Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ze hra bude na PC lepsi nez na konzolich? no tak jasne TO JE KAZDA nikdy tomu nebylo jinak!
  • C-C-C-C-Combo breaker ! Choďte sa von vydýchať, nerdi.. Do releasu ešte času dosť, budete peniť potom ;-)
  • Gta V na pc nebude tak hned :) A je to dobre pirati si to stejne nezaslouzej! Nemam pravdu? To je jako delat luxusni hostinu pro bezdomovce
    • vasdim se ze prvni se to zacne piratit na konzolich *3*
    • Trollujeme dál ? *15* *7* Navíc je to off-topic... Někdo si to koleduje o blok IP adresy *3*

      Někdy si říkám, proč vlastně trollové trollují, jestli je to potřeba být ztrapňován, zesměšňován, nebo jestli to je nějaká forma poruchy racionálního uvažování... *7*
      • Walldstein
        Osobně bych vsázel na člověka s obrovským pocitem mněcennosti, jenž je v reálném světě svým okolím přehlížen a ignorován. V takovém případě se dají jeho výlevy jednoduše vysvětlit neukojenou touho po pozornosti. Nejde mu o ocenění jeho názorů, jde mu o to vyvolat co největší rozruch kolem sebe a vlastně se tak konečně alespoň někde stát středem pozornosti, což se mu v podstatě daří.
      • Tilwaen
        V tom bude záliba červené barvy *4*
    • Tilwaen
      A začínáme nanovo? *15*
      • Walldstein
        Komu není rady tomu není pomoci *1*
        • Tilwaen
          Doteď jsem měla pocit, že je to jen člověk s názory, které jdou okolo těch mých absolutně mimo, ale tímto zbortil mé iluze, troll jeden *9*
          • Walldstein
            Tak to klobouk dolu já sem si už podle první jeho vlny myslel cosi o pomatencích...
            • Tilwaen
              Co Poláci? *4*
            • Walldstein
              Utopismus mne u české online komunity už dávno přešel...troufám si říct, že je jedna z nejhorších, teda po té ruské...
            • Tilwaen
              Občas jsem utopista... *1*
    • walltar
      Zase to aspoň výjde na PC bez bugů ...
  • Hurá, přesně ta hra, která je normálnímu člověku u řiti...
    • Každý mínus, které tenhle koment dostane, snižuje průměrné IQ v ČR o 5 bodů
      • Tilwaen
        Speciálně kvůli Tobě jsem mu ho tam tedy dala, abych pomohla ono průměrné IQ v ČR dorovnat na to Tvé, abys nebyl smutný *3*
        • Walldstein
          šikovná holka, tleskám...
        • Zas tak bídně, abych měl IQ hráče Call of Duty, na tom nejsem
          • O tom by se dalo diskutovat.
            • Potrefená husa? *15*
  • Nintendovi dejte cenu - takových edukativně ukibicovaných překádrovaných chujů se mu podařilo se rozepsat. A jak se panáčkové srdceryvně perou za svou věc... prostě sranda s něma. Zvlášť Anonym, to je takovej přechytralej lopaťáckéj přesmajlíkovanej zelenáč, až to bolí. A ostravsko už ani nemůže nějak překvapit, to je klasika, která píše historii této stránky.
    • Veskoslav
      Říká člověk, co se zastával GGG či Trisky;)
      • U tebe mě taky překvapuje, co se z tebe stalo za gumu, příteli. Pamatuju dobu, kdy jsi sem nastoupil - takový ucho si byl, na první pohled novic jak vyšitej, ale paradoxně ti ten "stud" dovoloval tvořit reakce a postřehy s myšlenkou. Nyní jak vyměněnej - věčně dětinský názory, arogantnost, vytahování se a nepochopení, které mají být poslední dobou jakože vybalancovaný nějakými metrouškovskými smajlíky a podobně. Ty jsi příklad, že místní koruptibilita a antitrolingové operace ti vyfoukaly důkladně hlavu... škoda.
        • Veskoslav
          Já jsem na games cca 5 let;) nikoliv s tímto nickem.
          • Někteří jsou tady ale trochu déle a víme, že ne s tímto nickem.
      • Však víš, jak se říká, "bl*ec k bl*ci sedá" ;)
        • Líp bych to ani nenapsal.
          • Vzhledem k tomu, že určitě víš, na koho to bylo mířeno (na tebe a na Nintenda), sis teď pěkně kydnul do úst *15* Ale jen tak dál, je to celkem zábava sledovat...
            • Jo tohle video potřebuješ tak se na něj klidně dívej *3*
            • http://youtu.be/BXJDJ8rqjLY
    • Pak je ještě jedna možnost, že jste oba trapní trollové... *15* Můžete si vybrat...
    • Hehe, dokážeš ty někdy sesmolit ucelenou větu, která by dávala smysl a byly v ní nějaké rozumné ARGUMENTY, místo těch tvých standardně trapných "přechytralej lopaťáckej ... " ?? *15* Nevim, co za ubožáka seš ty, nicméně neřekl bych, už jen vzhledem k tomu, že mám součtem na games.cz mnohem více + než -, že bych mluvil nějak z cesty...

      Výš v čem to všechno asi bude? V tom, že mám většinou pravdu a tebe s*re, že se tě to dotklo... *15*

      P.S. a teď klidně pokračuj v rádoby "stíracích" kecech o panáčcích, edukativně ukibicovaných atd bla bla bla... stejně se tomu zas jen zasměju... *15* Bohužel nemáš na to, si svůj názor normálně obhájit...
      • Milý kolego,

        argumentace a obhajoba svýho názoru tady na games postrádá jakékokoliv smyslu už pěkně dlouhou dobu - stojí to čas, úsilí a výsledek je většinou jen v tom, že dotyčný bude přemýšlet svou netolerantní pr*delí i kdybych své teze vytesal do zlata. Navíc, jako profesionální cynik s vynikající inteligenční vnímavostí a racionálností považuju většinu cizích internetových názorů vesměs za snůšku hnoje a argumentovat s někým, komu mozek plave v neobjektivní bezpřehledné sentimentalitě, nemám ve zvyku. S velikou pokorou se však přiznávám, že mě baví místní kydy sledovat, analyzovat a smát se jim, a baví mě z lidí dělat voly. Nemám v úmyslu tady s někým soutěžit a dokazovat mu svou "vyspělost" - to jsou jen fráze pro učúránky - jen mu s radostí nastavuju zrcadlo možné nepravdy a vlastních napsaných hovadin. Je to snad jakási vědecká závislost z cynismu a chuť se seznamovat s imbecilitou druhých. A ta - to mi můžeš bez výčitek infantilního svědomí věřit - tu je každodenním vděčným chlebem. A jediné, co se mě dotýká je poznatek, jakou negativní změnou za ta léta prošla komunita Games. Dotýká se mě, kam až může sahat lidská deb*lita, nerespektování a netolerování, slepá předvídavost, bezmyšlenkovitá odbornost a všeználkovství o hrách i egoistická zaslepenost (to samozřejmě neplatí pro mě). A dotýká se mě, že lidi jako trol.dikusní skončili, zatímco ocasové, zůstavají. Chybí tu známka všeobecné kvality a čest výjimkám, kteří se tu umí bavit a zároveň nemají v hlavě nas*áno. Takový lidi, kteří nesázejí na to, že ví všechno nejlíp, že mají v řitích encyklopedii života, že systém "+ než - " je reflexe nějaké obdivuhodné kategorie. Tento systém, když už jsme u toho, je jen subjektivní žumpou, jenž se krásně zneužívá pro vlastní obohacení. Ostatně znáš sám, jako autor flákající si první pluska v tom máš za krátkou dobu zdejší virtuální existence bohatou zkušenost...
        • P.S. V jednom bodě s tebou ale musím souhlasit, argumentovat v této komunitě plné nereálna, kybernetových siláků a rádoby-frajerů je někdy opravdu o nervy... ale nevzdávej to, sem tam se tu normálně přemýšlející jedinec mihne a rád si zadebatuje na dospělácké úrovni *3*

          Mě nedělá problém si zadebatovat o čemkoliv (samozřejmě, pokud tam mé znalosti a přehled aspoň trochu sahají)... *5* Ovšem za projevy mé alergie na jistá místní individua ze sta procent neručím...
        • Jako bych to tušil, že zase odepíšeš podobný román, který ve výsledku jen trapně zakrývá tvojí neschopnost argumentace k původnímu tématu... *15* Stále to samé, stále tu ze sebe děláš akorát tak šaška... Já to tentokráte zkrátím, jestli ti už došly argumenty k původnímu tématu, tak už raději nepiš *3* Sice je to zábava číst, co "všeználkovsy-vesmírného" zase napíšeš, nicméně nemám na to čas...

          Apropo, velká část textu docela trefně sedí na tebe, hele, že ty trpíš mimo již zmíněné grafomanie i samomluvou? *7*
          • Končím, jsem odhalen. Ano, musím to přiznat - zrodil jsem se za líbezných duchovních tónů rozebraných psacích strojů v příhodné době mimopostavení Marsu a Pluta, tedy v momentě, kdy krásy prersonifikovaných šambal lítají po celém glóbu a vybírají si své budoucí a věčné ochránce - tělesné schránky, ve kterých v daných letech dojde ke kompletní symbióze a v člověku propuká zrod osvícení. A tím se probouzí nadčlověk s mimonadextrasupersmyslovým "všeználkovsky-versmírným" myšlenkovým průjmem, který lze zastavit jen tehdy, sní-li kus papíru. A protože dotace papírů bývá v čase častého kácení porostů na obtíž a dodávky už jsou zamítnuty, symbiont mi nakázal, abych se fotosyntézou za líbezných duchovních tónů rozebraných psacích strojů v příhodné době mimopostavení Marsu a Pluta, tedy v momentě, kdy krásy prersonifikovaných a bla bla bla.. stejně přizpůsobil zrozené sféře nádherných počítačových možností a diskusních výsostných paláců. Ale, přenos nebyl kompletní a stalo se něco nepředvídatelného - a tak jsem tady; chladný jak šutr; necitelná kibická a rozchechtaná bestie; zákon, který se mnou odchází a hned zase přijde; .. a .a.. a ... je toho moc na mě, něco se porouchalo.. zase si brblám sám pro sebe... game over.


            A na něco jsem zapomněl - musím našetřit ty prachy na předobjednávku CoD a těším se na něj - to jen aby moje šambala nebyla potrestána Anonymem za off-topic.
            • Teda *1*, jedno se ti musí uznat, tvoje (asi nějakými halucinogeny či psychotropními látkami způsebené) fantaskní slohy jsou opravdu k popukání *1*. A čím dál tím lepší... Už dokonce i zapomínám na připomínku, abychom se vrátili k tématu "Nintendo a jeho pokřivený svět konzolové světovlády" a jen čekám, kdy mě (nás) tu zas obohatíš dalším z výplodů tvé, dozajista velmi nevšední, mysli.

              Tudíž jsem po chvíli došel k názoru, že si za tento "výtvor" zasloužíš dokonce i to +1 *3* Protože takto se pobavit v "říši" nerdů a jejich standardní, napůl zemerikanizované a dosti zmrvené a zkrácené, hatmatilky, se tak často nepovede. *3*
        • Hanzales
          "argum(e)ntace a obhajoba svýho názoru tady na (g)ames p(o)strádá ja(k.)ék(o.)koliv..." dál už je to furt to samý :D
        • walltar
          Kolik se dneska platí za cynismus? Můžeš mě třeba doporučit nějakého zaměstnavatele? To je něco co bych si klidně uměl představit jako své budoucí povolání.

          A berou i cyniky samouky, nebo člověk musí mýt vystudovanou cynickou univerzitu?
          • Musíš mít hlavně mozek na velmi slušné úrovni a profesionalita, umístění a vejplata si tě najde sama. Je taky třeba rozeznávat "cynik" a "cynik", rozhodně se nesází na žádný vesmírný chytrolíny s brejlama. Záruka vysokého věku je sice na místě, ale ani 25+ není stoprocentním pravidlem, aby se člověk mohl stát cymistrem.
            • Tys z tý švestky spadl na hlavu viď ? *15* A že to očividně byla ale výška... *7*
        • Veskoslav
          Tak dlouhé a přitom taková sračka:)
    • Ale jak by řek Anonym "Výš v čem je pointa? " *1* *1*
      • S tou "pointou" si začal ty, šášulo *15*
        • To nic nemeni na tom, ze jsi dysgrafik, dyslektik a grafoman. A ted honem utikej za panem Googlem zjistit co to znamena *3*
          • No, konečně trochu solidnější pokus, ale zklamu tě, nepovedlo se, ani jedním z uvedených netrpím, nicméně grafomanie spíš sedí na he/he a jeho snahu o "pojmenování" některých přemýšlejících tady *3* Viz ty jeho: "přechytralej lopaťáckéj přesmajlíkovanej..." atd... asi chudák závidí...

            Já píšu jen pod zlomek článků, když k nim prostě chci vyjádřit svůj názor... od toho "komentáře" jsou *3*
          • Veskoslav
            A ty jednoduše debill a nemusíš to chodit zjišťovat, to doufám ví každý;)
            • Tak Veskoslav má někdy výlevy, to jo, ale ty ho Nintendo předčíš o 100 levelů *15* Nehledě na to, že Veskoslav se alespoň snaží přemýšlet, popř. si něco i zjistit, zatímco ty tu jen celou dobu meleš *15*
            • Ale popsal jsi krásně co si o tobě většina lidí tady myslí už tak dva roky. Comingout? *5*
            • Ale tak dáme mu jedno mínusko za snahu ne... *3* Chtěl na chvíli vypadat chytře a docela mě to i pobavilo... *15*
  • No grafický vývoj se nám pomalu zastavuje, tam snad se začnou vývojáři zabývat i něčím podstatnějším, než je grafika.
  • COD muze byt nej na pc,Ale tady jde oto,ze nove killzone na ps4 byla nejhezci hra na cele E3 2013.A vzdy me v multaku bavil killzone vic nez COD.A na ps4 neukazali zadnou celou hru.Tak moc nevykrikujte ze ninejsi pc je lepsi jak ps4.V utery na gamescom se ukaze jak ps4 a xbox vytahnou sve karty.Jo noveho unchated bych si dal libit. *3*
    • Walldstein
      na gamescom se maximálně tak ukáže (zase), že prezentace her pro nexthlen konzole se dělaj hraním na PC, že?
    • Ano bolo to az tak jednoznacne, ze sa niekde nedostala ani do nominacii http://www.youtube.com/watch?v=S9NSSRd0sJU ;-)
  • Všeci ste tak duležiti až je to k pláči.kRITIZUJETE TO CO BYSTE SAMI NIKDY NEZVLADLI VYTVOŘIT.BANDA ČU.... CO SI MYSLI ŽE VÍ VŠECHNO.Skuste si to sami NOOOBOVE
    • Tilwaen
      A cos zvládl za svůj titěrný život vytvořit Ty, kuřiočko?
    • walltar
      No vzhledem k tomu, že ti chybí inteligence na vytvoření smysluplného postu, tak bys taky neměl hodnotit co a jak tady hodnotíme *3*
    • Aha takže pokud jsem nevytvořil AAA hru která dostala v recenzích samé 9 nemám právo hodnotit? v tom případě ale ty nehodnot AAA filmy knížky atd protože ty sám jsi žádnou takovou nevytvořil
  • Call of Duty: Ghosts bude na PC hezčí než na ...
    heh pripomina mi to reportaz Tv ho*va ze z vody se v mrazu stane led *11*


    *7* *15*
  • Shenkster
    https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/q71/1012467_409570562480638_1784704506_n.jpg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit