Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paráda, CoD ukazuje co je pravej smysl záživnýho MP. A stejně tak jako CoD vítězí nad Battlefield of Duty, tak si bílej raper dává ty černý. Ještě jednou, paráda.
    • Battlefield nikdy nebude sahat Call of Duty ani po kotniky, a s tim jejich novym engine-demem, u kteryho vsichni padaj na kolena, a rikaj "Wow, ten padajici mrakodrap je strasne cool" je strasne smesny :)
      • http://www.youtube.com/watch?v=1hJ5gKcsDQc
      • Veskoslav
        Za to CoD je vážnost sama. Dávají ty mokré hadry i mimo objednávku nebo si je musím dokoupit zvlášť za 15 euro? *1*
        • Doufam ze za 20 :P hold hra pro lepsi narody.
  • Jack1947
    ´´Mp opet nezklamal¸¸ takze zase jen to sp no *3* ( respkt aspon...) *15* .
  • God-of-War
    Může mi někdo vysvětlit, proč sou tam bazuky a granátomety, když postavy vydrží max dva zásahy z pistole???
    • na zniceni benzinky.. :)
  • promitac
    Az budem velky chcem byt hernym vyvojarom/vydavatelom, budem vydavat same sra*ky (uz po 10te asi) a te ovce mi to budu žrát a kupovat za 50 dolač, budem sa topit v peniazoch, bičís, auta, jachty, fok yeah.
    A ten pocit jak vymrdavas te ovce do ucha a este sa z toho raduju. http://i.imgur.com/gPiyWAh.gif
    • Chtěl bych tě vidět naprogramovat alespoň kalkulačku, ty kr_téne
      • promitac
        Ta bude ako DLC za 15$
    • Musim te opravit, cena je $60 USD za zakladni hru, pak Season Pass v cene $50 USD a dalsi mensi DLC balicky, ktere tentokrat budou i pro Ghosts od Infinity, stejne jak tomu ted bylo s Black Ops 2. Coz je skvele, at pridavaj vice obsahu.
  • TheGGG
    Woau, konečně přidali možnost hrát za ženskou. To v jiných hrách nemáte *2*
    • Snad bude mít výstřih a pude vidět na tělo při pohledu dolů *5*
    • a ty z toho budes vystrikanej :D
    • Konečně budeš moct hrát za sebe nebo aspoň za něco,co je tobě bližší než býti mužem *1* *1*
    • tak to fakt mame ja troska poopravim tvoju vetu
      Woau, konečně přidali možnost hrát za ženskou na kozolach. pretoze hrat za zensku na pc je bezna vec.
      • TheGGG
        Na konzolích máme hromadu her s ženskýma. *14* *14*
        • Tym padom tvoj prvy komentar nema vobec zmysel preco si ho pytal kedze pises ze v inyh hrach to nemate ? :( v dalsom komente si potom sam sebe odporujes ci vlastne uz ani nevies co pises ?
          povedz mi aspon 5 hier normalnych ?
          • TheGGG
            TADY MÁ NĚKDO DLOUHÝ VEDENÍ *6*
            Samozřejmě jsem větu...
            "Woau, konečně přidali možnost hrát za ženskou. To v jiných hrách nemáte"
            myslel ironicky (narážka na to že prezentují možnost hrát za ženu, jako by to byl nějaký neuvěřitelný pokrok na poli her). Bohužel fakt že se na těchto stránkách zdržují hlavně žáci prvního stupně základní školy, mi brání v používaní takovýchto vytříbených a myšlení vyžadujících intelektuálních frází.
            • Doktore, ty to kazíš... :D
    • Nefapuj ! *16*
  • Pilgrim66
    A ten novej grafickej engine je... kde?

    Vypadá to indeticky jak všechny hry od MW 1. Až na to že jsme o 6 let později...
  • WAR, war never changes,.. or does it?
    • To má mít jen fallout ne ? *9*
    • Pilgrim66
      NEW RANK! Sergeant sergeant master sergeant!
  • Mahcake
    Mně už na to nebaví koukat...to jim to vážně není trapný? *9*

    Muzika výborná, hra špatná.
  • Cokoliv Call of Duty umí „nové“ umí každá jiná hra už o dva roky dřív a lépe
    • InfidelBro
      ... o pět let dřívě a lípe.
  • JO tak najednou se CoD inspiruje od BF? *15* Tady je zase zoufalcu.. Jen hate na nic jineho se nezmuzete dusevni mrzaci.. Mimochodem hraju BF.Proc tolik nenavisti kamaradi.Hraci kupuji hry dobrovolne *7*
    • Samozrejme ze ano. Stacilo se divat na dnesni stream uvadejici multiplayer a vsechny jeho featurky vcetne smart phone aplikace, ktera je vylozenym "Dutylogem", a na smart phonu jen proto, ze to ted leti (viz tablety u battlefieldu a potazmo u division od ubisoftu). Spousta veci je prebranych z battlelogu a nenapadne prevedenych, to vidi s prominutim i naprostej pitomec.
    • Komentáře jsou od toho aby tam lide psali svůj názor (i když není kladný). Když s tím máš problém di na fan site Battlefieldu. Mrzáku. :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit