Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak už bylo napsáno v diskuzi ke článku o tom, kolik se vystřílelo nábojů v CoD od MW, tohle bude spíš o přímočarosti a akci, než o plánování a taktice. A já si dokážu představit, že to bude hrát hromada lidí. Prostě když přijdete nasraný z práce na šéfa/školy na učitelku/odkudkoliv na kohokoliv *2* jen popadnete gamepad/klávesnici a jdete mydlit. Žádný přemýšlení, jen akce. Já např. teď hraju WarThunder a po několika hrách, kdy končím na spodních místech tabulky díky tomu, že jsem nehrál takticky mě ta hra přestává bavit, zatímco ME3 MP, které jsem svého času hrával dost po mě nic moc nechtělo, jen mířit a střílet. A to jsem hrál horem spodem. TÍM NEMÁM NA MYSLI, že taktický MP je na nic, jen, že lidi, který ho hrajou musí ten žánr hry mít rádi aby se chtěli zlepšovat, koukat na gameplaye, analyzovat svoje chyby a chtít se zlepšovat. Často ta hra tak musí být z vašeho seznamu her nejvíš abyste jí věnovali čas, ne jen, že si dáte po práci před spaním pár matchů... A v tom bude mít možná CoD nad BF, o Arma nemluvě navrch. Toť můj názor
  • Kdo si okamžitě předobjedná, dostane DLC za pouhých 10 dolarů místo 15. DLC obsahuje skin Border Kolie a balení granulí Propesko které vašemu miláčkovi vydrží až do desátého levelu. A když si objednáte tu bomba edici za dva litry, dostanete i skin čivavy
  • Ta "destrukce prostředí" mi hrozně připomína nfs most wanted..ty srandovní pasti ala benzínka atd. *1* *1*
  • nahodou to vypadá dobre, nerikam ze to budu hrat. cod se nikdy netvarilo ze ma byt realne, proste je to arkada v dobrem slova smyslu se zabavnym strilenim. K smíchu je spíš bf a lide co ho hrajou, nebudu rikat proč protože bych se opakoval.
  • Proč mam takovej pocit, že kdo neni proti CoD, neni cool? Někdo rád střílí v BF, někdo v CoD. Já třeba v CS. Příde mi to stejný jako hádky konzole vs. PC - naprosto nesmyslný..
  • U FPS stříleček dneska není jisté na jakou věkovou kategorii hráču narazíš.. v cod2 clanu jsme měli průměr 30 let, v době kdy se naplnbo rozjela cod4, věková kategorie klesala, což by vysvětlovalo fakt že starší gambleři zůstanou v sérii u klasiky, zatímco mladé to táhne k novinkám, ale zase např. u bf3 jsem hnedka natrefil na početnou partu čtyřicátníku kteří si už teď libují v předobědnávkách na bf4 ... Arma2 mě denně překvapuje s dávkou vyloženě malých dětí i přes absenci speciálních efektů a pozlátek s faktorem složitějšího gameplaye. Tady bych snad vzpoměl jen na Team fortress 2, kde se to dětmi hýří snad díky vesele malované grafiky, ale kdoví.. každý ať hraje co se mu líbí a netřeba hry škatulkovat podle věku, nevěrili byste v jakých zhovadilostech jsem už potkal svoje vrstevníky , a to mám třicítku na krku *3*
    • Přesně tak, pod tohle se podepisuju... vrstevnický, stejný názor.
      Ovšem platí pravidlo, že tyhle "cool" série, jakými cod a bf (ne)jsou, více táhne ty mladší, kteří nevyrůstali na opravdu kvalitních hrách a tudíž nemohou porovnávat.
  • Generalmagor
    Snad alespon' ten příběh bude za to stát...
  • prudislav
    http://images.vg247.com/current//2013/08/call-of-duty-woman.jpg
    vs
    http://i.imgur.com/orA2BUy.jpg

    soo nextgen :-D by mě zajímalo kdy bude koněčně skutečnej nextgen u CoD. Vždyť já tu serii měl i rád do 5. dílu
    • Nextgen v pojetí activisionu = marketingový žvást, nic víc. Recyklace, recyklace a ještě jednou.... recyklace.
    • TheGGG
      Pff druhý obrázek je prohnaný stopadesáti filtrama a photošopama. Nečekej že v reálů bude vypadat stejně.
      Plus je ta ženská ošklivá (pokud to vůbec je ženská)
  • Zerathus
    Kluci budou hrát CoD
    Chlapi budou hrát BF
    Pánové budou hrát ARMA
    • ...a rozumní lidé (dámy i pánové) budou hrát kvalitní hry od tvůrců, co z lidí netahaj prachy za přehnaný hype a předražený dlc, za recyklaci obsahu a za minimální inovace.

      To vám stojí tisíce komentářů o tom, co je lepší, jestli cod nebo bf, za tu ztrátu času? A co kdybyste milí fps milovníci sáhli třeba po Payday 2, který je naprosto famózní a oproti prvnímu dílu na něm tvůrci opravdu pořádně zapracovali? Evidentně na vás prostě pořád působí ten nesmyslný hype íej a ektyvižnu *7*
    • TheGGG
      A másteři jako já budou hrát kvalitní singleplayer hry
    • Elita VsM bude hrát všechno.
    • A dámy?
      • Zerathus
        Záleží na tom jestli maj v kuchyni PC *15*
      • To si vezme na starosti Trisska.
  • Starej engine a grafika celkově- hnus,zbraně se chovaj spíš jak painballky,dron v podobě atd.... Co to jako je ? To chtej někomu prodat? Kdyby se to nejmenovalo COD tak si ty hry nikdo nevšimne .Poslední chybu jsem udělal s mw3 a už nikdy více diky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit