu, to je spatne odvypraveny sled udalosti , byt COD BO ma pribeh ktereho rozuzleni je jasne dlouho pred koncem, vykrada co se da a je Beckovy jak svina, ale je tam ..
        • Kdybych chtěl dobrý příběh tak du do imaxu... Když chci hru tak du třeba do JRC...
          • no zase kdyz uz toho moc jineho hra nenabizi, tak je pribeh prijemny doplnek ...
            • No právě... Ta hra až na příběh nenabízí vůbec nic...
  • To je zase sra*ka. Kdy vývojáři pochopí, že je jiná doba? Doba spousty možností. Pořád stejný dnes prehistorický engin, kterým si zbytečně podkopávají nohy. Gameplay hry je taky dosti ubohý kvůli umělé "neinteligenci". COD přestal být zajímavým po MW1. Nový Medal of Honor bohužel zbytečně okopíroval chyby z COD a díky větším důrazu na komerčnost má jisté nedodělky. Ale díky silné atmosféře je lepším počinem. Připadal jsem si opravdu tam a cítil nátlak, když jsme padly do léčky s umírajícími spolubojovnými přáteli po boku. Zvuková stránka hry je famózní.
  • I když jsem tomu nevěřil, tak Treyarch vrátil COD tam kam patří. Po nudném Modern Warfare 2 se vrací staré dobré bitvy a staré dobré zbraně. Je vidět že starší konflikty stále mají co nabídnout. *3*
    • No vrací se určitě... :D Na úroven mária kde jediná možná cesta byla cesta dopředu...
      MW2 podle mě v singlu převálcovalo na 100% hudva od hanse zimmra a děj kterej mě zaujal i bez toho abych se musel koukat na náké nekonečné videa...
      Zatím mluvím jen o singlu kde se mi určitě líbylo víc mw+mw2... Protože pořád díky nekonečným lagům se o multi zatím nedá ani mluvit...
    • To si asi hral jinou hru. Tupejsi strilecku sem dlouho nevidel. Proti tomu je SP CoD4 a 6 uplne jinde a Treyarch jenom ukazal, ze na extratridu proste nema...
  • Cipísku nechápu proč autora textu nazýváš zakoplexovancem. Nepříjde mi že by nějak záměrně brojil, nebo stranil Infinity Ward. Mně se jeho článek líbí a souhlasím s ním v plném rozsahu. To že Ti jeho kritika nevadí je samo o sobě nesmysl, ale to asi sám tušíš.
    • Souhlasim s tebou až na to že IW s touhle hrou nemá nic moc společného... Kdyby mělo tak by ta recenze vypadala asi trochu jinak....
      • No však já to tak myslel. *3*
  • Já teda nejsem žádnej znalec, jsem jen obyčejnej hráč, ale Black Ops mě oproti Modern Warfare2 zklamalo. Hlavně mě docela nudilo těma dlouhejma videama a kecama co nejdou přeskočit. Když budu chtít zápletku, tak si pořídím film, ne hru. Tohle jsem si koupil, protože jsem čekal že se odreaguju střílením, a ne že budu řešit nějaký politicko historický vazby. Tohle mají dát hráči vybrat jestli ho zajímá story, nebo chce prostě jenom střílet. Nezajímají mě kacy, tak kliknu a už můžu střílet. Když se nad tím zamyslím, tak člověk třetinu hry nehraje, jen očumuje, nebo kouká na probíhající děj. Další věcí je ta chvíle kdy sklopíte samopal a nemůžete střílet. To už mi přide od programátorů skoro arogantní. Podle mě se tahle hra neubírá dobrým směrem. Chválit ji za grafiku nebudu, protože mi to dnes už příjde jako standard. V pravdě bych radši ubral na grafice a přidal na inteligenci soupeřům. Já bych z deseti bodů dal jen čtyři. Možná jen tři. Každopřípadně znovu ji hrát nebudu a vrátím se se slzama v očích k MW2 :-)
    • preskoceni videa .. bud driz CTRL nebo klikni myskou .. podle toho co ti napise ..
      • mám dojem že tohle de až po tom co si to aspon jednou zhlídneš.. a stejne takhle nepřeskočíš ty srašné hvíle kdy máš sklopenou zbran a jen chodíš... a mám dojem že ani ty části na tom křesle takhle nejdou přeskočit...
        • nn preskocit jdou i na poprve akorat musis chvilku (15-20 sekund ... nejspis zalezi taky od PC) pockat ... nez se na pozadi nahraje level .. pak ti napise ze mas kliknout nebo podrzet .. ty ingame koukaci pasaze jsou trochu opruz ale na poprve to nejak nevadi ...
        • ...právě, je to nějaký divný. Spíš film než hra.
  • Je to výborná akce a to, že ji nějaký zakomplexovanec na Tiscali (myslím recenzenta, i když nazývat autora tohoto trapného textu recenzentem je trochu přehnané) kritizuje, mi vůbec nevadí.
    • Moc nevím proti čemu by to tento recenzent měm mít vlastně komplex... Že někdo si účtuje 1300KČ za hru která stojí sotva polovinu? A ta polovina zatim jen laguje...
      Pak mám asi stejný komplex...
    • Ten "recenzent" jak pises, je na ceske herni novinarske scene, pan nekdo. Tak nez si budes honit lofasa nad tim, jak si mu to natrel, nejdriv dospej anebo si sezen rozum.
      • Jen ho nech je to jeden z 10mil lidí kteří si tu hru koupí a dokážou tak tvůrcům že neni potřeba nic zlepšovat.
  • Tento diel urcite nezaostava za predchadzajucimi , faj oddychovka .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit